Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

hilfeeee

naročil in dobil progresivne vzmeti za Z-ja 2004, sam se mi zdije nekam dolge glede na podatek v manual,

ma kdo izkušnje s tem.?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ma kdo slabe izkušnje z Ngk iridium na Z-ju?

Ob ‎22‎.‎1‎.‎2016 at 21:55, Wakasaki pravi:

hilfeeee

naročil in dobil progresivne vzmeti za Z-ja 2004, sam se mi zdije nekam dolge glede na podatek v manual,

ma kdo izkušnje s tem.?

 

 

vse jasno.

Zmontiral in zamenjal olje z motul 15w.

Vilce vid ex.mp4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov lastnik Z750S letnik 2005, motor ima homologiran akrapovič (mogoče je to vzrok) in ko je motor ugasnjen utripa F1 lučka, ko se motor prižge ne utripa več, ...ali je to normalno oz ali se da ugasnit in ali se lahko zaradi te lučke počasi izprazni akumulator (če se ne vozi kakšen mesec dni), hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Ktr1sk pravi:

Sem nov lastnik Z750S letnik 2005, motor ima homologiran akrapovič (mogoče je to vzrok) in ko je motor ugasnjen utripa F1 lučka, ko se motor prižge ne utripa več, ...ali je to normalno oz ali se da ugasnit in ali se lahko zaradi te lučke počasi izprazni akumulator (če se ne vozi kakšen mesec dni), hvala

lp

Preneha svetit po določenem času. Je normalno, da sveti ko je motor ugasnjen.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 24 urah se izklopi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se spoznate v "nulo" sem šel pogledat v garažo in ni več utripala, sem dal kontakt pa dal ven ključ pa spet začela utripat, vglavnem hvala za pojasnilo :), mi je pa zanimivo zakaj ima še zaug, če ima elektronski vbrizg (se sliši ko daš kontakt) in tudi včeraj pri +10°C je vžgal v prvo brez zauga, čeprav dolgo ni laufal...

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž tudi tebi piše v manualu da je to samo za problematično nizke temperature (za horentko 900 pravijo da je smiselno pod 10C) a mariskdo je sploh ni uporabljal niti pozimi. Če je fino mraz je že dobro da drži malo obrate tistih 20 sek ko dajaš rokavice gor. Lih v info v mojem manualu piše da daljša vožnja s tem vklopljenim lahko škodi agregatu... sicer pa mislim da ni toliko norih ljudi okoli da bi se z zaugom vozili.

Pa ne da bi ti hotel solit pamet če ti ni do service manuala vsaj user manual preberi z motor ki ga voziš, verjemi da boš našel vsaj par koristnih stvari. Čene drugo spoznaš servisne intervale, kako nastavit vzmetenje, max obremenitev in banalne kot trip reset pa ura itd...

 

Evo tu maš enga če pa sem zadel tvojga pa tolko bolje. Boš sam kdaj kako oslarijo rešil preden te kak pooblaščen pusti v gatah. :P Pa še dan bo lepši ko sam kaj narediš.

http://nans.1gb.ru/motomanual/Kawasaki/Kawasaki%20Z750S%20Service%20Manual.pdf

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti @StaraFeltna da si mi našel manual, zelo nazorno vse lepo prikazuje in opisuje, morem pogledat na 501strani kaže kako se armaturka sname, fajn bi blo da bi kdaj te žarnice zamenjal z močnejšimi, zelo slabo se vidijo podnevi te lučke (puščice--žmigavci..N lučka..itd)..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Ktr1sk said:

Hvala ti @StaraFeltna da si mi našel manual, zelo nazorno vse lepo prikazuje in opisuje, morem pogledat na 501strani kaže kako se armaturka sname, fajn bi blo da bi kdaj te žarnice zamenjal z močnejšimi, zelo slabo se vidijo podnevi te lučke (puščice--žmigavci..N lučka..itd)..

Okoli poldan poleti se res ne vidijo a obstaja rešitev. Če boš, kupi warm white ledice ker čene bodo barve katastrofalne. Vse neke sprane kovinske s pridihom modre... ne bo ti žal. Jaz si jih sicer delam sam (ni reklama) ker večinoma kitajčki zaj... ali ni warm white, lai falijo upore (poddimenzionirani) ali tip ledice (imam rad širok kot svetlobe za v števce). Pa pazi kaj vtikaš v števce da kaj ne stopiš. (v svoji ex 600-ki sem našel 5w namesto 1.7W ... pravočasno uredil...)

 

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ščitnik je videti pobarvan. Se mi samo zdi, ali se res lušči? Pa zobniki in veriga so menjani. Na zadnjih plastikah tudi nima več nalepk Z750.

Menjani žmigavci, nosilec za tablico ter uteži na balanci. Dodan tist ogaben kos plastike na maski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2016 at 0:05, Cofko Cof pravi:

Ščitnik je videti pobarvan. Se mi samo zdi, ali se res lušči? Pa zobniki in veriga so menjani. Na zadnjih plastikah tudi nima več nalepk Z750.

Menjani žmigavci, nosilec za tablico ter uteži na balanci. Dodan tist ogaben kos plastike na maski.

Pol rajš počakam, če bo še kak drug gor =)

hvala zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko je original število zob za prednji in zadnji zobnik za letnik 2007?

Hvala

Popravljeno . Popravil aljazek07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Tisti,ki je osebno že menjal prednje vilice od 636 na z750 l.04,naj me prosim kontaktira na zs

 

Hvala

Popravljeno . Popravil AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, aljazek07 pravi:

Kam bi dal ventile nastavit? Piše da bi se naj nastavli na 45.000.

čarman motosport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, aljazek07 pravi:

Kam bi dal ventile nastavit? Piše da bi se naj nastavli na 45.000.

Elisa Domžale, priporočam. Na 45kkm se jih kontrolira, po potrebi pa nastavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri čarmanu so mi napisali da bi me prišlo 200e. Menjat se mora tesnilo. 200E za nastavljanje ventilov se mi zdi ogromno, tesnilo pa tudi ne more bit tak drago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!