Skoči na vsebino

Barvanje, lakiranje + Airbrush


urosintruder

Priporočene objave

Bi mi znal kdo svetovat, kako narediti take crte? Recimo, da je modra osnovna barva in se je samo prelepi. Tisti, rdeci prehod (tanjsi), kako to naredit z zascito? Bela je pa zadnja/cisto na koncu...!

 

hvala

B2D40439-EAB5-4328-A443-9345EEA48FBB-215-0000001A55E05D21_tmp.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, HD-Dyna said:

Airbrush mogoče?

Sem tudi razmišljal....ali pa tanka nalepka (morda celo tanka italijanska trobojnica). Ampak bi nekako vse naredil s plastidip-om!

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je morda že kdo barval plastiko/gumo ki je na rezervarju pri sedežu na motoru bmw r1200gs lc in bmw s1000xr? Rad bi zadevo pobarval ker se vidi vsaka rahla odrgnina... Ampak nevem če bi šlo glede na to da je nanosa caa 5mm "gume"? 
še slika za predstavo.. r1200gss1000xrs1000xr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 2. 2017 ob 23:28, Roger G. Jagger pravi:

Sem tudi razmišljal....ali pa tanka nalepka (morda celo tanka italijanska trobojnica). Ampak bi nekako vse naredil s plastidip-om!

 

lp

Ker imaš lep motor, ti priporočam ogled te strani : veveve.motolicar.si

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, lasagna said:

Ker imaš lep motor, ti priporočam ogled te strani : veveve.motolicar.si

Hvala za tole informacijo. Pa se dalec niso. Bom vseeno jih kontaktiral.

Je pa tako, da nebi rad barval na fiksno barvo (zato dip) ampak vedno povrnil nazaj original rdeco (mi je vseeno cool in pase Ducatiju)....ampak....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo..pozna kdo kakega mojstra,ki bi prebarval cel motor?ampak kvalitetno..kolk pa recimo pride tako barvanje,okvirno??vse plastike plus nalepke..hvala Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Sicer je že star post vseeno

Misliš  water printing ??? jaz  imam foljo finta karbon in aktivator kupljeno v Angliji.Poskusu  sem na črnem krožniku a mi ni uspeo ravno 100 % ker bi moral prvo špric kit nato pobarvat z črno in šele potem water print.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hey,

Nabavlja kdo od vas (in uporablja) VHT izdelke? Kje nabavit? Na Amazonu so pa 21€, samo je fa**ing postnina 25€! 
Kdo pri nas prodaja?

 

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo. Iščem nekoga, ki bi na rezervoar predelave Honde CB400 v caffe racerja narisal ali napisal nekaj v stilu japonske. Z belo barvo na črn rezervoar. ali nekaj takšnega. Mi lahko kdo svetuje, pomaga, ...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Zdravo. Iščem nekoga, ki bi na rezervoar predelave Honde CB400 v caffe racerja narisal ali napisal nekaj v stilu japonske. Z belo barvo na črn rezervoar. ali nekaj takšnega. Mi lahko kdo svetuje, pomaga, ...???

En moj frend je na vseh svojih šestih motorjih delal poslikave.  25km stran od tebe je doma. Če te zanima mi pošlji zs, pa ti posredujem kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!