Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Pa vsa gesla in piškotke.

Tako sem jaz rešila ta problem.

ja, sam če poješ vse piškote, maš pa potem en drug problem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, KARMEN1 pravi:

Pa vsa gesla in piškotke.

Tako sem jaz rešila ta problem.

Tud jaz , po navodili by Dami34 :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Tud jaz , po navodili by Dami34 :D

če bi ti mene povsod tako ubogal, bi blo že kičasto :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

SiCer nima veze s forumom: kako spravim iz tablice 146 slik, ki so pod varnostno kopiranje?

Sem tudi že ponastavila (ker vse drugo ni pomagalo), ampak še vedno so tam.

Nimam možnosti brisanja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

SiCer nima veze s forumom: kako spravim iz tablice 146 slik, ki so pod varnostno kopiranje?

Sem tudi že ponastavila (ker vse drugo ni pomagalo), ampak še vedno so tam.

Nimam možnosti brisanja!!!

Katera tablica  ?

Kater opercijski sistem ?

Kaj bi rada z slikami sploh naredila ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas imamo Samsung tab GT-P5110. V razdelku Nastavitve -  Varnostno kopiranje in ponastavitev  jaz ne vidim funkcije, ki bi mi omogočala, da bi se mi npr. slike varnostno kopirale....

Pa preveri še v aplikaciji "Moje datoteke" če se ti je morda kreirala kakšna mapa teh kopij. Če je, jih probaj tam pobrisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

je mogoče kakšna težava s citati? namreč, ko preko telefona citiram kakšen post, mi sicer prikaže tisti post v citatu, vendar dostikrat brez besedila, samo kdo ga je napisal..... nakako tako približno.....

pred 20 urami, izibajker pravi:

 

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Živjo,

je mogoče kakšna težava s citati? namreč, ko preko telefona citiram kakšen post, mi sicer prikaže tisti post v citatu, vendar dostikrat brez besedila, samo kdo ga je napisal..... nakako tako približno.....

lp

mz

Preko tablice nobenih citatov ne objavljam več tule na motosvetu. Zadeva mi deluje ful počasneje, pa isti problem imam tudi s citiranjem... Tako da to raje delam na namiznem kompu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, izibajker pravi:

Preko tablice nobenih citatov ne objavljam več tule na motosvetu. Zadeva mi deluje ful počasneje, pa isti problem imam tudi s citiranjem... Tako da to raje delam na namiznem kompu...

ja, samo če nisi pri računalniku, pač zadevo urediš preko telefona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

ja, samo če nisi pri računalniku, pač zadevo urediš preko telefona...

Ja itak da nekateri že večino stvari nardijo prek mobilnih naprav. Hotel sem samo omenit, da mobilna verzija tele strani ne deluje tako dobro kot stara. Vsaj pri meni ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Živjo,

je mogoče kakšna težava s citati? namreč, ko preko telefona citiram kakšen post, mi sicer prikaže tisti post v citatu, vendar dostikrat brez besedila, samo kdo ga je napisal..... nakako tako približno.....

lp

mz

 

pred 33 minutami, izibajker pravi:

Preko tablice nobenih citatov ne objavljam več tule na motosvetu. Zadeva mi deluje ful počasneje, pa isti problem imam tudi s citiranjem... Tako da to raje delam na namiznem kompu...

sem že parkrat napisal, načuli uši:

pobriši star citat, ker ostane v spominu, ali tipka delete, ali bekspejs. Potem ti ostane samo še kvadratek citiranega, pojdi v zgornji levi kot da se ti pojavi križec, označi ali samo obarva, pa sped delejt, pa bo.

Prek tablice imaš predogled in nato objava. Udar dvakrat na objavi, pa bo, v nasprotnem maš pa počasn wifi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

 

sem že parkrat napisal, načuli uši:

pobriši star citat, ker ostane v spominu, ali tipka delete, ali bekspejs. Potem ti ostane samo še kvadratek citiranega, pojdi v zgornji levi kot da se ti pojavi križec, označi ali samo obarva, pa sped delejt, pa bo.

