Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

pred 20 urami, kicky89 pravi:

kaj pa mislis o oranznem? hvala za odgovor ;)

 

Barva ok.Malo mi izstopa ta "bug"spoiler ok stvar okusa.

Nameščen izpuh,za katerega nisem ziher ali ga boš lahko homologiral.

Manjka original nosilec tablice,ki ima ob enem še funkcijo blatnika.

Ne omenja ničesar o vzdrževanju,niti servisni knjigi.

Najbolj pa bode možnost menjave za kateri koli segment....

Zame je dovolj za obvoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vidm veliko oglasevanih nima original izpuhov ali pa ima zamenjan nosileca za tablice, smerokaze itd...se pravi je dobr da tut pouprasam za original dele a? oz kako je on homologiral? zakaj pa imajo nekateri plastiko/spoiler pod motorjem in eni ne? a to odstranjujejo zarad menjave izpuhov ali je kasn drug razlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, kicky89 said:

kokr vidm 

Vprašanje o originalnih delih in urejeni dokumentaciji je vsekakor smiselno, če kupuješ direktno od lastnika. Iz dobrega pogovora z lastnikom lahko sklepaš marsikaj, običajno pa se pri nakupu prvega motorja kupuje predvsem z očmi, kar je šibka točka "frišnih motoristov". Enim se gre za "šminko", da so sosedje nevoščljivi, drugim za uporabnost motorja, tretji iščejo tehnično perfekcijo,.. (dodatna oprema je lahko nameščena samo zaradi želje lastnika ali pa prikrivanja kakšnih poškodb). Išči dobro osnovo, ostalo dodatno opremo lahko navlečeš gor ali odstraniš po želji, naj te ne zavede pri nakupu. Spoiler pod motorjem ni originalen del, to je dodatno montirano in nima nobene veze z menjavo izpuha. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, kicky89 pravi:

se pravi je dobr da tut pouprasam za original dele a? oz kako je on homologiral?

ja vse kakor je fino če dobiš originalne dele.Če se recimo izpuha ne da homologirat ga pač zamenjaš z originalnim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak pravi lastnik ima original dele. Najmanj izpuh pa smerniki (razni LED in poodobno) morajo biti vpisani v homologacijo (to najprej policaj pogleda), za nosilec tablice se ni potrebno sekirati, seveda pa mora biti vsaj malo podoben naklon originalu in obvezno rdeč odsevnik, pa ti ne bo nihče težil.

Razni spojlerji in dekorativne zadeve se pa ne vpisujejo v homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

ali kdo pozna koga, ki mi bi lahko popravil to težavo na štajerskem.

Iz hladilnega sistema mi je pritekla ta čudna tekočina

Polek je vidno olje

Za vaš trud in čas se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp,

 

IMG-0355.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mojega Z750S bi rad opremil za kak dopust v dvoje, torej 3 kovčki ali pa topcase in stranske torbe. Torbe in Givijeve kovčke že imam, nikjer (več) pa se ne dobi nosilcev. Od Givija se za ta moped dobi samo nosilec za topcase, za 3 kufre ne vem če je sploh kdaj obstajal. So pa sigurno imeli nosilce za stranske torbe (samo torbe brez nosilcev no go zaradi oblike zadnjega dela), pa se jih tudi ne dobi več. Ali se komu še kje doma valja kaj od tega in bi prodal?

Skratka,  imel bi nekaj takega (slika sposojena od vuk76):

45646548.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, iggy pravi:

Mojega Z750S bi rad opremil za kak dopust v dvoje

https://www.louis.eu/artikel/hepco-becker-sidecase-carrier-fuer-kawasaki-z-750-s/10024924?filter_bike_id=1215&filter_article_number=10024902&list=31d7ed1fcf8d41748555354eb2664ce3

vem da ni odgovor na tvoje vprašanje, pa vseeno.

Verjetno z malo prilagoditve bi šlo?

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po dveh tednih se odpravim malo na motor in kar naenkrat nikam ne vlece ga trosi zadusen zvok. Se vstavim in vidim tak auspuh, ves zarec... Ideja kaksna kaj se je zgodilo? Nazadnje sem ga samo opral in postavil v garazo, pred 2 tednoma.

