Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

pred 2 urami, Žan96 pravi:

Mi lahko kdo pove ali je Seles ali Seleš? Nevem od kje vam ta š....

Ponarodelo, pravilno je Moto SELES :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žan96 , a nogo maš "po defaultu" 47? Al rabiš moto 47?

Jaz sem dobil Gaerne SG11 št.48 (eno cifro večje kot običajna obutev), za 222€, z brezplačno poštnino. So že na pošti iz ita. 

Med drugim kupujem tudi body armour in sta 2 modela od Zandone v ožjem izboru. Iz TCja nisem prejel nobene info o popustih, niti po pošti, mailu, niti SMS. Sem jim pisal email, če majo kake akcije, pa ni odgovora. No, mogoče je pa g. Bojan na dopustu, ali pa me majo poln kufr še od zadnjič. Škoda. Očitno bo spet šlo 500€ raje v tujino :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kmet2 said:

Poglej če se kakšna reklama kritizirane trgovine vrti na MS;)

Glede na to, da se več nobena slovenska moto-trgovina samo ne oglašuje na tem portalu ni mogoče razumeti vmešavanja. Prej so tisti največji (največ plača) imeli mogoče kakšno besedo pri tem. Sedaj pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Ferrarist pravi:

@Žan96 , a nogo maš "po defaultu" 47? Al rabiš moto 47?

Jaz sem dobil Gaerne SG11 št.48 (eno cifro večje kot običajna obutev), za 222€, z brezplačno poštnino. So že na pošti iz ita. 

Običajno mam 46-46,5(odvisno od čevlja).

 

Za ščitnike se ti splača pogledat tudi leatt. Kolenčnike imam izbrane, za body armour pa nevem, A naj vzamem s komolčniki vred, z zaščitno peno(namesto plastike). Pri tem gre velik minus BS centru, gledal ščitnik za 170€, so rekli čez en teden bo tu. Dobil nisem niti klica.... To je bilo konec novembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Ferrarist pravi:

@Žan96 , a nogo maš "po defaultu" 47? Al rabiš moto 47?

Jaz sem dobil Gaerne SG11 št.48 (eno cifro večje kot običajna obutev), za 222€, z brezplačno poštnino. So že na pošti iz ita. 

Med drugim kupujem tudi body armour in sta 2 modela od Zandone v ožjem izboru. Iz TCja nisem prejel nobene info o popustih, niti po pošti, mailu, niti SMS. Sem jim pisal email, če majo kake akcije, pa ni odgovora. No, mogoče je pa g. Bojan na dopustu, ali pa me majo poln kufr še od zadnjič. Škoda. Očitno bo spet šlo 500€ raje v tujino :(

Letos so bili SMS-i. Lahko da ni številke ali pa se je kaj "zašuštralo". Ampak za popust mislim da ne bo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Ferrarist pravi:

@Žan96 , a nogo maš "po defaultu" 47? Al rabiš moto 47?

Jaz sem dobil Gaerne SG11 št.48 (eno cifro večje kot običajna obutev), za 222€, z brezplačno poštnino. So že na pošti iz ita. 

Med drugim kupujem tudi body armour in sta 2 modela od Zandone v ožjem izboru. Iz TCja nisem prejel nobene info o popustih, niti po pošti, mailu, niti SMS. Sem jim pisal email, če majo kake akcije, pa ni odgovora. No, mogoče je pa g. Bojan na dopustu, ali pa me majo poln kufr še od zadnjič. Škoda. Očitno bo spet šlo 500€ raje v tujino :(

Za body armor skoči še do Selesa pogledat. Ti bo znal iz prve roke povedat kaj je ok in kaj ne. V TC-ju so ok... sam dvomim da tam kdo testira offroad opremo na lastni koži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz TC-ja sem dobil SMS obvestilo o ugodnih cenah ob koncu leta in ker že od konca sezone stegujem vrat in oprezam za novimi škornji, sem se oglasil pri njih: probal en model, pa drugi v eni in drugi velikosti in se malo sprehajal po trgovini in jih na koncu tudi kupil. Nimam pripomb: bili prijazni, ustrežljivi ... :OK:

Rezultat iskanja slik za TCX S-SPEED

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem včeraj opravil nakup zaščite hrbta Forcefield Pro Sub 4 v BS centru in lahko samo pohvalim odnos zaposlenih in končno ceno izdelka.

