Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 35 minutami, twom pravi:

Zadnjih nekaj dni mi ne deluje “Nova vsebina od prejšnjega obiska”.

Tudi pri meni že nekaj dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, KARMEN1 pravi:

Danes me je forim po nekajdnevnem nedelovanju, na mojem profilu, vprašal o čem razmišljam.

Ne vem, ali je to neka fora, kot na fb, ali pa do sedaj tega nisem opazila.....

Nič nisem napisala, ker mimam pojma, kje se bo to objavilo........

to pa čisto dvomim, da bi MS rad vedu, kaj ti razmišljaš...packa :P

ps. nova vsebina že nekaj časa bolj počasi deluje, zgleda kot bi mal razmišljal pc a naj pokaže al ne :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ne deluje "Nova vsebina od zadnjega obiska". Deluje pa, in to je lahko v začasno pomoč, da so podkategorije, v katerih so "novi" odgovori obarvane v bold modro, tako da lahko preskočiš kar te ne zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot izibajkerju zadnjih nekaj dni ne del vsebina or zadnjega obiska in androidni neumni telefon ne uspe naloudat klepetalnice. (Sedaj pišem iz tega neumnega androidnega telefona, tako da ostalo od foruma dela)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

Tako kot izibajkerju zadnjih nekaj dni ne del vsebina or zadnjega obiska 

Vsakič moraš nastavit prikaži zadnjih 7 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI težava, toda jaz bi vseeno raje da ne bi bilo tako. Temo Moje izkušnje v kategoriji Splošno si vedno prihranim za pregled po tem, ko vse drugo že pregledam in takrat je tudi že tema Moje izkušnje "kao prebrana".   :blush:   :?   :hmm:

PrtScr1.thumb.jpg.8f79af175330a1bf8407c5775fc82940.jpg

PrtScr2.thumb.jpg.d6445fb6d652fe28387ced77d285884a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste spet zaštrikali. :angryrant2: en član je spet padel iz skupine in ga ne morem povabiti nazaj. oziroma ne deluje mi filtri, kjer lahko pogledam kdo je povabljen, kdo čaka itd.....:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

kaj ste spet zaštrikali. :angryrant2: en član je spet padel iz skupine in ga ne morem povabiti nazaj. oziroma ne deluje mi filtri, kjer lahko pogledam kdo je povabljen, kdo čaka itd.....:angryrant2:

Ime?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Meni je zelo zoprno, da moram vsakokrat znova nastavljati 7 dni neprebrane vsebine!

Ja...u luft že nekaj dni se to dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Meni je zelo zoprno, da moram vsakokrat znova nastavljati 7 dni neprebrane vsebine!

Pri meni je enako (uporabljam Firefox Quantum 59.0.2 64-bit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 4. 2018 ob 20:39, Zok pravi:

Pri meni je enako (uporabljam Firefox Quantum 59.0.2 64-bit)

@Codeine uživa na dopustu in tako....saj bo...danes konec,menda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tole nervira... na MS grem na link "Neprebrani prispevki od zadnjega obiska"... pa mi javlja da ni novih objav..

Screenshot_20180427-170706_Chrome.thumb.jpg.1a8cf4968ca71f3159e430cf73098423.jpg

A so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, mladench pravi:

Mene pa tole nervira... na MS grem na link "Neprebrani prispevki od zadnjega obiska"... pa mi javlja da ni novih objav..

A so...

Jutri upajmo pride codeine iz dopusta in nam bo zrihtal...jz kr nerad pogledam na ms odkar taku...in pol po 4strani objav v eni temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so problemi (meni vse dela tudi na founu) pojdite na prvo stran MSja, in kliknite boldane zadeve. (dokler se problem ne uredi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

če so problemi (meni vse dela tudi na founu) pojdite na prvo stran MSja, in kliknite boldane zadeve. (dokler se problem ne uredi)

men to nč ne pomaga..... :angryrant2::angryrant2:..... mi ne delajo vse moderatorske funkcije v peskovniku.....:angryrant2::angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, dr.looney pravi:

men to nč ne pomaga..... :angryrant2::angryrant2:..... mi ne delajo vse moderatorske funkcije v peskovniku.....:angryrant2::angryrant2:

smilš se mi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

... pojdite na prvo stran MSja, in kliknite boldane zadeve....

To metodo že nekaj časa uporabljam, in se mi zdi mnogo boljša kot pa stiskanje knofa "Nova vsebina od mojega zadnjega obiska". Zakaj?  Vse podkategorije, v katerih je kakšen nov post, se obarvajo boldane v modro. Tako lahko hitro izbiram in berem samo tiste vsebine, ki me tisti trenutek zanimajo. In mi po ekranu ne skače "vsa nova vsebina", kjer je tudi ogromno solate, klobas in poflna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni nova vsebina na Cromu normalno dela.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

meni nova vsebina na Cromu normalno dela.

 

Danes je začela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!