Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Tm ko se kej zanimas moras pol tud kupit... bog ne daj da ti prinese skornje za probat in jih pol ne vzames... te gleda ko da si mu nevemkaj storu...

Ce je neki ugodno kar ves da bos vzel..pol ja... tud js sm kovcek in eno jakno v akciji kupu....da bi pa sel kupvat kot zacetnik brez blage veze kaj bi sploh  rad te pa res oberejo in prodajo macka v zaklu... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Rogerg said:

Tm ko se kej zanimas moras pol tud kupit... bog ne daj da ti prinese skornje za probat in jih pol ne vzames... te gleda ko da si mu nevemkaj storu...

Ce je neki ugodno kar ves da bos vzel..pol ja... tud js sm kovcek in eno jakno v akciji kupu....da bi pa sel kupvat kot zacetnik brez blage veze kaj bi sploh  rad te pa res oberejo in prodajo macka v zaklu... 

Pojdi v italijo k kakemu večjemu trgovcu. Tudi če mu vzameš uro časa in ne kupiš nič te bo prijazno pozdravil in povabil na ponovni obisk ko dobijo še kaj novega. Sicer ko odideš bo tudi kako potiho zaklel ali nekega gnilega občutka ne boš imel kot ga lahko pri nas pri tistih nekaj nezrelih trgovcih ki so zafrustrirani če imajo na zalogi dve enaki jakni iste številke in se na začetku sezone tresejo kako bodo to prodali... zraven pa na račun prodaje še izkrivljajo resnico. Res, da nas je malo Slovencev, posledično motoristov a to ne opravičuje dejstva da ko vstopiš v trgovino te gledajo tako da je očitno da hočejo iz tebe izmolzt 500€ čene KTJ...

Doživel parkrat tam kjer nebi nikoli rekel in nedoživel tam kjer je bilo praktično pričakovan slabši/nesprofesionalen odnos...

Plus še detajl ki marsikomu ni znan. PPC je passe... Zelo malo se da prodat po PPC razen če je distributer zelo vehementen glede popustov (ponavadi je težko dobit konkretne popuste na rev'it). Vsak trgovec ki ne more ponudit 20% popusta kadarkoli na artikel in pri tem še vedno zalužiti (pa ne za liziko) ga bodisi nateguje diler al pa kaj drugega dela narobe. Zakaj lahko dajejo 20% popuste okrog novega leta? Ker je mrtva moto sezona? Najbrž, Ker upajo na masovni naval prodaje? Spet najbrž. Ker jim distributerji dajo popuste? Najbrž ne. Ker si to lahko privoščijo? Zagotovo da.

Kupijen na popustih 40%+ in mi gre kar dobro od rok. Če se zaj, prodam naprej toliko da pokrijem ali nekaj malega zgubim kar je dolgoročno še vedno krepko pozitivna računica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v TC -ju, kupoval sem Givi torbice in razne dodatke. Nad raznoliko ponudbo in prijaznostjo prodajalcev sem bil celo nadpovprečno zadovoljen. Kar niso imeli na zalogi mi bodo poslali po pošti. Cene glede na konkurenco in splet ugodne.

Edino Monstera niso imeli dovolj hladnega :):)

Na kratko POHVALNO :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ELO, kot praviš, neresno!

Slovenski trgovci pozabljajo, da oni živijo od nas in ne mi od njih, zato pa je zadeva takšna kot je.
Pozabljajo tudi, da imamo z par kliki cel svet na dlani in nam je samo nebo meja, kje bomo porabili svoj denar za moto opremo.

Jaz sem tudi pred mesecem ali dvema, poslal mail v eno trgovino (ne bom je omenjal), kjer sem želel kupit željeno stvar, ampak mi še do danes niso odgovorili. Artikel za katero sem povpraševal ne stane 10 ali 20€, temveč preko 400€. OK, če nočejo denarja, potem pač nič. Po eni strani hvala bogu, ker sem to isto stvar naročil v tujini, kjer sem celo profitiral 60€.

