Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

pred 2 urami, fezz pravi:

helou,

da malo zaokrožim mojo težavo. Torej na koncu sem se odločil, da dam zavarit pokrov (mi je zrihtal Jerman), kolega pa ga je pokital in polakiral (mal je zgrešu barvo ampak bo že :) ) zadevo smo sestavili in funkcionira.

Mal je blo pestro pa nisem uspel prej napisati bi se pa zahvalil uporabniku sesir, Wakasaki in wabb za vaše odgovore. So bili v pomoč :)

 

Imam pa še eno vprašanje in sicer sem kupil plug and play indikator prestav in nikakor ne najdem konektorja pod voznikovim sedežem. Kakšna ideja?  aja motor je letnik 2006

hvala še enkrat

če ti do jutr noben ne odgovori ti bom poslikal ko pridem dam....jaz sem celo tank dol uzel pa iskal ene 3ure, dela pa je :blush: za eno jebeno minutko hahaha lp Haki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, fezz pravi:

helou,

da malo zaokrožim mojo težavo. Torej na koncu sem se odločil, da dam zavarit pokrov (mi je zrihtal Jerman), kolega pa ga je pokital in polakiral (mal je zgrešu barvo ampak bo že :) ) zadevo smo sestavili in funkcionira.

Mal je blo pestro pa nisem uspel prej napisati bi se pa zahvalil uporabniku sesir, Wakasaki in wabb za vaše odgovore. So bili v pomoč :)

 

Imam pa še eno vprašanje in sicer sem kupil plug and play indikator prestav in nikakor ne najdem konektorja pod voznikovim sedežem. Kakšna ideja?  aja motor je letnik 2006

hvala še enkrat

Ni kaj...

Jz sem imel kr "gpr" univerzalni za digitalne števce...pač zvežeš na kabel,ki gre iz števca...prodal mi @Cartman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem kupil plug and play, da se ne bom zajebaval in odkrival toplo vodo zdaj pa že 2 dni iščem konektor :) 

Haki...bi ti bil full hvaležen. hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, fezz pravi:

jaz sem kupil plug and play, da se ne bom zajebaval in odkrival toplo vodo zdaj pa že 2 dni iščem konektor :) 

Jz sem imel mojega priklopljenega v 10 min...kdo odkriva toplo vodo?:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 5. 2017 ob 20:54, fezz pravi:

helou,

da malo zaokrožim mojo težavo. Torej na koncu sem se odločil, da dam zavarit pokrov (mi je zrihtal Jerman), kolega pa ga je pokital in polakiral (mal je zgrešu barvo ampak bo že :) ) zadevo smo sestavili in funkcionira.

Mal je blo pestro pa nisem uspel prej napisati bi se pa zahvalil uporabniku sesir, Wakasaki in wabb za vaše odgovore. So bili v pomoč :)

 

Imam pa še eno vprašanje in sicer sem kupil plug and play indikator prestav in nikakor ne najdem konektorja pod voznikovim sedežem. Kakšna ideja?  aja motor je letnik 2006

hvala še enkrat

Ni zakej .....srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo,na forumu sem nov,kupil se kawasaki z750 2005 l.,vse je normalno delalo dokler nisem prisel na morje,in sicer ko imam motor v leru ali samo kontakt prizgem mi zmigavci normalno delajo,ko dam gas in speljem pa se mi prizgejo vsi 4 ne glede al prizgem levega ali desnega vsi 4 gorijo,ko sem podrl masko spredaj sem pa nasel da ima na te kable dodatno nastimano zarnico od avta ,ne vem zakaj.Mogoce nekdo pozna resitev in mi svetuje kaj naj naredim

 

Hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, fajc pravi:

