Skoči na vsebino

Triumph Boneville Thruxton


ceco

Priporočene objave

danes preiskusil Thruxtona v Murski Soboti. Prav sproščujoč in prvinski motorček. Je poskrbel za veeeelik nasmeh na mojem obrazu. Kljub preprostosti mu že v osnovni različici ne manjka karakterja (ne italijanskega - beri - mastnih prstov), lepo brunda in poklja pa pelje se udobno predvsem pa zelo agilno. Ni pa za hitrosti nad avtocestnimi, čeprav sodeluje tudi pri takšnih neumnostih!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Pozdravljeni

ok...do sedaj sem bil na yamahi naked  in kawi z900 (brez dovoljenja si ga je nekdo "sposodil").  In zadnjič zavijem v AS domžale - gledat ta novo hornetko 650 - stajliš motor - mal retro...ampak nevem neki mi ne paše

...in potem tam nekje vidim tega https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13515753  fak...noro norooo lep motor in razmišljam / berem sam še o tem.... za moja trideseta leta  - pač  naveličal sem se gonjenja po ridah

 

...pa sem rekel...mal povprašam tukaj, ker dejansko o Triumph nevem veliko

Mogoče kdo pozna, je dejasnko bil lastnik.  Kakšne težave o teh mašinah....kaj bi moral pazit.   Karkoli napišete bom z veliki okami prebral....

 

Najlepša hvala

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, cricket pravi:

 

Mogoče kdo pozna, je dejasnko bil lastnik.  Kakšne težave o teh mašinah....kaj bi moral pazit.   Karkoli napišete bom z veliki okami prebral....

Poznam lastnika točno tega Thruxtona.

Najprej malo počakaj, kaj ti bodo experti iz tega foruma svetovali. Na koncu pa, če boš še zainteresiran, me kontaktiraj, pa ti na zs pošljem njegovo telefonsko cifro.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, cricket pravi:

Pozdravljeni

ok...do sedaj sem bil na yamahi naked  in kawi z900 (brez dovoljenja si ga je nekdo "sposodil").  In zadnjič zavijem v AS domžale - gledat ta novo hornetko 650 - stajliš motor - mal retro...ampak nevem neki mi ne paše

...in potem tam nekje vidim tega https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13515753  fak...noro norooo lep motor in razmišljam / berem sam še o tem.... za moja trideseta leta  - pač  naveličal sem se gonjenja po ridah

 

...pa sem rekel...mal povprašam tukaj, ker dejansko o Triumph nevem veliko

Mogoče kdo pozna, je dejasnko bil lastnik.  Kakšne težave o teh mašinah....kaj bi moral pazit.   Karkoli napišete bom z veliki okami prebral....

 

Najlepša hvala

 

lp

thruxton je noro lep motor, edina šibka stran meni so debele ročke za gas in pa zaradi poze me začnejo na daljših vožnah zapestja bolet, ampak to se da tut verjetno vse popravit z menjavo... pa malce je smešn ročka za high idle, glede na to da je fejk vplinjač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je ta stroj, da bodo fotke ostale tudi potem, ko bo oglas umaknjen iz a-neta...

1051696.jpg.6a09da070bb68da8cefe125c6beddc5e.jpg

3051696.jpg.191998de284662c0c13c77ab4298f27b.jpg

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor se videl.lep in ohranjen.

preveri , če so vse predelave vpisane v homologacijo.

preveri , če so originalni deli zraven (na slikah ni zadnjih tačk , ki v originalu so - če je bil tak homologiran bi znal biti samo za eno osebo !!)

motor je enak kot na bonnevillu..moj jih ima 83000km.

enkrat mi je spustilo tesnilo na pokrovu ventilov pa smo obenem še pregledal in nastavil ventile.

zamenjan ležaj zadnjega pesta na cca.57tkm.

 https://motosvet.com/tabla/topic/40584-triumph-servisi/?do=findComment&comment=2341349

ti motorji imajo samo eno slabo stran - večina elektrike je zvezana / konektana v luči. pri vožnji po dežju ostane vlaga , ki napade konektorje - predvsem tistega od reglerja . meni je štromar ob popravilu /zamenjavi enega kabla , ki je malce zoglenel zaradi slabega stika v konektorju ta konektor zatesnil s silikonsko maso - 35tkm brez težav.

pa nečesa se je treba zavedat - to v osnovi niso dirkalniki .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motor (na fotki zgoraj) je bil prodan dva dni nazaj. Pa ne vem, če je novi lastnik morda @cricket, ki je v tejle temi po tem stroju spraševal en mesec nazaj... Od takrat se namreč ni več javil, komentiral... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!