Dokler bodo mislili, da smo mi tukaj zaradi njih in ne obratno, bo stanje takšno kot je. Škoda, ker bi tudi sam rad, da denar ostane v Sloveniji in da me nekdo postreže kvalitetno, ker ve, da bo za to tudi plačan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/30/2015 at 1:49 PM, alessi said:

Moto oprema - Murska, Miki odlično svetuje in da ta pravo ceno. Priporočam.

Se pridružujem mnenju...Kolega je kupoval celotno opremo od glav do pete in je slišal, da se splača it pogledat če vzameš komplet (razni popusti)...sicer je kar dolga iz lj do ms, pa vendar....ker bi prišla izven delovnika sva poklicala če lahko malce počaka in da bova zamudila itd. Ni bilo nobenega problema, počakal, super svetoval tudi izbire je precej (kar se usnja tiče predvsem daniese in alpinestars...)...tudi cena je bila glede na ostale ponudnike istih artiklov precej konkurenčna. Mogoče edino odtehtajo ti kilometri ki jih je treba naredit iz naših koncev. Ravno zaradi tega sem se sam kasneje odločil da kupim isti kombinezon v BS-u. Cena je bila v BS-u 50 € višja...tolko bi zapravil minimalno za bencin do gor in pa dragocene 4 ure :)

Vsekakor pa super ponudba!

Kar se pa BS-a tiče....sicer precej izbire, cene solidne, hitro dobiš 10, 15% popusta...Me je pa mogoče malce zmotilo da si nikoli niso zares vzeli časa..Če pridem po kombinezon za 700+€, čelado 300€+.. bi pričakoval za odtenek več pozornosti. Sicer so bili tisit čas ko so bili z mano zelo korektni potem pa je prišla nova roba, so skakali sem ter tja, od stranke do stranke, eden je prevzemal, drugi pakiral itd.. Strank pa spet ni bilo toliko. Vseeno sem bil zadovoljen, sam tudi delam v prodaji in vem da ne moreš bit vedno 1000% pri stvari .:blush: 

 

V TC-ju sem kupil nahrbtnik GIVI. (Neka osnovna varianta, samo da je, 60e...). Takoj ko sem vstopil me je prodajalec opazil, kljub temu da je bilo precej ljudi..Za moje pojme ful preglasna glasba, sem se mu skoraj drl na useša po kaj sem prišel. Sicer sem žena netu preveril ponudbo tako da kaj dosti svetovati mi ni bilo treba, pa tudi občutek sem dobil da bi me kar najhitreje rad "odrihtal"..pač, ok, standard, navajen iz Merkatorjev, BigBangov....:)

 

Rad bi šou še v labo, vsi znanci precej pohvalili.

 

O kmc-ju pa nebi neki niti razlagal...lani sem šel z očetom, zanimal se je za MT09..obljubljali testno vožnjo itd...še danes nobenega klica, pa bi jim pustil zihr 10k€+ tam. Ampak ok, je pač pogledal in vzel drugje..

Omenim naj še PROMOTOR iz petrovč. Naročil nosilec za tablico v torek(sicer je pisalo da je na zalogi v tujini..), v četrtek že paket doma, super:cool:

Moje skromno mnenje. lp

 

PS: naročanje iz tujine? kaka zanesljiva spletna stran? predvsem dodatna oprema (vizualne olepšave :P, trak za feltno itd)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za KMC imam isto izkušnjo kot @janus sicer da smo narocili pri njih eno stvar ki bi naj prišla v 2 dneh oziroma 1 tedne max, pa po parih tednih ni bilo ne duha ne sluha, tako da sem sam pri njih zaključil.

Pohvalo lahko pa podam za Compaco velenje, moja je sama šla iskat čelado, in so ji res povedali od A do Ž, tako da si je prodajalec res vzel čas vse predstavil itd.