Zdravo,na forumu sem nov,kupil se kawasaki z750 2005 l.,vse je normalno delalo dokler nisem prisel na morje,in sicer ko imam motor v leru ali samo kontakt prizgem mi zmigavci normalno delajo,ko dam gas in speljem pa se mi prizgejo vsi 4 ne glede al prizgem levega ali desnega vsi 4 gorijo,ko sem podrl masko spredaj sem pa nasel da ima na te kable dodatno nastimano zarnico od avta ,ne vem zakaj.Mogoce nekdo pozna resitev in mi svetuje kaj naj naredim

 

Hvala

 

preden odpreš temo bi lahko pogledal zgradbo foruma in ugotovil, da obstaja tema KAWASAKI, v nji pa Z750.

http://motosvet.com/tabla/topic/5895-kawasaki-z-750/

tam lahko mirno vprašaš

Isto vprašanje lahko zastaviš tudi v temi:

sam svoj mehanik 

 

 

ali uporabiš iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam da imaš led žmigavce in prejšni lastnik je probal rešit zadevo z žarnico namesto uporom še elegantnejša rešitev je montaža releja ki je primeren za led žmigavce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav, sem ponosen nov lastnik z750 2007, zelo dobro ohranjene z malo kilometrov, kot euforija za prvi motor sploh, sem se odlocil da tu gor pa mora it slovenski ponos akrapovic. Seveda jaz to nabavil, demontiral original auspuh, ugotovil da ma dve zajli prihaklani na auspuh-loputa, v vsej euforiji po mojem mnenju malo zamenjal vrstni red zajl, jebiga pac seljak ki nima pojma. Jaz zadevo vkup naredim, zalaufam , zadeva dela zvok po moje proti originalu ze v prostem teku super- ker original je bil v prostem teku kot cebelica. Pol pa vidim na armaturki da utripa rdeca lucka in oznaka f1. Vzamem akrapovica dol, odklopim 1 zajlo z lahkoto, drugo pa ni sans, zategnjena do konca, iscem in iscem kam vodijo te zajle, odstranim stranki pokrov, eee pridem do male crne skatlice z rolco gor ter zajlama, probam z kljucem zasukat v smeri urinega kazalca zadeva klika in gre zajla se mi sprosti, odklopim zamenjam doli zajli, naredim nazaj vkup, jebiga motor laufa lucka se sveti, res je da mi je do vsega minilo,  me zanima ce so zajle sploh potrebne, ker sem ool malo gledal po you tubu in sem videl recimo na z1000 da jih veselo dol mecejo, pa ce bo problem ker sem oni motorcek na roko obracal, ko dam kontakt se vedno obraca, hvala za info

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

 

Sicer nimam Akrapoviča in ne vem kako ima narejeno, vendar jaz teh zajl nimam več. Sem jih dol pobral, ko sem menjal avspuh. Na moj avspuh jih ni potrebno montirat. Se pa motorček še vedno vrti. Nisem pa nikoli imel problemov z F1 lučko zaradi tega. A na Akrapoviču morajo bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pobral zajle dol, motorček se še vedno vrti, lučka pa ni nikoli zasvetla. Nisem pa na roke nikoli obračal motorčka. Mogoče je tukaj vzrok...:hmm:

 

20161230_201657.jpg

20161230_231337.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Servo motorcek.. 

Ce si ga narobe priklopil in je crknil je nov cca 250e.. pa nisi prvi ki je to zajebal. :) 

http://www.zxforums.com/forums/#/topics/43577 

pa sej obstaja kak dongle, da se rešiš motorčka?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

pa sej obstaja kak dongle, da se rešiš motorčka?

 

Ja obstaja ja, sam nevem niti kok stane ne nic... vem pa da ecuju posilja napacne podatke tko da ti f1 lucka ne gori. Mi smo montiral nazaj gor orginal lonc, zato nismo tega rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Dalton yr pravi:

Hvala za info, sem zajle dol vzel pa ga z klescami obrnil, kao v pravi polozaj in lucka je prenehala svetit

na youtubi je kar nekaj videov tudi kako odstranit motorček in zajle.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo..

