Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Mene pa zadnjo uro zeza naslednje in sicer ko kliknem na sporočila ali pm, mi okno odpre pod glavnim oknom namesto preko:

591314793c12f_Breznaslova.thumb.jpg.9d34f8c3e4a66f395b908991f0f83a82.jpg

pa sem refrešal, pa ctrl f5, pa brisal zgodovino, pa obupal :D sicer je crome na visti, ampak do sedaj je vse delalo.

pozabil povedat, v firefoxu pa dela normalno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v službi, pa sem samo preletela temo - Kolikor razumem, tukaj govorite o klasični verziji strani? Meni glede oglasov dela težavo predvsem mobilna verzija, kjer se oglas raztegne čez večjo širino kot je forum, klik na možnosti oz. kakorkoli je že poimenovan tist gumb s tremi črticami pa ta panel odpre skrajno desno. Gre se za Chrome 58.

Screenshot_20170510-152128.thumb.png.31f3e22f27617407a067bfda7609a0e8.png

6 minutes ago, DAMI34 said:

Mene pa zadnjo uro zeza naslednje in sicer ko kliknem na sporočila ali pm, mi okno odpre pod glavnim oknom namesto preko...

Enak problem par minut nazaj, ampak je sedaj zopet vse normalno. Tudi pri tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Mene pa zadnjo uro zeza naslednje in sicer ko kliknem na sporočila ali pm, mi okno odpre pod glavnim oknom namesto preko:

 

pa sem refrešal, pa ctrl f5, pa brisal zgodovino, pa obupal :D sicer je crome na visti, ampak do sedaj je vse delalo.

 

Evo sem obupal (beri, nimam več časa) in vrnil vse na privzete nastavitve. Zdaj bi moralo vse delovati tako kot bi moralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

:004

:eek:

:mad:

:cry:

p.s.

men dobr dela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je v redu , hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tut kul :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prijava ne deluje pravilno. Če ni obkljukano polje "zapomni si me" lahko kucaš do nezavesti pa ne prideš not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da se skoz mal updejta tole - OK!

Predlog: a lahko Admin pobolda txt k ga posameznik napiše in pa txt k razloži kdo je kam napisu  mal pošvohni.

Za nas - bol brlave - bi blo to super ko hočeš preletet vsebino...?!? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (se mi zdi), mi je začelo pošiljati maile za vsak "plusek", ki ga dobim in za vsako citiranje mojega besedilo. Ker si tega ne želim in ker mi je nadležno, sem se odpravil v svoje nastavitve, tam odkljukal, da naj mi ne pošilja obvestil, se odjavil in prijavil, pa še vedno dobivam maile za vsak "plusek" in citat. Kaj naj naredim :cry:?

Ajd!

Se globoko opravičujem, ampak pri nastavitvah obveščanja ni samo tistih par kockic za ob- ali odkljukat, temveč se poskrolaš še malo nižje in... voila :slap:, rešitve so na dlani. Sem uredil sam, hvala in se opravičujem odgovornim za povzročanje nepotrebne panike.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 6. 2017 ob 9:54, RobiRoberto pravi:

:worship: . :hmm:

Rešitev za to je, da se onemogoči lepljenje slik, ki se nahajajo na zunanjih povezavah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Kakšna omejitev je nastavljena pri postih?

Ker tam "vtisi iz dnevnih voženj" vleti pacient pa butne "100" slik, pa praktično ne moreš gledat na telefonu ali tablici, ker tudi ni gumba za pomik na konec.

Se ne bi tam omejilo na max recimo 10 prilog, ne pa daj "fotopis".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmmmm forum mi na desni strani ponuja izbrano vsebino, Med njimi tudi temo z naslovom Bodycount strae garde...Koliko je še živih. Ko kliknem na ta prispevek mi na piše: 

Oprostite, prišlo je do problema

Nimate dovoljenja za ogled te vsebine.

Napaka številka: 2F173/H

Ker mi ne deluje niti na telefonu, niti na računalniku sklepam, da gre za zasebno vsebino... V čem je smisel ponujanja zaklenjenih vsebin, do katerih ni dostopa?

Ugotavljam tudi, da iz galerije telefona ne morem dodajat slik na forum. V čem je štos?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V čem je fora, da v nedeljo popoldan in učeraj cel dan nisem mogu dostopat na forum? Niti z racunalnikom kot registriran, niti z mobijem kot neregistriran?? Pa to ni blo prvič??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, VS800 pravi:

Dobr, da mene nuben ne omenja:P

.....še prideš na vrsto.....:ras:

pred 3 minutami, bikez pravi:

Jaz sam :D delim :jezik:.

....kaj.....a bombončke.....:ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vesel, k so spet vsi psihiči na kupu, pa noben nima več težav :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!