Popravljeno . Popravil Arcanewater
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo da dodam še eno pohvalo, za moto-oprema iz murske sobote. Sicer imam do gor kar nekaj km ampak za moje pojme se splača, predvsem za cene za katero se dogovoriš z lastnikom en velik +! Tako da tisti ki ste navdušenci nad AS,Dainese, Shoei itd,... vam priporočam. Tudi določene stvari ki so "razprodane" ali pa težko dostopne vam jih možakar zrihta.

Popravljeno . Popravil Arcanewater
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...včerej bil v TC. Prvič zelo slaba izkušnja, pa sem rekel da jim dam še eno možnost, saj so mi ble všeč ene kavbojke. Pridem, pomerim, vse OK. Cena 229€, na poljskem (kjer jih izdelujejo), v več trgovinah po 162€. 15€ poštnine, torej 177€. Povem, vprašam če mi lahko naredi vsaj nekje 185€. Tam pa se začne: Da tiste nimajo noter kevlarja itd.

Kako, če je popolnoma isti opis kot pri vas? Iste fotke itd...

Ne, da so ljudje že kupovali gor in se najebali, da je mel on že 10 takih primerov itd.

Skratka, LAGANJE V FRIS. Matrvola, človk, tolk butast pa (še) nisem, al kaj???Vmes je še ene trikrat rekel da mi jih kar nese na blagajno in napiše račun, kljub temu da sem mu jasno povedal da jih po taki ceni NE kupim. Pravi da ne more dat popusta itd. "A ste že kaj kupovali pri nas?" Lahko bom še marsikaj kupil, lahko pa niti tega ne. Ko že obupam ter ugotovimo da ne bo nič in skoraj odidemo, se spomni da bi pa na Borutovo ime lahko dal popust. No, Borut me že vsega penastega prepriča da vseeno kupim hlače. Spomnim se da potrebujem kovinske stranske drsnike za čevlje. 3x ga vprašam če grejo na Sidijeve škornje in 3x mi zagarantira da pašejo in da so 100% pravi. Well, NISO. 

Všeč mi je bila tudi ena usnjena jakna, vendar je nisem imel namena kupovat, zato je nisem hotel niti sprobat. No, 399€, da jo naredi za 300. Ne neha dokler je ne oblečem. Res mi paše in je v nulo. Skoraj bi jo že vzel, vendar je cena v 2 minutah zrastla na 330€ al neki podobnega. Sem rekel da dam 300. Ne. Sem rekel da se odločim do ponedeljka. Ne. Da jo je samo včeraj sprobalo najmanj 7 ljudi in da jo v ponedeljek sigurno ne bo več. OK. Računa, kalkulira...da jo nardi za 309€. Sem rekel da gremo do AS-a pogledat mopede, se odločim in mogoče pridem nazaj. Tip mi prbije da mi potem ne naredi več take cene. "Zdej alpa nč". Obrnem se in tiho odidem iz trgovine. Mi je že žal da sem kupil kavbojke.

 

Skratka, tip ZELO nadležen in težek, na trenutke že žaljiv. Mislim da bi bil s svojim odnosom in cenkanjem bolj primeren za prodajat preproge kameltrajbarjem sredi puščave in definitivno ne za v moto trgovino v letu 2016. Drugi gospod, ki je bil poleg, mi je sicer deloval dokaj OK.

Kakorkoli, mene tam ne vidijo več. Očitno v LJ ostaja samo še BS. No, AS je tudi dokaj dobro založen z oblačili. Prodajalec (un ki je bil prej na BS), deluje zelo pošten, zaupanja vreden in ustrežljiv.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dlicen pravi:

Bere se kot živa katastrofa. Me zanima, če bo kakšen odziv tukaj. Mam pripravljene kokice. :D

