Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 11 urami, stuhec pravi:

ce 1 x citiram se ne morem več tega losat

nasljednjič ko v isti temi hočem sam odgovor, mi spet da citat kot sem ga dal pred tem

tudi 2, 3 dan 

Kako to odpravim ?    sem mislil da je to tel, pa na rac isto 

preber par strani nazaj sem že ene 3x napisal, korak po korak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, solorider pravi:

Imam problem, Windowsi 10 na exprorerju 11 mi več ne najde smeškov, kaj bi lahko bilo?

Na Crome no problemo  :yea2:

Kaj nobeden ne ve?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Kaj nobeden ne ve?

 

po mojem so ti umrli, verjetno jih nisi dovolj hranil.

 

p.s. zbriši zgodovino pa mogoče bodo spet delali

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

po mojem so ti umrli, verjetno jih nisi dovolj hranil.

 

p.s. zbriši zgodovino pa mogoče bodo spet delali

IE 11  me jebe, crome dela v nulo... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, solorider pravi:

IE 11  me jebe, crome dela v nulo... :beer2:

IE je že zdavnaj pokojni...mogoče mu moraš dovolit pojavna okna? Ne vem, k ga ne uporabljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

IE je že zdavnaj pokojni...mogoče mu moraš dovolit pojavna okna? Ne vem, k ga ne uporabljam.

Jaz ga bom samo še za službene zadeve za drugo bom pa prešaltal na Crome...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ludiluka pravi:

Imam problem da se morem vsakič ponovno prijaviti kljub temu da imam označno avtomatsko prijavo ??

poskusi zbrisat zgodovino, licence, piškotke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A se še komu dogaja, da mu občasno motosveta sploh ne odpre ali pa je delovanje oslabljeno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp nekaj jim server šteka zgleda ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Danilo D pravi:

A se še komu dogaja, da mu občasno motosveta sploh ne odpre ali pa je delovanje oslabljeno?

Ja mene kar zabriše ven ...pol pa par minut sploh ne uspem vzpostavit povezave ...danes že 3x ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ja mene kar zabriše ven ...pol pa par minut sploh ne uspem vzpostavit povezave ...danes že 3x ....

Dons je vse u qrcu :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

Ja mene kar zabriše ven ...pol pa par minut sploh ne uspem vzpostavit povezave ...danes že 3x ....

a zato me 3 x ni nuben skucu :lol1: 

:jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj sem danes naredil narobe, da je "tako razmetalo" mojo objavo ???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva PRTSC. Prvi je iz ene od tem o mopedih in njen "zaključek na dnu mojega ekrana", drugi pa je iz teme Moje izkušnje in "zaključek braz zaključka na mojem ekranu" ... :blush:

333.jpg

222.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ima še kdo tule podobne težave. Sem probal en post preko Samsung tablice tule gor objavit, Android o.s., še posebej upload fotke (sem zmanjšal velikost), ne gre in ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino motosvetova jajca mi zapirajo okna na telefonu, edino motosvetova jajca mi naslove tem izpisujejo pokončno, edino motosvetova jajca me jebejo s  citiranjem... dajte že prestavit to sranje v neko normalno forumsko obliko brez miljavžnt funkcij, ki delujejo slabo ali pa celo povzročajo druge težave... Kdo rabi kompliciran design? Kaj je res problem naredit enostaven in delujoč forum po vzoru Thumpertalka? Mar ni namen foruma izmenjava informacij? Da ne govorim o organiziranosti foruma... Lahko se počasi začnete učit od hrvaških kolegov... Skratka ena velika žalost...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Edino motosvetova jajca mi zapirajo okna na telefonu, edino motosvetova jajca mi naslove tem izpisujejo pokončno, edino motosvetova jajca me jebejo s  citiranjem... dajte že prestavit to sranje v neko normalno forumsko obliko brez miljavžnt funkcij, ki delujejo slabo ali pa celo povzročajo druge težave... Kdo rabi kompliciran design? Kaj je res problem naredit enostaven in delujoč forum po vzoru Thumpertalka? Mar ni namen foruma izmenjava informacij? Da ne govorim o organiziranosti foruma... Lahko se počasi začnete učit od hrvaških kolegov... Skratka ena velika žalost...

Uh, sem pa mislil, da imam samo jaz točno take težave, kot si jih opisal. Mogoče pa imamo težave samo tisti, ki imamo bolj proletarske tablice pa telefone (Samsung), ne pa aristokratskih (Apple).... Kakorkoli, ampak če se še prav spomnim, lansko poletje, ko smo bili na morju, mi je pa s to mojo Samsung tablico vseeno nekako uspelo ene par postov objavit, ampak to je bilo najbrž pred zadnjo "prenovo" ms strani...

Ne razumem, kako ne morejo narediti tudi mobilne verzije te Motosvetove spletne strani, ki bi bila okleščena, prilagojena.... za mobilne naprave z ios + android +  karkoli je že operacijskih sistemov na trgu. Saj v glavnem sta samo prva dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na  Androidu dela ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!