Skoči na vsebino

Priporočene objave

sesir    3461
sesir
pred 34 minutami, Borutt pravi:

Prav tako ne vem nič, kaj imaš ti z moderatorji. 

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek

Nič z moderatorji...več z mojim dolgim gobcem...

Verjamem!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Borutt    9809
Borutt
pred 7 minutami, maus pravi:

Zadnič nisi opazu, da je pouno prevozu in zaviu na parkirplac ... js sm te glasovno z glasom in s telesno mimiko opozarju, vendar nisi reagiral ... :P

marsikaj se lahko spregleda, če niso smrtno ogrožena življenja in denarno-materialna lastnina (osebna in/ali družbenopolitićna) ... prav tako na forumu :jezik:

to so že gluboke, mar ne :huh: 

Zbiram in zbiram za veliko kazen :lol1:.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    65521
DAMI34
pred eno uro, sesir pravi:

Se strinjam in,ker predvidevaš,da ni fajni do tebe...me prav zanima koliko opozoril si že dobil...jz kr nekaj...ali mogoče smatraš,da pristranski,ker se sporeka s teboj,mi ostali pa kr fašemo opozorilo ali block?

kar se njega tiče, sem res malce pristranski :D

opozoril je dobil nič, pa čeprav so mi že pisali nekateri člani, da naj ga opozorim, ampak računam na njegov intelekt, pa da tega ni treba. In kot pravi Borutt, nestrinjanje je in bo, zaradi tega ni nič narobe, dokler ostajamo pri vsaj nekem kulturnem dialogu.

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Glede opozoril ne vem nič. 

Prav tako ne vem nič, kaj imaš ti z moderatorji. 

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek in me lahko pokliče ob bilo kateri uri. Tukaj na MS je pa pač strinjanje in nestrinjanje na takšen in drugačen način. 

Sej Borutt je tudi fajn človek, pa ga lahko kadarkoli pokličem in mi bo pomagal, če bo le mogel. :P

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Zbiram in zbiram za veliko kazen :lol1:.

nič ne priznam. :D

pred 29 minutami, maus pravi:

Zadnič nisi opazu, da je pouno prevozu in zaviu na parkirplac ... js sm te glasovno z glasom in s telesno mimiko opozarju, vendar nisi reagiral ... :P

marsikaj se lahko spregleda, če niso smrtno ogrožena življenja in denarno-materialna lastnina (osebna in/ali družbenopolitićna) ... prav tako na forumu :jezik:

to so že gluboke, mar ne :huh: 

klevete :P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.