Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

This might sound a bit stupid but....kje bi lahko nazaj vklopil funkcijo, da se ko dobim PM prikaže tak majhen oknček, ki me na to opozori. Sem očitno izklopil hudiča pa ga ne znam priklopit nazaj.

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kontrolni center" - "Nastavitve: forum" (levo spodaj), "Ali želite, da vas na novo privatno sporočilo opozorimo v pop up oknu?" => "da", "Posodobi nastavitve".

.)

pi es: ce mas kaki pop up blocker program, ta funkcija verjetno ne bo delovala... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

jaz probavam oddat oglas za prodajo celade pa mi nikakor ne uspe. vedno ko se prijavim in hocem oddat oglas me vrne nazaj na prijavno stran. a mi lahko prosm kdo pomaga...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj meni neke toti podpis zajeba**?

samo pišem lahko no3, nobene slike nemorem prilepiti al pa kaj napisati z rdečo...prej je delalo normalno

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jaz bi pa rad imel celo zadevo v angleščini, tako kot v prejšnjih verzijah, pa mi ne uspe. Spodaj je sicer neka izbira Slovensko/English, ampak tudi če izberem English nekaj buttnov ostane slovenskih... se da to kako spremenit? Hvala.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en vprašanje

zakaj ne morem PM-jev pošiljat? :?

Ko označim osebo,ki ji hočem poslati PM in napišem PM ga pošljem mi napiše,da je sporočilo bilo poslano "TO MEMBER" in ne tistemu ki sem mu ga poslal, pa tud med poslanimi sporočili tega sporočila ni!!

To sem opazil včeraj,ko sem hotel poslati nekomu PM in mi ni hotelo poslat in tudi danes mi noče :?

Zato prosim pomagajte kva bi to bilo?!!

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO, da napiše "to member" je pač še trenutna napaka na katero sta bila administratorja že opozorena.

Glede shranjevanja sporočil v mapo "poslano"....včasih je bilo to nastavljeno, da se je avtomatsko shranjevalo, zdaj moraš pa spodaj odkljukat pa ti bo shranilo.

PM pa vseeno pošlješ.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor :004 :D :D

pol me pa zgleda ta oseba ne mara :( al pa je bila že odjavljena s foruma ko sem ji poslal PM :) ,ker še nisem dobil odgovora :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj meni neke toti podpis zajeba**?

samo pišem lahko no3, nobene slike nemorem prilepiti al pa kaj napisati z rdečo...prej je delalo normalno

?

se lahko to kako popravi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lahko to kako popravi??

To ni napaka, ampak je bila možnost "plakatiranja" izklopljena. Možnost je vklopljenja nazaj, vendar vas prosimo, da imate kanček samokontrole in da so slike primerne velikosti in na strežnikih, ki so dosegljivi.

Zavedati pa se morate, da nekatere ti "plakati" motijo in da nimajo vsi širokopasovne povezave v internet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam eine kleine težavo, že nekaj dni ko se poskušam prijaviti, mi geslo sprejme, napiše prijavljeni ste kot Uzzy prosimo počakajte, potem pa me vrže spet na osnovo dobrodošel gost. Včasih mi po nekaj ponovitvah uspe včasih pa tud ne.

Where is the problem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nepravilnih nastavithav piškotkov v brskalniku, ki jih forum nujno potrebuje za pravilno delovanje.

Ja, omogoči kukije, pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
-1

:?

Po logiki bi to pomenilo, da si obrisal 1 PM vec kot si jih imel. :o

Ali pa si PM zbrisal komu drugemu :naughty:

Drugace pa to bolj zgleda na pomisljaj in ne minus, ker to ni logicno. :rolleyes:

Mogoce pa sploh ni logicno, mah kaj vem :lol: :rolleyes: O:-)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
To ni napaka, ampak je bila možnost "plakatiranja" izklopljena. Možnost je vklopljenja nazaj, vendar vas prosimo, da imate kanček samokontrole in da so slike primerne velikosti in na strežnikih, ki so dosegljivi.

Zavedati pa se morate, da nekatere ti "plakati" motijo in da nimajo vsi širokopasovne povezave v internet.

Tele variante ko imaš sliko v podpisu so prav bedne, če malo pogledaš kak bilizemavto.com ali kaj podobnega ti je prec jasno. Post ena vrstica pol pa en kup slikc njegovega batmobila k da me zanima kašna jajca vozi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V štose pripopam slikico, ki se normalno pripopa...in celo JE na forumu...pol pa izgine cel post ...čez kakšno minuto...kva je to?

Taista slikica je objavljena že kaki 2 strani nazaj.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne sam resno v galeriji nekaj ne špila kot bi moralo.....na voljo je le osebni album članov, kjer nato lahko izbiraš med 5 albumi.....če pa gledaš pod naključne fotke pa vidiš tut kako ki je tam ni....in ko to naključno klikneš vidiš še ostale fotke tega uporabnika... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!