Skoči na vsebino

Vožnja v ovinek s pomočjo zadnje zavore ?


Guzzila

Priporočene objave

pred 17 minutami, sesir pravi:

Na cesti se zelo,zelo malo sploh dotika zadnje zavore kaj šele bremza....

...

Zdaj si pa res dokazal svoje znanje in brihtnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Zdaj si pa res dokazal svoje znanje in brihtnost. 

Kuk si se prevozil oz bremzal z nakedi 600ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Kuk si se prevozil oz bremzal z nakedi 600ccm?

a je kej drugače kot cestna endurca od 650ccm, mislim a drugače zavirajo? :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

a je kej drugače kot cestna endurca od 650ccm, mislim a drugače zavirajo? :P

 

 

Ja...presenetljivo velika...

Recimo hornet vs vstrom

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DAMI34 said:

prav vsak, ker jo mirno lahko spustiš, preverjeno večkrat, sicer jo pa tko al tko uporabljaš samo za popravljanje skozi ovinek, ali pa preprečevanje poniranja prednjega konca pred ovinkom, zavorni učinek je bolj tko tko.

image.png.6a3a33256c310b9c64fc6fac5d3cfa8d.png

Zanimive izjave starih mačkov...

ampak jaz bi se pri 80 kmh vseeno raje 14 m prej ustavil kot pa ne (sploh ker je tistih 14 m verjetno še enih 50 kmh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, sesir said:

Ja...presenetljivo velika...

Recimo hornet vs vstrom

Lepo, da si tega omenu. Ti lahko prvoosebno povem, da je čist uporabna zadnja bremza. Pa tudi na 500 al 1050 enduri je bla... Torej jaz narobe vozim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, lucif3rka pravi:

Lepo, da si tega omenu. Ti lahko prvoosebno povem, da je čist uporabna zadnja bremza. Pa tudi na 500 al 1050 enduri je bla... Torej jaz narobe vozim?

Na čoperjih,potovalnikih,skuterjih,endurah....vse štima...na nakedu pa rabiš veliko več filinga,ki dobiš z izkušnjami...

Na hornetu recimo pa je ob zaviranju z zadnjo blokiranje "vedno"... Redno...

pred 6 minutami, twom pravi:

image.png.6a3a33256c310b9c64fc6fac5d3cfa8d.png

Zanimive izjave starih mačkov...

ampak jaz bi se pri 80 kmh vseeno raje 14 m prej ustavil kot pa ne (sploh ker je tistih 14 m verjetno še enih 50 kmh)

Nikjer ne pišemo o kriznih situacijah.Zato tudi imamo dve zavori!

Jz se raje ustavim 100m kasneje a mirno in samozavestno!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, twom pravi:

image.png.6a3a33256c310b9c64fc6fac5d3cfa8d.png

Zanimive izjave starih mačkov...

ampak jaz bi se pri 80 kmh vseeno raje 14 m prej ustavil kot pa ne (sploh ker je tistih 14 m verjetno še enih 50 kmh)

če si mene mislil, nisem prav nič drugače pisal kot je v tabeli. Zavorni učinek zadnje zavore ni ne vem kaj, poleg tega lahko hitro blokira (brez ABSa) Zaviranje pred ovinkom z obema zavorama je najbolj smiselno in najbolj učinkovito, tukaj dosežeš že efekt, če zadnjo malce pred prvo stisneš, potem jo pa lahko komot spustiš ob vstopu v ovinek, saj se v tem primeru itak ne gre za popolno ustavljanje. Večina dražjih motorjev pa ima tko ali tko že kombinirane zavore (CBS), kjer rabiš stisniti samo prvo, pa se zadnja prilagaja, da je moped vedno stabilen in vodoraven.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, sesir said:

Na čoperjih,potovalnikih,skuterjih,endurah....vse štima...

Na hornetu recimo pa je ob zaviranju z zadnjo blokiranje "vedno"... Redno...

Uf, pol sm pa res majstr, da še ni šla po tleh :)

Lej, seveda dovoljujem možnost, da ma kdo drug kaj več izkušenj od mene in tudi sprejmem kritiko, predlog, nasvet. Tudi nč ne rečem glede tega, da sem veliko večino svojih km nardila na motorju z ABS. Samo meni blokirala zaradi zadnje bremze pač ni. Pa ni mi všeč tole posploševanje čist kul mopediča :blush:

Popravljeno . Popravil lucif3rka
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, sesir said:

Kuk si se prevozil oz bremzal z nakedi 600ccm?

On na poligonu v prvi minuti oceni kdo zna uporabljati zadnjo zavoro... verjemi njemu, pa ne govorim o zaviranju. Osmica, kroženje, slalom, se takoj vidi razlika

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Uf, pol sm pa res majstr, da še ni šla po tleh :)

Lej, seveda dovoljujem možnost, da ma kdo drug kaj več izkušenj od mene in tudi sprejmem kritiko, predlog, nasvet. Tudi nč ne rečem glede tega, da sem veliko večino svojih km nardila na motorju z ABS. Samo meni blokirala zaradi zadnje bremze pač ni. :blush:

Ker si jo nežko in redko uporabljala...

Pač po cesti je moje mnenje,da ni potrebno tuk divjati,da bremzaš z zadnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ker si jo nežko in redko uporabljala...