 

 

Lp, Samo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem obiskal Yogi v BTC-ju, Hala 6. Pohvalim lahko trgovino, asortiment in pa predvsem zaposlenega, kateri mi je brez tezav namenil vec kot 2 uri in mi kazal vse kar sem si zazelel, strokovno svetoval glede opreme ter koncno ceno kupljenih stvari. Vse skupaj 5+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bom sedaj naročil pri TC-ju, pa me zanima ima mogoče kdo kodo za popust katere so delil? Namreč takrat se še nisem včlanil za kartico. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam za double post pa vseeno danes pohvale za TC Motoshop, na mail je odgovarjal Bojan in sma se super vse zmenila tudi priporočal je to kar še iščem. Upam da bo vnaprej tudi tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani proti koncu leta sem bil tudi jaz malo v šopingu, sem kupoval podkapo, pa me prodajalka prijazno vpraša ....... a za glavo to? Komaj sem se zadržal da nisem česa nazaj reku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 9. 2016 at 8:25, Scarabeo 500 pravi:

Prodajalec ima razne dobavitelje, teh je ogromno. Ko naročuje gleda, da ima za določeno vsoto - da ima poštnino zastonj. 

V primeru, ko že ima dovolj visoko cifro za naročiti, bo reklamacija rešena v par dneh, kolikor je potrebno, da pošiljka prispe.

Če je pošiljka šele prišla, se lahko zgodi, da bo nova pošiljka šele čez mesec ali dva in le redkokdaj bodo reševali garancijo prej, saj je povezano s stroški pošiljanja. In če imaš teh garancijskih problemov veliko je tudi stroškov veliko.

Mislim, da je vse bolj kot ne v rokah prodajalca in zato je enkrat rešeno v par dneh enkrat se pa vleče - stroški pošiljanja.

Scarabeo

pri resnih firmah se reklamacije rešujejo posebej.. pri reklamaciji stroški pošiljanja ne smejo vplivat na reševanje ..problem nastane lahko samo takrat , ko nima proizvajalec določenega kosa na zalogi , dotična serija pa je namenjena vstopiti v proizvodni proces čez par tednov..

Ob 16. 12. 2016 at 10:34, Frenk 67 pravi:

Je bil nosilc specialno za KTM SA (v SLO so trije) in ga niso mel na zalogi. Tud prvo dobavo sem kar nekaj časa čaku.

 

Ob 28. 12. 2016 at 8:48, maus pravi:

 

tle ma moj prijatu Kmet prau ... velikokrat mi trgovci potožijo, da stranke naročijo, potem pa ne pridejo iskat ...

verjetno kupuješ torbe SW Motech ... ker paše samo za določen model in ga nimajo na zalogi se zna zgodit, da še kakšn avans zahtevajo ;)

s tem se lahko vsaj koliko toliko zavarujejo, da bo naročeno blago plačano in prevzeto ...

 

avans je normalna stvar pri posebnih naročilih , ki si jih želi samo dotična stranka .. sicer zakon predvideva vrnitev neuporabljenega izdelka v originalni nepoškodovani in neodprti embalaži v določenem roku vendar si lahko prodajalec ob vračilu denarja obračuna določen % manipulativnih stroškov..

Ob 28. 12. 2016 at 8:51, Arcanewater pravi:

Vaju razumem seveda :) Sem dal zraven da lahko vnaprej nakažem v kolikor je problem, in potem sploh nisem več dobil odgovora :)

jaz vedno - sploh po spletu - enostavno prosim za ponudbo .. ponavadi najkasneje v 2 dneh dobim točne podatke kako izpeljati naročilo in transakcijo..