Danes sem imel prevče časa in sem zgleda nekaj zajebal. Ko sem se afnal s priklopom akumulatorja se mi zdi da sem kak kurzšlus naredil (in vem kako se priklopi :) . Ko je bil že priklopljen in vse , vstavim ključ da bi dal kontakt, ga zavrtim v prazno.. ne pokaže se ura, števec ... nič. Je lahko da je samo prazen aku ali je šlo kaj od štroma po gobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, Modrooki said:

Je lahko da je samo prazen aku ali je šlo kaj od štroma po gobe?

Ne vem kako ima Kawaskai zvezan štrom.. pri Hondah so za take primere vgradili varovalke... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Modrooki pravi:

Živjo..

Danes sem imel prevče časa in sem zgleda nekaj zajebal. Ko sem se afnal s priklopom akumulatorja se mi zdi da sem kak kurzšlus naredil (in vem kako se priklopi :) . Ko je bil že priklopljen in vse , vstavim ključ da bi dal kontakt, ga zavrtim v prazno.. ne pokaže se ura, števec ... nič. Je lahko da je samo prazen aku ali je šlo kaj od štroma po gobe?

prej bi rekel, da je accu prazen, sicer pa preveri še 1x, če je vse prav zvezano, nato pa so na vrsti varovalke, če ima accu tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Modrooki pravi:

Živjo..

Danes sem imel prevče časa in sem zgleda nekaj zajebal. Ko sem se afnal s priklopom akumulatorja se mi zdi da sem kak kurzšlus naredil (in vem kako se priklopi :) . Ko je bil že priklopljen in vse , vstavim ključ da bi dal kontakt, ga zavrtim v prazno.. ne pokaže se ura, števec ... nič. Je lahko da je samo prazen aku ali je šlo kaj od štroma po gobe?

nevem do kam sega tvoja garaža, za začetek bi dal voltmeter gor.....drugače pa sem prepričan da je aku šu po gobe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, odlocam se za nakup prvega motorja, ker sm frisn v teh vodah, naprosam vas za kasen komentar, nasvet, predlog itd. skratka probal sem sport in naked  voznjo.Odlocil sem se za naked. Ker sem izpit opravljal na Kawasaki-ju in se je odlicno vozil si ogledujem Z750. ubistvu mi je takoj ratal usec in zdj nakup. Nekaj jih je na avto.net-u, mal sm cekiral tudi Nemcijo,

torej ce ima kdo kasno informacijo(dobro ali slabo) o katerem izmed ki se prodajajo ali pa celo poznajo koga ki prodajajo bi bil zelo hvalezen. Ko pa kupim dam za pir ;)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12727698

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12156247

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12437814 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, kicky89 pravi:

Pozdravljeni, odlocam se za nakup prvega motorja, ker sm frisn v teh vodah, naprosam vas za kasen komentar, nasvet, predlog itd. skratka probal sem sport in naked  voznjo.Odlocil sem se za naked. Ker sem izpit opravljal na Kawasaki-ju in se je odlicno vozil si ogledujem Z750. ubistvu mi je takoj ratal usec in zdj nakup. Nekaj jih je na avto.net-u, mal sm cekiral tudi Nemcijo,

torej ce ima kdo kasno informacijo(dobro ali slabo) o katerem izmed ki se prodajajo ali pa celo poznajo koga ki prodajajo bi bil zelo hvalezen. Ko pa kupim dam za pir ;)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12727698

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12156247

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12437814 

Drugi link črni ima abs in potrjeno servisni knjigo ter nove gume...tega bi najprej preveril/pogledal...

Glede na kilometre pa itak pricakuj servis s kontrolo/nastavitev ventilov pa morda veriga zobniki in ploščice.

Samo moje mnenje.

Če pa opaziš r izvedbo v takem stanju ti pa predlagam tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, kicky89 pravi:

kaj pa mislis o oranznem? hvala za odgovor ;)

 

Imel Z1000 oranžnega...mislim,da ti bo ta najbolj spusto ceno,ker,ko sem jaz prodajal ni bilo kupca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!