Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

pred 14 urami, fixy pravi:

Jest sem predlani naročil. Prvo te carina udari pošteno po žepu. Potem pa še luknje so tudi 1cm mimo tu pa tam. Barvanje je slabše kot z sprejom-moja je bila matt črna. Tako da sm vse skup naprej prodal pa originalne dal prebarvat.

Za spremembo barve rečeš na tehničnem pa ti jo spremenijo brezproblema in ne potrebuješ nobenih papirjev.

Lp

Ej super hvala ti za info..kolk te je pa prslo barvanje pa kje si barval? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma dobri ličarji so imeli cene cca 600 do 800 eur.

Jest sm dal 300 ker mi prijatelj dela pri enem takem ličarju.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, fixy pravi:

Načeloma dobri ličarji so imeli cene cca 600 do 800 eur.

Jest sm dal 300 ker mi prijatelj dela pri enem takem ličarju.

Lp

Ja dragi so k svina..sm se pr enmu zanimal so tut rekli okol 700..po pa se nalepke pa smo na jurja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm dal tudi nalepke exstra delat, kot sem si jih zamislil. cel kup denarja. zdej mam pa na motorju poliestre pa se po pisti drajslam, original plastike pa v kotu stojijo :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, fixy pravi:

Jest sm dal tudi nalepke exstra delat, kot sem si jih zamislil. cel kup denarja. zdej mam pa na motorju poliestre pa se po pisti drajslam, original plastike pa v kotu stojijo :D

lp

A res?a jih prodajas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 28 minutami, fixy pravi:

Zdej sm jih glih gor nazaj zmontiral. Lahko prideš pogledat

S kje pa si? mogoče jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Na CBR 1000 - 07' imam težave z hladnim vžiganjem. Včasih je kresnila takoj ko sem se dotaknil stikala. sedaj moram verglati 3x po 10 sek. da zalaufa pa še to komaj. Ko je topla vžiga normalno. Motor dela normalno ampak se prižiga FI lučka. Komu jasno kaj bi lahko bilo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Cbr 1000 rr 07..ko na mestu do konca obrnes krmilo na levo,se seveda leva rocka ne dotika plastik..ko pa obrnes do konca desno,se desna rocka malo dotakne plastik,ravno tolk da je plastika tam opraskana..a je to normalno?!ni pa nikjer nic zvito,uni omejilci hoda so tko k morjo bit,nic svasano,motor se pelje lepo naravnost,tudi plastike so tko k morjo bit..ne spomnim se pa kako sem imel na prejsnjem motorju..kaj mislite?hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da ni normalno. Prste moraš dobit še vmes med ročko in plastikami brez problema. Verjetno je prejšnji lastnik ročke pomaknil navzdol. Odvij in daj nazaj obe ročki na original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, mkombat pravi:

Itak da ni normalno. Prste moraš dobit še vmes med ročko in plastikami brez problema. Verjetno je prejšnji lastnik ročke pomaknil navzdol. Odvij in daj nazaj obe ročki na original.

Se mi je zdelo ja,da ni ok..aha lahko probam prestavit nazaj ja..ker razbito ni blo nic,preverjeno!!hvala ti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dAlencc87 pravi:

Se mi je zdelo ja,da ni ok..aha lahko probam prestavit nazaj ja..ker razbito ni blo nic,preverjeno!!hvala ti..

Pa glej še,da jih boš dal obe strani enako,levo in desno!!!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DXR16 pravi:

Pa glej še,da jih boš dal obe strani enako,levo in desno!!!  

Ja to itak..pa sej kak mm gor al pa dol nebi smelo bit problema?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, dAlencc87 pravi:

Ja to itak..pa sej kak mm gor al pa dol nebi smelo bit problema?!

ne itak da ne,saj boš vidu tudi potem ko se boš provu peljat.. Ti samo poštimi lepo in bo vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A je na MS kak lastnik Fireblade 2017, da malo pove kako je z motorjem zadovoljen? Še bolje, če je prej bil lastnik Fireblade 2008 - naprej, da poda kakšno realno primerjavo? :) 

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 31 minutami, jezerc pravi:

Zdravo! Bo kdo slučajno prodajal Hondo 2012 letnik? Zanima me še realna cena za ta motor?
(Se opravičujem za morda neprimerno umestitev vprašanja).
Lp

Frend ima 2011 on sanja,da je za 11.000 ne da...je pa res perfektna...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, sesir said:

Frend ima 2011 on sanja,da je za 11.000 ne da...je pa res perfektna...

AHAHAHAHAHAHAHA, sicer pa REALNO sanja, za 11.000 je res nebo dal NIKOLI in NIKOMUR!:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!