Pač po cesti je moje mnenje,da ni potrebno tuk divjati,da bremzaš z zadnjo...

Kdo govori o diujanju?

Pri normalni vožnji, sploh v dvoje je kombinacija obeh zavor ali pa pomoč z zadnjo še kako dobrodošla. Zakaj bi kuril samo prvo? Zakaj bi prekomerno posedal prednji konec?

No, saj to velja tudi za solo vožnjo, le pozna se manj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

On na poligonu v prvi minuti oceni kdo zna uporabljati zadnjo zavoro... verjemi njemu, pa ne govorim o zaviranju. Osmica, kroženje, slalom, se takoj vidi razlika

Tudi sam sem hodil v šolo za trenerja varne vožnje!

Na poligonu ni hitrost nikoli 90 ali več,kar pa na cesti...

Čuda stestiral osebno! Bila bi le sanjska služba zame!Če ti kolo zablokira pri 30 kaj pol,kaj pol če si na poligono postavljaš mopi z pomočjo zadnje zavore? Jz ne vidim povezave tega z začetnikom,ki mu pri 90 na uro zablokira zadnje kolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

Ker si jo nežko in redko uporabljala...

Pač po cesti je moje mnenje,da ni potrebno tuk divjati,da bremzaš z zadnjo...

Ne bi rekla da je blo ravno nežno. Redko pa še manj, sploh na serpentinah.

Moje pa, da ti pri divjanju ne pomaga niti zadnja bremza niti ABS, če v glavi ni pošlihtano. Govora je samo o tem, da je pri sodobnih motorjih lahko zadnja zavora čisto uporabno pomagalo, pri tehniki in ne hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremz sploh ne uporabljam.

Pred vstopom v ovinek zadnjo, če je potreba, ali pa niti te ne.......

Prednjo skoraj nikoli ali pa le v kombinaciji z zadnjo, če je res nuja......

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, sesir said:

Seveda se zadnja bremza lahko upotablja na cesti...a kje je smisel divjanja po cesti...aja vi jo uporabljate,ko se počasi peljete....razem luciferke,ki povedala,da uporabljala čez serpetine.. 

Kmet ti je zgoraj napisal lep primer uporabe zadnje zavore. Lucif3rka je napisala konkreten primer,... nekaj bo na tem, da zadnja bremza ni samo za okras. Ja, tudi pri počasni vožnji, zaprtih zavojih,...ko sem počasen in skoraj ni vredno stiskati prve zavore. Delno imaš prav, če si res umirjen voznik lahko shajaš tudi brez, znam tudi to...  3/4 jadranke ti odpeljem brez zaviranja, če grem "jadrat", odvisno od trenutnega razpoloženja. Fajn je uporabljat, ker boš podzavestno stisnil tudi v kritičnem primeru, ne pa samo panično po sprednji zavori.. Kaj ti bom razlagal te stvari, saj razmeš, če hočeš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporaba zadnje zavore v sili je priučena reakcija iz avtomobila in napaka

to potem rešuje elektronika, če je na voljo

drugo pa je tehnika zaviranja v ovinku z zadnjo bremzo, eden izmed stilov, ga uporabljam tudi sam, da vzdržujem nivo sprejemljivega tveganja skozi šikano

pri meni sicer večino zaviranja opravi agregat, ki ima močan pojemek, primerljiv s šibko uporabo zavore

 

pred 59 minutami, KARMEN1 pravi:

Bremz sploh ne uporabljam.

Pred vstopom v ovinek zadnjo, če je potreba, ali pa niti te ne.......

Prednjo skoraj nikoli ali pa le v kombinaciji z zadnjo, če je res nuja......

 

pri integralnih na hondi je vseeno katero stisneš....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 3. 2018 ob 14:55, KARMEN1 pravi:

Meni je ABS brezveze.

 

men pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

men pa ne :P

men tut ne :P

 

edin študiram, kako naj desne ovinke z zadnjo bremzam, pa s kolenom iskrice mećem ... nekak mi ne gre skup ... res pa je, da sem jaz mau bolj štorast :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maus pravi:

...edin študiram, kako naj desne ovinke z zadnjo bremzam, pa s kolenom iskrice mećem ... nekak mi ne gre skup ... 

Prestaviš zadnjo zavoro na balanco,če imaš tako željo...simpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam nobene želje v ovinku bremzat, čeprav imam vse kornenig sisteme in celo abecedo ...

pred ovinkom primerno znižat hitros in iz ovnka na pouno ... to je to :huh:  - no ja .. ni čist tko :P

z enakomerno znižanim gasom v ovinek, na pol ovinka počasi dodajat in spelat ovinek z malo močnejšim gasom .. in ko se poravnaš ... valda ... na zadno ... to je to ... valda da ni .. hecam se :P

abćutek je wažn, abćutek ... sicer pa .. zagovarjam tekočo vožnjo .. recimo, da jaz kačje ride odpeljem skoraj brez zaviranja in se vseeno tok pelem, da se lahko po kolenih pelem ...

uživat je treba ... to je to .. zdj se pa ne hecam :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, se strinjam, ga ni lepšega, ko je sonček toplo in uloviš lep ritem skoraj brez zaviranja na Jadrankiii :D

al pa z zadnjo vsake toliko mal popraviš...če ti uide :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!