Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Imam eno začetniško vprašanje ne se smejat :D

 

Kakšne so možnosti da se dvigne prvo kolo če ga natiravlem na polno(do 12.000RPM). Namreč je to moj motor in enostavno se mu vtrga tam pri 8.000 in imam občutek da bom me dvignilo na zadnje kolo... Ali se naj obvezno na tank naslonim če hočem pospeševat na maximum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno začetniško vprašanje ne se smejat :D

 

Kakšne so možnosti da se dvigne prvo kolo če ga natiravlem na polno(do 12.000RPM). Namreč je to moj motor in enostavno se mu vtrga tam pri 8.000 in imam občutek da bom me dvignilo na zadnje kolo... Ali se naj obvezno na tank naslonim če hočem pospeševat na maximum?

Zategni zadnje vzmetenje .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno začetniško vprašanje ne se smejat :D

Kakšne so možnosti da se dvigne prvo kolo če ga natiravlem na polno(do 12.000RPM). Namreč je to moj motor in enostavno se mu vtrga tam pri 8.000 in imam občutek da bom me dvignilo na zadnje kolo... Ali se naj obvezno na tank naslonim če hočem pospeševat na maximum?

tudi če ga natiravleš :lol: z original zobniškim razmerjem ne gre sam na zadnje kolo (edino če sediš sediš na zadnjem sedežu :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če ga natiravleš :lol: z original zobniškim razmerjem ne gre sam na zadnje kolo (edino če sediš sediš na zadnjem sedežu :P)

 

Ahh dej no, še versis gre s prvo na zadnjo pa ni treba sklopke "drkat" pa ima motor pol manj konjev....Z gre na zadnjo. Sam to je čist brez veze, motor je narejen za ovinke. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh dej no, še versis gre s prvo na zadnjo pa ni treba sklopke "drkat" pa ima motor pol manj konjev....Z gre na zadnjo. Sam to je čist brez veze, motor je narejen za ovinke. =)

v prvi ne šteje :P

versys ma pa dva cilinda od tle verjetno večja začetna poskočnost.

sicer verjetno človk sprašuje, če skoči na zadnjo med kakim agresivnim pregitevanjem al kej takega. vsaj tko sm ga jst zastopla.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustavi se, daj v prvo, navij obrate na 11k-12k in ful hitro spusti skolpko. Najbrž bi moglo sprednjo mal dvignit. Vsaj za kak cm ali dva.

Drugače pa v youtube napiši "how to wheelie a motorcycle" ali pa kaj podobnega. Je kar nekaj koristnih nasvetov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj pišem jaz nemško :P

 

NOČEM NA ZADNJO. 

 

In sprašujem če npr. v 1. leteči štart porinem do 12k ali so možnosti da me vrže na zadnjo ali ne? Ali imam samo jaz občutek tak, ko začne vlečt kot zmešan....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj pišem jaz nemško :P

 

NOČEM NA ZADNJO. 

 

In sprašujem če npr. v 1. leteči štart porinem do 12k ali so možnosti da me vrže na zadnjo ali ne? Ali imam samo jaz občutek tak, ko začne vlečt kot zmešan....?

se pravi ti bi zdej rad, da en zapelje svojga zjkota iz graže, nažge v prvi kolkor da mašina in pol tebi pove al še boljš posname če je šel po zadnji al ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nevem ker pri 3k obratih prestavljam, da se mi ne znuca.

Cofko Cof, z sklopko ne rabiš tut blizu 12 jurjov obratov, lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ma z 750 ne me vzet za besedo 2006 letnik,je rekel da ga ne povlece po zadnji,sicer ni probal nabit gas v prvi do konca,velika verjetnost da bo povleklo malo po tazadnji pol se bos ustrasil bos spustil gas in ti bo zabilo sprednjo kolo v tla :grim ..Ninjo 636 od 9.000 obratov naprej v prvi nimas kaj stiskat vec kot pol gasa ker leti po tazadnji in ce dobro saltas in je dovolj ravnice prides vse do 3 brzine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ni šel na zadnjo če sem normalno speljal in potem ožel gas do konca. Brez natiravlenja :lol1: sklopke ali on-off-on gasa in cukanja balance ni šlo na zadnjo niti v 1 niti v 6ti brzini. Res pa da me je skupej z opremo za dobr kvantal. Pomoje lahko ti kar mirno še naprej natiravleš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj pišem jaz nemško :P

NOČEM NA ZADNJO.

In sprašujem če npr. v 1. leteči štart porinem do 12k ali so možnosti da me vrže na zadnjo ali ne? Ali imam samo jaz občutek tak, ko začne vlečt kot zmešan....?

Se ti opravičujem. Sem slabo prebral... Šanse so bolj majhne, da te z letečim štartom vrže na zadnjo. Ti kar brez strahu nateravljaj.

Glede tega tvojega občutka sem ti pa kar malo fouš, ko praviš, da vleče kot zmešan. Tudi moj je prva dva meseca :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koliko pumpate gume?

2.5 / 2.9 

 

po priporočilih proizvajalca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

 

Mene pa zanima ali ima kdo za prodat ozr. ali kdo ve kje kupiti krmilo za mojga z-ja l.2009? Pa če se je možnost da je ta pod 50€ ker 100€ ne mislim dat zanjo toliko kot je original.

hvala za odgovore...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

 

Imam eno vprašanje, moj z750 letnik 07 pri 8000 obratov v 6 prestavi enostavno noce vlect kot da bi mu zmankalo moci hitrost pa tudi razvije 180km/h...Je imel kdo podoben primer?

 

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ne maraš žene, punce, ljubice, imam rešitev za tebe:

 

aaa3489.jpg

 

samo še tačke odvijačiš in že imaš izgovor, da je nimaš kam dat.

 

Res škoda da mi stoji, brez ene praske. Lahko posodim lupo, če jo najdeš dobiš skonto. Cena 70 €, kar je pol manj, kot košta novi. EBONY BLACK

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj res, da sem nekaj o tem že zasledil na forumu, pa me kljub temu zanima. Ali je mogoče ročaja za spotmika iz 750 S premontirat oz. namontirat na 750 oz ali je kakšna druga varianta da bi sopotnik dobil ročaje za oprijem.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje,

 

Ima mogoče kdo idejo, ke bi dobil zadnjo desno polovico zadka za mojega Zja 07 letnik in pa spodnjo plastiko, kjer pride pritrjena luč .. Potreboval bi še levi pokrov motorja .. Sem prebrskal anet in bolho, pa žal neuspešno..

 

Hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!