Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Imam malce čudno prošnjo :)

Bi lahko kdo ki je lastnik Z-ja 07-09 letnik stestiral nekaj
In sicer ko daš kontakt, kako dolgo vam prikazuje podatke na LCD zaslonu ?
Zanima me, če je slučajno kak timer da gre po določenem času v "sleep mode"
Bi pa bilo potrebno da bi bil kontakt prižgan tam okol 1 ure. (upam da to ni predolgo da bi spraznilo akumulator)

Dobra duša bi seveda dobila za pivo ali 2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎7‎.‎4‎.‎2016 at 13:32, iLeso pravi:

V glavnem, sem v nakupu prvega motorja, gledam z750. Zanima me predvsem na kaj naj bom pozoren pri nakupu omenjenega modela?, ter na kolko km se naredi generalka motorja. Koliko sem bral ni nekih težav nasploh z temi modeli. Kupujem pa letnik okoli 04.

na voljo več na zs

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10947702

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo. Imam Kawasaki z750 2009, motor mi je začel trokirati, občasno. Če odprem gas na polno trokira, če ga pa lepo počasa dodajam pa lepo delujejo vsi 4je cilindiri. Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe? Sam sumim svečke ali vžigalne tuljave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si 100%, da ti takrat, ko ti začne trokirat, dela samo na 3 cilindre?

 

Koliko kilometrov ima? So bile svečke že menjane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cofko Cof pravi:

Si 100%, da ti takrat, ko ti začne trokirat, dela samo na 3 cilindre?

 

Koliko kilometrov ima? So bile svečke že menjane?

Ima 34k km, svečke pomoje še niso bile menjane. Trokira kirat je začel naenkrat ne postopoma. Da dela po teh cilindrih se sliši kdaj pod prostim tekom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh kilometrih bi že morale bit menjane. Preglej jih. Mogoče je res kakšna zanič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 14 urami, BSX pravi:

Zdravo. Imam Kawasaki z750 2009, motor mi je začel trokirati, občasno. Če odprem gas na polno trokira, če ga pa lepo počasa dodajam pa lepo delujejo vsi 4je cilindiri. Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe? Sam sumim svečke ali vžigalne tuljave.

nevem, če ni tole bl simptom prenizkega tlaka goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Wakasaki pravi:

 

nevem, če ni tole bl simptom prenizkega tlaka goriva.

Mogoče ideja kaj bi blio narobe, injektor, bencinska pumpa..? Moram povedat da to so je pojavilo po pranju motorja. Malo tudi sumim zmočen zračni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi zmočenega zračnega filtra najbrž ne bi delal po treh cilidrih. Pa fino bi se moral potrudit, da bi ga s pranjem zmočil. Prvo svečke preglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

Imam eno vprašanje in sicer imam z750 letnik 2006 in sedaj imam čudno situacijo pomoje z akumulatorjem in sicer ko ga pustim čez noč stati in ga zjutraj vžgem, se vžge rahlo s težavo (kot da bi bil prazen akumulator) ko se peljem cca 4 kilometre in grem na pumpo dotočit mi komaj vžge, včasih je čista tema lučke zaswetijo verbla nič..ok si rečem akumulator je fuč po ga porinem in se pripeljem do doma ga pustim cca 30 minut pri miru nekaj poprawljam zauf in bam motor vžge v prvo brez matranja brez vsega..

Kaj misite da je dejansko fuč akumulator ali kaj drugega?

 

Hvala za odgovor 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, rokysan pravi:

Zdravo,

Imam eno vprašanje in sicer imam z750 letnik 2006 in sedaj imam čudno situacijo pomoje z akumulatorjem in sicer ko ga pustim čez noč stati in ga zjutraj vžgem, se vžge rahlo s težavo (kot da bi bil prazen akumulator) ko se peljem cca 4 kilometre in grem na pumpo dotočit mi komaj vžge, včasih je čista tema lučke zaswetijo verbla nič..ok si rečem akumulator je fuč po ga porinem in se pripeljem do doma ga pustim cca 30 minut pri miru nekaj poprawljam zauf in bam motor vžge v prvo brez matranja brez vsega..

Kaj misite da je dejansko fuč akumulator ali kaj drugega?

 

Hvala za odgovor 

lp

Poglej če je masa trdno privijačena .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11053830&display=Kawasaki+Kawasaki+Z+750

POZOR! Če bo slučajno kdo kupoval ali pozna koga, ki se zanima za tale motor iz linka (dokler bo link aktiven)...

To je bil od kolega motor in je imel, ko ga je pred 2 leti prodal 42.000km, sedaj jih ima pa čudežno samo 23000km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da objasnim glede km.. Kolega (bivsi lastnik) je izvedel od nekega ki se je zanimal za ta motor da ima 23000 in tako prisel do ugotovitve da to ne stima, ce ga je on prodajal pri 42.000!

Edit: no za namecek se.. 2 lastnik ga je prodal naprej pri cca 56.000

Vsakemu privoscim da proda po najboljsi ceni, ampak takih zadev pa niti najmanj ne toleriram. Mogoce pa koga odresimo morebitnih stroskov...

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O veš da.

Kot je napisal gradbenik, jaz sem tisti drugi lastnik in ko je šel od mene, lani oktobra, je imel okrog 56.000km in deloval BP. Prodal pa sem ga tudi po dosti manjši ceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo

Ima mogoče kdo stikala na krmilu za Z750 od 06 naprej, lahko so tudi slabše ohranjena rabima tako levega kot desnega..

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me ali so to še vredu lamele? Motor je z750 letnik 2007, prevoženih imam malo več kot 50.000.

 

20160630_162847.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uč so debele 3,25mm kar je ok :headbang: 

Poiščeš workshop manual za tvoj motor noter piše minimalna debelina lamele merjeno na področju kjer je obloga vzameš kljunasto merilo pomeriš tvojo lamelo primerjaš z vrednostjo v manualu in ugotoviš al je ok al je za v smeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Am eno tako laično uprasanje,

Kawasaki z750 + punca, vem da lih ni za dva vozit motor narjen, ampak a se da kake zice drugačne dobit k mi skoz na moj zic leze, al pa me iz koleni tok stiska da dva dni komi hod pol.

 

Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, La.Bonaparte said:

Živjo,

 

Am eno tako laično uprasanje,

Kawasaki z750 + punca, vem da lih ni za dva vozit motor narjen, ampak a se da kake zice drugačne dobit k mi skoz na moj zic leze, al pa me iz koleni tok stiska da dva dni komi hod pol.

 

Hvala lp

12967506_10204409205829263_7197654478564619005_o.jpg

super rešitev, ampak drago za tale košček mrežce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, aljazek07 pravi:

Kak sta pametna :mad:

Kaj ne bi bla,če sklopka drsi jo mejaš ,če ne drsi se ne razdira in gleda če je dobra (razen če se ne odpravljaš na zeeelo dolgo pot) pol je pa vse prešravfano in podrto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!