Skoči na vsebino

Yamaha YZF R6


robberrt

Priporočene objave

še eno vprašanje ;)

a morda kdo ve, če ste je voznikov sedež na 2006 in 2008 enak? s tem ne mislim višine, ampak oblike. da bi recimo lahko kupila enega 2006 za na 2008 in ga dala preoblikovat in da bi original še vedno ostal nedotaknjen.

Zadnji okvir 06-07 in 08-09 se razlikuje, po čemer sklepam, da tudi vijaki za montažo sedeža niso na enakih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redki so mehaniki, ki kaj vejo o geometriji motorja in kako se spremeni, če kaj šariš po vzmetenju, pa ne veš točno kaj delaš. Mimogrede lahko krasno voznega športnika spremeniš v drva ki ne zavijajo v ovinek.

Pojdi v Amortizer v Dolu pri Ljubljani ali kakšno drugo delavnico specializirano za vzmetenja in naj ti tam uredijo reč. Lahko ti skrajšajo amortizer zadaj ali vstavijo druge dele v zadnjem vzmetenju oz. mehanizmu, spredaj pa tako ali tako ostane samo spuščanje motorja v križih. Tam nekje do 15 mm bi moralo it, čeprav je to za vozne lastnosti že kar velika cifra.

Kot si se že namenila, kupi drug sedež in ga daj zožat, boš lažje dosegla do tal.

zdravo!

hvala za ta podatek!

najprej bom dala spremenit sedež (po straneh ga malo pobrat, ker je zelo širok), potem pa bom videla, koliko mi še manjka in se bom lažje odločila naprej.

Zadnji okvir 06-07 in 08-09 se razlikuje, po čemer sklepam, da tudi vijaki za montažo sedeža niso na enakih mestih.

aha. potem bom raje pred nakupom primerjala.

hvala za podatek!

pozna mogoče kdo ta motor: http://www avto net/_MOTO/ad.asp?ID=4647320

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se ne zdiš nič premala za na motor? Eno nogo imaš čisto lepo na tleh, več pa tako ne rabiš.

btw: bi si lahko prišel enkrat ob priliki pogledat nosilec tablice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej hej.

ja, seveda se lahko oglasiš. brez vsakega problema!

saj smo danes pogruntali, ko smo ga pripeljali, da ga ne bomo nič nižali. da je čisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Yamaha, ko te bo ujel dež boš imela moker hrbet, original nosilec za tablico ni kar tako brez veze- izkušna mojega prijatelja, koliko si plačala za motor , če ni skrivnost, pa veliko varnih kilometrov...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Yamaha, ko te bo ujel dež boš imela moker hrbet, original nosilec za tablico ni kar tako brez veze- izkušna mojega prijatelja, koliko si plačala za motor , če ni skrivnost, pa veliko varnih kilometrov...:yea1:

res je lepa, najlepša :wub:

verjamem, da bom mokra po hrbtu, samo je pa original tako neposrečen. če me bo preveč motilo, potem še vedno lahko dam gor original ali pa se izogibam dežju :whistle:

dobila sem ga za 7250€.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Yamaha, ko te bo ujel dež boš imela moker hrbet, original nosilec za tablico ni kar tako brez veze- izkušna mojega prijatelja, koliko si plačala za motor , če ni skrivnost, pa veliko varnih kilometrov...:yea1:

.. pa če te sneg dobi, si lahko z originalom le tega tudi skidaš pred sabo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje. kje imate spravljeno prvo pomoč?

Pod zadnjim sedežem, je bolj na tesno, ampak gre :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zadnjim sedežem, je bolj na tesno, ampak gre :yea1:

..ok kak gre? Si jo vzel narazen ali kako? Imaš originalno/predpisano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zadnjim sedežem, je bolj na tesno, ampak gre :yea1:

a je možno dobit kako sliko, na kakšen način si spravil vse skupaj pod sedež? a imaš zraven še orodje ali si orodje odstranil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možno dobit kako sliko, na kakšen način si spravil vse skupaj pod sedež? a imaš zraven še orodje ali si orodje odstranil?

Prva pomoč od Tosame je prevelika ne gre pod sedež, kupiš prvo pomoč ki je po velikosti prilagojena da jo spraviš pod sedež, tisto srebrno folijo ki je v kompletu sem odstranil in sem nekako spravil zadevo noter, kar se tiče orodja ni varijante, pa orodja tako ali tako ne potrebuješ saj voziš Yamaho :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avt0.net/....asp?ID=4705400

Pozna kdo? Glede na opremo bi kr tkoi reku, d je bla na pisti tal Yamaha!

Pa na slikah se nc ne vidi da bi bla podrsana kei...al js tko slabo vidm?