Jaz sem z njimi vedno bil zadovoljen ...........po pravici ko mi pridejo kupci kupovat Diavela ki ga za ta letnik in km ter ohranjenost ni izpod 10k tudi v sosednih državah in mi nudijo 9 ali še manj  sem podoben kot zgoraj omenjeni prodajalci ...sarkastičen ,ciničen pa folk dostikrat sploh ne dojeme in me debel gleda ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol TCja in njihovega odnosta te razumem, ima veliko ljudi podobne izkušnje, sam sem pa tam kupil čelado in morem rečt da je blo vse BP. ne razumem pa čist logike da je cena nekega kosa na spletu npr. 40€ nižja kot v trgovini in potem folk posiljuje trgovca z idejo "v tujini dobim to ceneje...".  Zakaj potem ne naročijo na internetu? In na koncu je to trgovina, ki ima za izdelke določeno neko ceno na katero sevada lahko dajo nek popust, ni pa to bolšjak da bi se lahko kr menili gor dol o ceni? ne vem zakaj taki ne cenkajo tudi v mercatorju, gostilni...

že res da so trgovine odvisne od nas kupcev, žal pa ni vsak od nas tak "kralj" kakor si radi eni mislijo - pa ne leti osebno na Ferrarista.

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Jaz sem z njimi vedno bil zadovoljen ...........po pravici ko mi pridejo kupci kupovat Diavela ki ga za ta letnik in km ter ohranjenost ni izpod 10k tudi v sosednih državah in mi nudijo 9 ali še manj  sem podoben kot zgoraj omenjeni prodajalci ...sarkastičen ,ciničen pa folk dostikrat sploh ne dojeme in me debel gleda ;)

Ne vidim direktne korelacije. Ti verjetno za Diavela poveš, tako kot je in si ne izmišljuješ jajc. In če postaviš eno ceno, je čez dve minuti ne dvigneš za 10%.

Predvsem pa, fizična oseba lahko počne kar hoče, nič ni narobe, če si ti ciničen - jaz sem tudi. Trgovec v trgovini (ki najbrž ni njegova) pa si tega pač ne more privoščiti, zanj velja, da ima kupec vedno prav (razen v res izjemnih primerih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dlicen pravi:

Ne vidim direktne korelacije. Ti verjetno za Diavela poveš, tako kot je in si ne izmišljuješ jajc. In če postaviš eno ceno, je čez dve minuti ne dvigneš za 10%.

Predvsem pa, fizična oseba lahko počne kar hoče, nič ni narobe, če si ti ciničen - jaz sem tudi. Trgovec v trgovini (ki najbrž ni njegova) pa si tega pač ne more privoščiti, zanj velja, da ima kupec vedno prav (razen v res izjemnih primerih).

Maš prav. Je pa indirektna  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, blazzarss pravi:

ne razumem pa čist logike da je cena nekega kosa na spletu npr. 40€ nižja kot v trgovini in potem folk posiljuje trgovca z idejo "v tujini dobim to ceneje...".

 

Zdi se mi pošteno da Slovenskemu trgovcu dam možnost zaslužka, pa čeprav plačam kak € več. Če se pa tebi zdi OK da daš za hlače ki so v drugi trgovini dobrih 160€,  229€, tud OK. Tudi mene pokličejo "tle dobim za tolk, a mi lahko daš po isti ceni?", pa se lahko čisto normalno pogovorimo, neglede na to, kakšen je na koncu rezultat.

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

po pravici ko mi pridejo kupci kupovat Diavela ki ga za ta letnik in km ter ohranjenost ni izpod 10k tudi v sosednih državah in mi nudijo 9 ali še manj  sem podoben kot zgoraj omenjeni prodajalci ...sarkastičen ,ciničen pa folk dostikrat sploh ne dojeme in me debel gleda ;)

Sergej, rabljen motor je druga zgodba. Tle govorimo o novih artiklih. Njegovo obnašanje pa je bolj kot na sarkazem ali cinizem spominjalo na vsiljevanje, laganje in še kaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Ferrarist pravi:

 

Zdi se mi pošteno da Slovenskemu trgovcu dam možnost zaslužka, pa čeprav plačam kak € več. Če se pa tebi zdi OK da daš za hlače ki so v drugi trgovini dobrih 160€,  229€, tud OK. Tudi mene pokličejo "tle dobim za tolk, a mi lahko daš po isti ceni?", pa se lahko čisto normalno pogovorimo, neglede na to, kakšen je na koncu rezultat.