IMG_20180528_160955.jpg

 

Popravljeno . Popravil edi123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je zareč v notranjosti (satovje) je normalno, vsaj pri men je pri vsaki furi tak.. zakaj ne vleče, pa poglej filter zraka da ni zamaščen ali namočen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2018 ob 21:11, edi123 pravi:

Bom jutri ja. Da bi bil moker še po 2 tednih? No, bom videl jutri.

Kaj si ugotovil? ☺️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, skyscan pravi:

Kaj si ugotovil? ☺️

Vzel sem ven filter ga spihal, potem še je samo cukal do 3000 in nad 10000 obrati, po 100km pa je že bilo vredi. Nevem kak pa kaj je bilo narobe, ali kaka smet v keslu ali kaj v filtru nevem, mogoče nič od tega, vglavnem dela zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

razmišljam o tem da bi namestil pletene zavorne cevi ter sintrane zavorne ploščice na motor.
Ima kdo takšen setup na svojem Z-ju?

Malo me skrbi da mi bo prehitro "požrlo" diske, se zavedam, da če hočem da bolj prime, bodo tudi diski hitreje šli...zanima me kak hitr jih "gloda" :)
Prej sem imel Nissin, zdaj pa imam Carbon Lorraine in občutno manj primejo (vsaj tako se mi zdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 6. 2018 ob 8:37, zupy199 pravi:

Zdravo,

razmišljam o tem da bi namestil pletene zavorne cevi ter sintrane zavorne ploščice na motor.
Ima kdo takšen setup na svojem Z-ju?

Malo me skrbi da mi bo prehitro "požrlo" diske, se zavedam, da če hočem da bolj prime, bodo tudi diski hitreje šli...zanima me kak hitr jih "gloda" :)
Prej sem imel Nissin, zdaj pa imam Carbon Lorraine in občutno manj primejo (vsaj tako se mi zdi)

Mam pletene zavorne cevi in original ploščice (še vedno prve). Ploščice samo original, ne splača se šparat na aftermarket ploščicah, ki ni nujno, da bodo delovale dobro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo družba :)

Imam z750 letnik 2008 :) z leovince gp pro evolution 2.

https://sg.carousell.com/p/leo-vince-gp-pro-evo-ii-slip-on-108231572/ 

Kdo ve, kje bi lahko kupil ali dal delati db killer :D, zadeva je preglasna.

 

Hvala vam za info in čudovit dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Slivko pravi:

Zdravo družba :)

Imam z750 letnik 2008 :) z leovince gp pro evolution 2.

https://sg.carousell.com/p/leo-vince-gp-pro-evo-ii-slip-on-108231572/

Kdo ve, kje bi lahko kupil ali dal delati db killer :D, zadeva je preglasna.

 

Hvala vam za info in čudovit dan :)

Sej že ima dušilec v originalu notri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, HyperJack said:

Sej že ima dušilec v originalu notri?

Je bil kupljen motor s tem izpuhom in brez dušilca. 2 leti mi je pasal pokanje, zdaj pa nič več :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Imam Kawasaki Z750R  sem zamenjal žmigovce iz led nazaj na navadne zarnice. Utripajo normalno če dam levo/desno če pa dam vse stiri naenkrat mi pa samo enkat vtripne in je konec.

Je mogoce šel rele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni šel, verjetno so ga menjal ker ko das led gor rabijo manj štroma in ne delajo pravilno ... poglej ce je blo menjano....in daj tazga kot je bil original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ti si hotu met led...in ker je prehitro utripal kar seveda ni ok... si dal nazaj take na navadne žarnice ... in zdej te zeza ko daš vse4, .. štekm :) pol pa najprej poglej še stikalo od vse4 da ni kaj tam... mal prepucaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvo prejsni lastnik je dal ene kitajske gor pa mi je na tehhnicnem komplicirou ker niso mel tiste ozanke "e"  sem pa zdaj take dal. Bom se stikal preveril samo mi je cudno ker ima kolega isti probleme ravno tako na Z750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!