Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Ob 4. 2. 2018 ob 20:44, MiNa pravi:

Matica s finim navojem je še vedno standardna ima le fini (standarden) navoj. Res pa je da se ne uporablja prav pogosto.

Potem jih lahko kupim v merkurju?

Oziroma v specializirani trgovini z vijaki?

Obstajajo le original?

Raziščem pa javim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, marincspeedshop pravi:

Dobro založen z vijačnim materijalom je KAMM Šenčur, sem kupoval tudi že s finim navojem, levi navoj...

Bemtiš mam že naročene oem,

ampak vseeno preverim,ko dobim.

Hvala vsem,ampak kadar koli sem za avtomobile rabil kakšen ekstra vijak je bila cela drama in nikjer za dobit,tako da me res ferbec matra.....

Se pišemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Wakasaki pravi:

Bemtiš mam že naročene oem,

ampak vseeno preverim,ko dobim.

Hvala vsem,ampak kadar koli sem za avtomobile rabil kakšen ekstra vijak je bila cela drama in nikjer za dobit,tako da me res ferbec matra.....

Se pišemo

Tole ti je daleč najbol založena trgovina z vijaki kar je jaz poznam

http://www.tehnocom.si/

Izbiraš lahko kar češ kvaliteto vijaka, navoj, glave, pocinkan, broniran, ipd...

KAMM ima bolj navtiko ala RF! Pa še to so zelo omejeni ko želiš dobiti prave dolžine vijak s tapravo glavo

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 2. 2018 ob 7:45, Wakasaki pravi:

Ma kdo od givija toolbox v lasti.

Zanima me kok je to veliko,gre kompresor not pa flike/inekcije?

Nimam od givija mam pa od touratech in mam notri kompresor, prvo pomoč , komplet orodje za razkopat motor, vezice , izoler trak, ter cujne da ne ropota vse to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dejcpob pravi:

Nimam od givija mam pa od touratech in mam notri kompresor, prvo pomoč , komplet orodje za razkopat motor, vezice , izoler trak, ter cujne da ne ropota vse to

Imaš kakšno sliko kam je to zmontirano? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole sem si jaz naredil. Če pa nabavim Vario kovčke bom pa naredil nosilce in premaknil naprej. Seveda, če me ne bo motilo pri nogah. t2712.gif

TOOLBOX.thumb.jpg.e118dd70abe1256ee226c19ccb336b22.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, solorider said:

gre to samo na original bmw nosilce?

Ne bi vedel, ker imam na ADVju originalne. Sigurno se da izvedeti na spletu ali direktno pri Touratechu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa mal zanima kakšne moto obleke maste na gs-ih. Pretežno tekstil ali usnje . si mislm umislit eno ne tako športno usnjeno jakno, mogoče katero priporočate.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretezno se uporablja tekstil. Malo po spletu pobrskaj skoraj ne bos nasel usnja na takem motorju. Mogoce ce bi sel z njim na pisto? Ali pa v primeru ko ima nekdo od prej usnjein se ni kupil druge obleke? Sam nisem nikoli imel v lasti usnja tako da ga tezko komentiram je pa verjetno hladen ker nima podloge v hladnejsem vremenu v vrocini je verjetno pa vroce ker ne diha toliko in ima manj zracnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Wakasaki pravi:

pa je prišel čas , da se lotimo zadeve.No ja poračam zdele lotil sem se že prej.

Napaka v testerju "motor abs ni napajanja"...ok , rezervoar dol abs ven in na mizo

20180122_193032.thumb.jpg.bea10c928809edc9843f2b6638faf6a4.jpg

vogale aluminija, ki držijo motor odmaknit in nimam ga kej gledat motor na pol

20180127_164831.thumb.jpg.64067a46a7d097394e0212de0d192f25.jpg

in ja kot smo debatirali ena od krtačk nepomična.

20180127_164851.thumb.jpg.e89e3fcf5596f358b2dc42a3bbe06af9.jpg

Najprej sem mislil sam pedenat, pa se spomnim da ma kolega fetiš na motorčke/kartačke....

model mi zamena krtačke, vse temeljito ščisti in stestira, ko novo.

Zadevo sestavim.Motor dodatno pritrdim z 

20180128_112730.thumb.jpg.4274210b87996859760a07df2714eb63.jpg

.abs nazaj v motor, zavorno napolnim odzračim.Priklopim aku in ni napake...veselje nepopisno.....

kmalu pa probe fare!!!!:bike:   upam

 

lp

 

Lepo da si našel napako,preden pa drugič razdreš pol motorja snemi senzor na zavornem disku in ga očisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MiNa pravi:

Koliko kilometrov ima "moped"?

45000km

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Lepo da si našel napako,preden pa drugič razdreš pol motorja snemi senzor na zavornem disku in ga očisti.

hvala za nasvet, v mojem primeru je napaka na testerju "povedala", da motor absa ni napajan, kar pa je bil vzrok v omenjeni zataknjeni krtački

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Wakasaki pravi:

45000km

:? malo kilometrov za takšno okvaro :whistle:. Tudi "nemci" niso več kar so bili.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!