Sergej, rabljen motor je druga zgodba. Tle govorimo o novih artiklih. Njegovo obnašanje pa je bolj kot na sarkazem ali cinizem spominjalo na vsiljevanje, laganje in še kaj.

Ni bilo osebno Blaž ,drugače bi te citiral ......!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist razumem Ferrarista, ceprav (takrat) nisem imel polemike s cenami. Zgodbe in argumenti pa taki de verjet ne morem.  Je pa to verjetno odvistno od dneva. Frend je zadnic kupoval celado, pa sm bil z njim v TCju, on meri, jez postavam okrog in me hit prasajo ce mord kej rabim, korektno, brez vsiljevanja, nism rabu nic. Cez 10 min vidim eno zumpatish jakno, pobaram prvega ki ga srecam, in takoj povem da ne bom kupil, mi lepo pokaze preveri cifre, barve...korektno. ni kej rect. Pa sm bil par let nazaj tam tako razocaran in razpizden, de se mi res ni hodilo nazaj. Edino kar me mal moti, je naziganje muzike, ko da sm u nekem trendy kaficu?! Ma to bo verjetno to, da sm tecn in star.

 

Kar se cen tice, pr nas stacune tezko tezko konkurirajo taljanskim, pa verjetno tud polskim. IMO mormo pricakovat  ene 15-20% visje cene.  Trg je pac res majhn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ferrarist pravi:

 

Zdi se mi pošteno da Slovenskemu trgovcu dam možnost zaslužka, pa čeprav plačam kak € več. Če se pa tebi zdi OK da daš za hlače ki so v drugi trgovini dobrih 160€,  229€, tud OK. Tudi mene pokličejo "tle dobim za tolk, a mi lahko daš po isti ceni?", pa se lahko čisto normalno pogovorimo, neglede na to, kakšen je na koncu rezultat.

načeloma dajem tudi js prednost Slovenskih trgovcem in proizvajalcem, za razliko v ceni 70€ pa se že splača pogledat v tujini, ampak v tem primeru bi si jaz prišparal muke pri trgovcu in lepo naročil preko spleta, ker je nerealno pričakovat da bo spustil ceno za cca. 20%. pri tem "tle dobim za tolk, tam je blo tako..." se da zment tudi na način da je vsem OK, žal pa ne ne vžge vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, blazzarss pravi:

...ker je nerealno pričakovat da bo spustil ceno za cca. 20%. pri tem "tle dobim za tolk, tam je blo tako..." se da zment tudi na način da je vsem OK, žal pa ne ne vžge vedno.

No lej, določeni ljudje majo 30% off že v štartu (čeprav popolnoma razumem da pač veliko pokupijo), sezona gre h koncu, "jutri" bodo prodajali iste artikle vsem za 30% off v akcijah.  No, pa sej ni bistvo v procentih, tudi v temu da dam npr. 8-10% več za določen artikel. Bistvo je v odnosu. Namesto da je sračkal čez druge in začel nakladat otročarije o tem kako je folk kupoval gor te kavbojke in ni blo kevlarja ter o tem kako si je točno tisto jakno točno tisti dan v XXL velikosti ogledovalo že nevemkolk ljudi, bi rekel: "nam dajo slabe pogoje, pa smo morali ceno nekoliko dvignit". Bi popolnoma razumel. Ali pa:"Hja, mogoče bo jakna v ponedeljek še vedno, mogoče je ne bo več". Cena me ni niti pol tako zmotla kot očitno  laganje ter sam ZELO vsiljiv odnos tega prodajalca. Jakna mi je bila zares všeč in bi tudi tistih "zarečenih" 30€ "požrl", če bi le odnos bil vsaj malo "normalen. Ko sem mu rekel da sem skuru dnevni limit na kartici in da bi mogu nekej sčarat, je tip sam od sebe pristopu h Borutu in ga začel fehtat če mi posodi 300€. WTF????