Poznam sicer ne, ampak tisti dodatki meni zgledajo bolj bling bling kot za dirkališče, vsaj ponavadi investiraš v kaj bolj za dirkališče potrebnega (karboni, stopalke itd) kot zlat pokrovček od posodice za zavorno tekočino (btw, Maus, neki zate :lol: ).

...kar se tiče orodja ni varijante, pa orodja tako ali tako ne potrebuješ saj voziš Yamaho :notworthy: :notworthy: :notworthy:

You wish :evilgrin:. Zato s sabo vedno vzamemo še kakega aprilijaša s kufrom, da nosi s seboj orodje za naše japončke šraufat (ker se je dosedaj začuda popravljalo/nastavljalo samo malenokosti na moji Yamahi-večkrat :wallbash: , Hondi in Suzukiju, Aprilija in Ktm sta (vsaj do sedaj) imuna na fenomen šraubanja na cesti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva pomoč od Tosame je prevelika ne gre pod sedež, kupiš prvo pomoč ki je po velikosti prilagojena da jo spraviš pod sedež, tisto srebrno folijo ki je v kompletu sem odstranil in sem nekako spravil zadevo noter, kar se tiče orodja ni varijante, pa orodja tako ali tako ne potrebuješ saj voziš Yamaho :notworthy: :notworthy: :notworthy:

jaz spravim pod sedež prvo pomoč od tosame, če ni notri orodja. gre na tesno, ampak gre. pa malo jo je potrebno preoblikovat. bom pa vseeno šla iskat tisto manjšo, da bom zraven lahko dala še denarnico.

orodje pa... imaš prav. če se mi bo kaj pokvarilo in bova takrat s fantom skupaj, potem ima itak on orodje s sabo. če se mi bo pa kaj pokvarilo, ko bom sama, potem pa tako ne bom tam šraufala (razen, če se bo na daleč videlo, kaj je za naredit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes narejenih prvih 150km.

prvi vtis... drža zame veliko boljša kot na fz6n, moči več kot preveč - potrebuje posebno spoštovanje, motorja se še seveda privajam.

edino kar me "moti" je to, da niti primbližno ne vem, v kateri prestavi ga imam. to se bo potrebno še priučit.

drugače pa je super za vozit, višine sem se že navadla, za naše ceste gre več kot preveč.

torej... ni mi žal (vsaj zaenkrat ne, bomo videli, kaj bo po 400km)!

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes narejenih prvih 150km.

prvi vtis... drža zame veliko boljša kot na fz6n, moči več kot preveč - potrebuje posebno spoštovanje, motorja se še seveda privajam.

edino kar me "moti" je to, da niti primbližno ne vem, v kateri prestavi ga imam. to se bo potrebno še priučit.

drugače pa je super za vozit, višine sem se že navadla, za naše ceste gre več kot preveč.

torej... ni mi žal (vsaj zaenkrat ne, bomo videli, kaj bo po 400km)!

Matr je lepa tale modra kombinacija z zlatimi feltnami wub.gif čestitke za nakup trance_40_thumbup.gif

Drugače pa ti svetujem, da ga usaj parkrat na leto pelješ na pisto, ker šele tam ta stroj res zaživi in se ga da vozit tako kot je namenjeno. Po navadnih cestah je vsaj zame bolj kot ne muka oz. je takoj precej čez omejitev in posledice so čez par mesecev v kaslcu trance_17_emot-angel.gif Je pač tako, da res zaživi šele nad 10k obratov in te stalno sili da ga ožemaš, kar ni ravno idealno za cesto smile.gif Kar se tiče pa prestav je pa tako: če gre po luftu je prva ali druga, ostale so pa samo še za določit višino položnice tongue.gif

Pa varno in srečno vožnjo smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole. jaz sem kupila tisto oranžno prvo pomoč iz louis-a, ker je tanjša, a malenkost širša.

zadeva izgleda takole:

DSCN3109.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, zanima me če kdo pozna oz. ve za kšn homologiran ror za r6 2002 letnik? Mal sm zgrešu temo ampak rabm pomoč, hvala.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem dobila v odgovor glede LSL crash padov:

cena v mat črni barvi je 96,90 eur, dobava v ca. 7 dneh

MISLIM, DA JE PRITRDITEV NA VEČ TOČKAH, GLEDE NA TO, DA SE BUNKA PRIVIJAČI NA ADAPTER DODATNE NOSILČKE, KI SO POLEG.

DRUGIH PODATKOV OD NAŠEGA DOBAVITELJA NISMO DOBILI, LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, 100€ za ene bunke.

Poglej po ebayu, dobiš precej ceneje.

možno, ampak nimam tam odprtega računa niti pay pal-a nimam. tako da... ne preostane drugega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!