če v 2 dneh ne dobim kakršnegakoli odgovora jim mail še enkrat posredujem ..ali pokličem .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kar nekaj štajercev tu, pa nihče ne pohvali prodajalce v Motonavtiki v Miklavžu. Fantje imajo profesionalen odnos, so prijazni in ustržljivi :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Akito pravi:

Je kar nekaj štajercev tu, pa nihče ne pohvali prodajalce v Motonavtiki v Miklavžu. Fantje imajo profesionalen odnos, so prijazni in ustržljivi :).

Le na Fredija ne smeš naletet! Ostali so res super ;) 

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, The Lakl pravi:

Le na Fredija ne smeš naletet! Ostali so res super ;) 

...očitno še nisem :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 12. 2016 at 23:45, Žan96 pravi:

...Kolenčnike imam izbrane, za body armour pa nevem, A naj vzamem s komolčniki vred, z zaščitno peno(namesto plastike). 

Body armour: 

Pri meni so bili 4 v ožjem izboru, med drugim tudi Zandona "Stealth" ter "Soft active jacket" (mehka). G. Bojan iz TCja je imel prvo na zalogi, drugo pa naknadno naročil. Ob obisku trgovine sem zadevo pomeril, ter se odločil za nakup slednje. Cena odlična. Danes sem zadevo uspel stestirati. Po kakih 30 minutah sem se popolnoma "privadil" nanjo, pozabil da jo sploh imam na sebi. Po srečanju z nekaj konkretnimi vejami ter izletu na hrbet lahko rečem da zadeva zelo dobro opravlja svojo nalogo. Mogoče bo le poleti nekoliko "vroča". Skratka, zaenkrat se je izdelek zelo izkazal, ravno tako tudi g. Bojan iz TC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 29. 12. 2016 at 8:30, TomosRacing pravi:

Sem malo šetal po trgovinah za opremo, BS center super odnos, še pridem, TC ne hvala.

 

Jaz pa sem razočaran nad BS centrom ... 24ur že čakam, da me kontaktirajo glede povpraševanja.

Sem ugotovil, ko že v štartu rečeš,da boš to in to kupil, se ti posvetijo, ko pa samo "tipaš" in se zanimaš, potem si pa ...... nepomemben. V moto trgovini ni nikoli takšne gneče, da si nekdo ne bi mogel v celem delovnem dnevu vzet čas in odgovorit.

 

Pri TCju čakam, da pride stvar na zalogo in me bo g. Bojan poklical ... upam, da ne pozabijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

Jaz pa sem razočaran nad BS centrom ... 24ur že čakam, da me kontaktirajo glede povpraševanja.

Sem ugotovil, ko že v štartu rečeš,da boš to in to kupil, se ti posvetijo, ko pa samo "tipaš" in se zanimaš, potem si pa ...... nepomemben. V moto trgovini ni nikoli takšne gneče, da si nekdo ne bi mogel v celem delovnem dnevu vzet čas in odgovorit.

 

Pri TCju čakam, da pride stvar na zalogo in me bo g. Bojan poklical ... upam, da ne pozabijo.

Mene do zdaj niso poklicali, sem se pa zanimal za body armour in škornje, bil pripravljen plačati polno ceno dobrih 700€.... Od novembra lani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud Bojčita čakam , že od novembra za podobleko ......mogoče enkrat nekoč:P

Še mal pa bo napis na vratih , zaradi bogatije zaprto :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izkušnja s TC je pozitivna. 

Direktno na SW Motech se naročal povišek za balanco in znižane stopalke. Naslednji dan me pokliče Matevž in ponudi popust in dobavni rok en teden. Sprejmem. Ko sem šel po robo, sem se odločil še za novo tank torbo in vizir za čelado. Ker je bil zunaj sneg, sem bil deležen še dodatnega popusta... prijazno. Win-win situacija (tam sem pustil 330€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi moja izkusnja s TC Motoshopom bila pozitivna - z g. Bojan Oblak - sva komunicirala po mailu za dobavo zascite od SW-Motech;prijazna & profesionalna komunikacija, hiter cas dobave, dogovor glede cene tudi v moje zadovoljstvo, prav tako posiljanje po posti na domac naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!