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Ferrarist said:

Ko sem mu rekel da sem skuru dnevni limit na kartici in da bi mogu nekej sčarat, je tip sam od sebe pristopu h Borutu in ga začel fehtat če mi posodi 300€.

:eek: Jaz bi takemu dal nogo, takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, dlicen pravi:

:eek: Jaz bi takemu dal nogo, takoj.

Mogoče ga pa mobingirajo .prodat more toliko in toliko drugače noga in ni najbolj posrečen pri svojih prizadevanjih ...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam s TC-jem negativne izkušnje zaradi vsiljevanja in zavajanja prodajalcev - četudi sem videl, da mi neko oblačilo/obutev ne paše kot bi moralo, so zatrjevali, kako da to mora tako biti, izvajali "pritisk" z non stop prepričevanjem/stanjem zraven, in že kar nosili proizvode na blagajno. Npr v Louisu pa ravno obratna izkušnja - četudi je bil nek proizvod dražji in sam (zaradi neizkušenj) niti nisem vedel, da neko oblačilo za mojo postavo ni idealno, je sama prodajalka rekla, ne , to ne bo vredu in sva šla na drug, četudi cenejši proizvod. V TC-ju jim je očitno pomembno le to, da tisti trenutek nekaj prodajo in ne razmišljajo, ali se bo stranka jutri še vrnila tako, da se kar čudim lastniku, da tolerira prodajalce, ki so tako kratkovidni (ali pa imajo takšna navodila?).

Tisto o dati zaslužka slovenskemu trgovcu - ja, če bo pristopil na pravi način in da grem k njemu zaradi dobrih preteklih izkušenj z zaupanjem, da kot mi bodo svetovalo, kot je zame najbolje pa četudi proizvoda (ali številke) nimajo, ne pa da je svetovanje podrejeno proizvodu, ki ga imajo na voljo...  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Ferrarist said:

...včerej bil v TC. Prvič zelo slaba izkušnja, pa sem rekel da jim dam še eno možnost, saj so mi ble všeč ene kavbojke. Pridem, pomerim, vse OK. Cena 229€, na poljskem (kjer jih izdelujejo), v več trgovinah po 162€. 15€ poštnine, torej 177€. Povem, vprašam če mi lahko naredi vsaj nekje 185€. Tam pa se začne: Da tiste nimajo noter kevlarja itd.

 

57 minutes ago, blazzarss said:

načeloma dajem tudi js prednost Slovenskih trgovcem in proizvajalcem, za razliko v ceni 70€ pa se že splača pogledat v tujini, ampak v tem primeru bi si jaz prišparal muke pri trgovcu in lepo naročil preko spleta, ker je nerealno pričakovat da bo spustil ceno za cca. 20%. pri tem "tle dobim za tolk, tam je blo tako..." se da zment tudi na način da je vsem OK, žal pa ne ne vžge vedno.

 

E to mi pa dvigne zivc. Ce ze drobimo cifre, pa bodmo tocni. Med 177 in 229 ni 70, ampak 52, bistvena razlika, in sm ene 95% preprican da 10 posto na gotovino dajo v tcju vsakemu. Torej je cena kavbojk 206 proti 177. To je 29 € razlike. Teh 30 € investiras v sigurnost.  kavbojke pomeris, pogledas od blizu in neses domow.  Ce nakup na spletu zajebes s cifro, barvo karkoli pac,  v trenutku pushnes na dveh podrocjih. Casu in dnarju. Hlac nimas se cca 1 teden, in za postnino bos vrgu..2x15+vracilo, bi reku, dpd najcenej, 12.5 €

 

O odnosu "dej mu posodi 300 €" pac ne bom zgublal besed. Bom reku de je kriva luna. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Kmet2 said:

Mogoče ga pa mobingirajo .prodat more toliko in toliko

Ja, tudi jaz sem to pomislil. Povsem možno.

16 minutes ago, Cartman said:

Ce ze drobimo cifre, pa bodmo tocni.

Po mojem se sploh ne gre za cifro, ampak za odnos. Vsaj pri meni bi bilo tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!