Prek tablice imaš predogled in nato objava. Udar dvakrat na objavi, pa bo, v nasprotnem maš pa počasn wifi

hvala za napotek... ampak doktorske dizertacije ne mislim delat z enim samim citatom... saj včasih normalno citira, včasih pa noče... bomo počakal da uredijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, motozajebant pravi:

hvala za napotek... ampak doktorske dizertacije ne mislim delat z enim samim citatom... saj včasih normalno citira, včasih pa noče... bomo počakal da uredijo...

nč ne bodo uredil, poglej par strani nazaj...android, tablica, pc ne ve da si ti pred kakim dnevom pritisnil citiraj, potem pa nisi objavil, vendar zadeva ostane in ko naslednjič klikneš moraš zbrisati, ajnfok , kapišiš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

nč ne bodo uredil, poglej par strani nazaj...android, tablica, pc ne ve da si ti pred kakim dnevom pritisnil citiraj, potem pa nisi objavil, vendar zadeva ostane in ko naslednjič klikneš moraš zbrisati, ajnfok , kapišiš? :P

verjetno nisi razumel... to da ostane sem ugotovil, ampa problem je da ko citiram (po tem ko pobruišem tisti ostanek), mi da prazen citat, brez teksta.... takole:

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

 

nima veze... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

verjetno nisi razumel... to da ostane sem ugotovil, ampa problem je da ko citiram (po tem ko pobruišem tisti ostanek), mi da prazen citat, brez teksta.... takole:

nima veze... :)

ko je zbrisano, še 1x pritisni citiraj, pa ti bo dalo citirano besedilo, preverjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

ko je zbrisano, še 1x pritisni citiraj, pa ti bo dalo citirano besedilo, preverjeno :D

Vem... sam če citiram stran ali dve nazaj, se mi pol ne ljubi spet iskat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allways problem with Samsung never with Apple ...

Ob 2. 5. 2016 at 15:59, KARMEN1 pravi:

Samsung galaxy tab gtp5100.

Slike bi rada izbrisala.

Zadeve se lotiš na ta način - http://lmgtfy.com/?q=samsung+galaxy+tab+remove+auto+backup+pictures

 

Verjetno se slike sinhronizirajo z google računom ... PREVERI

Morda imaš ta problem -

Ali pa tega -

There is a way to completely disable the auto back up and delete the pics. It is multi-stepped but you only have yo do it once.
On your phone:
Go to settings-accounts-google and tap on your gmail account unselected photos
Settings-apps-all and disable picassa uploader (this may not be on your phone it may have been removed in KitKat)

On the web:
Go to Google.com and tap the box of squares on top. Select more, then photos. You need to sign in.
Delete all the pics.

On your phone go to Settings-apps-all and clear the cache and data in the photo and gallery apps.
Reboot the phone.
The pics should be gone (it may take a bit longer to load these apps the first time after you do this)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2016 at 19:21, Samuell pravi:

Allways problem with Samsung never with Apple ...

 

Mi je pa zanimivo nekaj drugega. Reklamna okna pa na Samsungu laufajo 100/uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem, Windowsi 10 na exprorerju 11 mi več ne najde smeškov, kaj bi lahko bilo?

Pravkar, solorider pravi:

Imam problem, Windowsi 10 na exprorerju 11 mi več ne najde smeškov, kaj bi lahko bilo?

Na Crome no problemo  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce 1 x citiram se ne morem več tega losat

nasljednjič ko v isti temi hočem sam odgovor, mi spet da citat kot sem ga dal pred tem

tudi 2, 3 dan 

Kako to odpravim ?    sem mislil da je to tel, pa na rac isto 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, stuhec pravi:

ce 1 x citiram se ne morem več tega losat

nasljednjič ko v isti temi hočem sam odgovor, mi spet da citat kot sem ga dal pred tem

tudi 2, 3 dan 

Kako to odpravim ?    sem mislil da je to tel, pa na rac isto 

To ni napaka, tako je narejeno, da lahko citiraš več objav z različnih strani v eni objavi. Pobriši vsebino urejevalnika.

P.S.
Kako naj urejevalnih ve, da si si premislil, da ne želiš uporabiti citata, ki si si ga shranil v urejevalnik za citiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!