Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Ob ‎13‎.‎11‎.‎2015 at 20:24, fixy pravi:

ojla. spet nekaj zadev in ena težava ,ki sem si jo verjetno sam zagodel. 

motor je cbr 1000rr sc57

ker nisem zelel originalnih plastik barvat, sem narocil kitajske v barvi, ki sem zelel. ob vsem razstavljanjem sem zamenjal olje, oljni flter, zamenjal zračni filter z K&Novim, nove svečke, silikonske rdeče cevi za hladilno tekocino ter tekočino novo. po menjavi olja in oljnegs filtra sem motor zagnal BP, ko sem pa zamenjal vse ostalo pa nič, ko dam kontakt ni slišati gorivne črpalke, motor "vergla" ampak ne zalaufa.

ob branju raznih tujih forumov. sem zasledil povezavo z "crash senzorjem" ki je spredaj v maski. in sem se spomnil da sem bil nepazljiv in mi je ob demontazi luci spredaj iz nekaj cm padle na delovni pult, seveda z tem senzorjem zraven.

ali je ali ni krivec za mojo situacijo pa nevem kako bi ga preveril če deluje, brez da kupim drugega.

ima kdo kako idejo"?

hvala

lp

mitja

 

...sicer je to že stara tema... ampak paziti je potrebno, da je pravilno obrnjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 27 minutami, Ciko86 pravi:

Prosti tek...ja tudi honda 2007 ima tako..

Ahaaa..a s tem stelas stantgas?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jooko,,,,PM...

Popravljeno . Popravil matgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...ali je kakšen kandidat, da bi zamenjal zadnji sedež na CBR. Moj je odlično ohranjen in nepoškodovan, vendar ne paše k barvi motorja,, ker je prevlečen z belim usnjem. 

20160319_193624.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla. Eno vprašanje. Cbr 1000 rr 2006. Sklopka ima cca polovico praznega hoda. je to normalno? Ko spustim sklopka takoj zagrabi, ves preostali hod je brezvzeze. plus tega nastavljeno ima na tisto nastavitev za najdaljše prste. če jo dam na sredino mi je jedva sploh odvoji.

motor sem kupil lani pred odhodom na misijo, dva dni prej, celo poletje me ni blo, pozimi se vozil nisem. Sem pa ročke zamenjal za črne, originalne so šle dalje. In nemorem primerjat oziroma nevem kako je bilo pred menjavo ročk, če je bilo enako ali drugače. Ročke ki so sedaj so na enako kot original le da so v črni barvi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, carmagedon said:

ročka je mehka? verjetno bi pomagalo odzračit sistem.. postopek je isti kot pri zavorah

to je bilo to. mi je prijatelj odzračil in je ok.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mogoče kdo ve , če so stopalke za zadnjo zavoro iste za modela 2004-2007 ? Ima mogoče kdo kakšno ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mogoce kdo ve kako naj bi se zamenjal nosilec tablice na 2009abs. Ce ma kdo kej izkusenj? Se da odsraufat original al je opcija samo odrezat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, mladič pravi:

A mogoce kdo ve kako naj bi se zamenjal nosilec tablice na 2009abs. Ce ma kdo kej izkusenj? Se da odsraufat original al je opcija samo odrezat?

tko da hondin znak nazaj na cbr-ko zmontiraš  :twak:.....men ne paše....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2016 at 15:30, drmr69 pravi:

tko da hondin znak nazaj na cbr-ko zmontiraš  :twak:.....men ne paše....:ras:

Je pa bla edina dobra stvar na Suzi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

imam eno težavo in sicer zgodilo se mi je že dvakrat, da mi je po vožnji ko sem motor ugasnil (motor je bil segret cez 100 stopin)  pritekla pod motor voda za hlajenje motorja. Se komu sanja kaj bi lahko bil vzrok?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Poznane kakšne hibe na modelih 06 in 07? Kako je z prekomernim dolivanjem olja?

 

lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj te cakajo z novim modelom.vcasih je bil na vsake 4 leta zaj je pa ze od 2008 isti.2012 je bil mal spremenjen ampak slabsi kot 08.vsi so jim spizdli tako po moci kot tudi po elektroniki.slabo se bo honda prodajala ce bo tak zadi copatala za konkurenco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14. september 2016 at 3:33 PM, Miha1985 said:

Kaj te cakajo z novim modelom.vcasih je bil na vsake 4 leta zaj je pa ze od 2008 isti.2012 je bil mal spremenjen ampak slabsi kot 08.vsi so jim spizdli tako po moci kot tudi po elektroniki.slabo se bo honda prodajala ce bo tak zadi copatala za konkurenco.

 

Bojda je to to. 2008 z novim blackboxom. 

 

image.jpeg

image.jpeg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!