Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 4 urami, VS800 pravi:

Zga že kej polomu:P

Hja,sam tist bi pol prčakvou kako obrazložitev.

 

Npr zaradi obrekovanja xy boš en dan v luft gledu, al pa kaj podobnega?? :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

sm vesel, k so spet vsi psihiči na kupu, pa noben nima več težav :P

 

......smo cakal na vodjo....in evo tebe.....zdej smo pa kompletni.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker ne vidim štosa zakaj bi nadalje klobasal v temi "Back to motorbikin..."

ti bom tule odgovoril, kjer se bodo tvoje težave lažje reševale in bo manj smetenja v temi, ki govori o nečem drugem:

1. moderiranje prepusti meni, če bi rad bil moderator se prijavi pri lastniku pa dogovori z njim. Jaz se za svoje delo ne mislim in ne bom nikomur opravičeval, prav tako ni potrebe da pojasnjujem zakaj sem nekaj brisal in premikal. Da ti bo pa lažje nekaj "zakonov" oziroma pravil je navedenih tule, svetujem da jih prebereš:

2. odpiranje tem je in odločitev o tem ali bo ali ne bo odprta tema je prepuščeno moderatorjem, ne pa članom. Sicer lahko vsak odpre svojo temo, v kolikor bo moderator smatral, da podobna že obstaja jo bo premaknil, združil ali pustil. Odločitev je prepuščena njemu, ne pa tebi. Mislim, da je v dotični temi "back to motorbikin" bilo pojasnjeno vsaj 3x zakaj obstaja, a nekaterim to ne gre v glavo in raje smetiš naprej.

Toliko na kratko o tem, kar te moti a ni v zvezi s temo. Tako da @Borutttule se lahko dalje prepucavava do nezavesti :P

3. kar pa se tiče dotične in podobnih tem, kjer prihaja do "preveč" nabijanja:

vsi posti so vsem puščeni, dokler ni pretiranega žaljenja in zmerjanja. Ni pa potrebe da se ti strinjaš z mano ali kdorkoli s komerkoli, vsak ima pravico napisat svoje mneje, pa četudi je napačno. Vendar, ko nekdo začne prehajati okvirje normalnega komuniciranja, in se začne spuščat na osebni nivo, se nekaj pobriše, da se zadeva konča. Res je nikoli se ne bo natančno pobrisalo (saj brišem premalo) in nikoli ne bodo vsi zadovoljni, kaj se je pobrisalo, ampak tako je in tako bo ostalo.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 22 minutami, Borutt pravi:

 

Užaljen si za vsako malenkost. Kot moderator si pristranski. 

Se strinjam in,ker predvidevaš,da ni fajni do tebe...me prav zanima koliko opozoril si že dobil...jz kr nekaj...ali mogoče smatraš,da pristranski,ker se sporeka s teboj,mi ostali pa kr fašemo opozorilo ali block?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Se strinjam in,ker predvidevaš,da ni fajni do tebe...me prav zanima koliko opozoril si že dobil...jz kr nekaj...ali mogoče smatraš,da pristranski,ker se sporeka s teboj,mi ostali pa kr fašemo opozorilo ali block?

Glede opozoril ne vem nič. 

Prav tako ne vem nič, kaj imaš ti z moderatorji. 

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek in me lahko pokliče ob bilo kateri uri. Tukaj na MS je pa pač strinjanje in nestrinjanje na takšen in drugačen način. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek in me lahko pokliče ob bilo kateri uri. Tukaj na MS je pa pač strinjanje in nestrinjanje na takšen in drugačen način. 

Zadnič nisi opazu, da je pouno prevozu in zaviu na parkirplac ... js sm te glasovno z glasom in s telesno mimiko opozarju, vendar nisi reagiral ... :P

marsikaj se lahko spregleda, če niso smrtno ogrožena življenja in denarno-materialna lastnina (osebna in/ali družbenopolitićna) ... prav tako na forumu :jezik:

to so že gluboke, mar ne :huh: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

 

Prav tako ne vem nič, kaj imaš ti z moderatorji. 

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek

Nič z moderatorji...več z mojim dolgim gobcem...

Verjamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

Zadnič nisi opazu, da je pouno prevozu in zaviu na parkirplac ... js sm te glasovno z glasom in s telesno mimiko opozarju, vendar nisi reagiral ... :P

marsikaj se lahko spregleda, če niso smrtno ogrožena življenja in denarno-materialna lastnina (osebna in/ali družbenopolitićna) ... prav tako na forumu :jezik:

to so že gluboke, mar ne :huh: 

 

Zbiram in zbiram za veliko kazen :lol1:.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Se strinjam in,ker predvidevaš,da ni fajni do tebe...me prav zanima koliko opozoril si že dobil...jz kr nekaj...ali mogoče smatraš,da pristranski,ker se sporeka s teboj,mi ostali pa kr fašemo opozorilo ali block?

kar se njega tiče, sem res malce pristranski :D

opozoril je dobil nič, pa čeprav so mi že pisali nekateri člani, da naj ga opozorim, ampak računam na njegov intelekt, pa da tega ni treba. In kot pravi Borutt, nestrinjanje je in bo, zaradi tega ni nič narobe, dokler ostajamo pri vsaj nekem kulturnem dialogu.

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Glede opozoril ne vem nič. 

Prav tako ne vem nič, kaj imaš ti z moderatorji. 

Moraš pa vedeti, da je Dami fajn človek in me lahko pokliče ob bilo kateri uri. Tukaj na MS je pa pač strinjanje in nestrinjanje na takšen in drugačen način. 

Sej Borutt je tudi fajn človek, pa ga lahko kadarkoli pokličem in mi bo pomagal, če bo le mogel. :P

 

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Zbiram in zbiram za veliko kazen :lol1:.

nič ne priznam. :D

 

pred 29 minutami, maus pravi:

Zadnič nisi opazu, da je pouno prevozu in zaviu na parkirplac ... js sm te glasovno z glasom in s telesno mimiko opozarju, vendar nisi reagiral ... :P

marsikaj se lahko spregleda, če niso smrtno ogrožena življenja in denarno-materialna lastnina (osebna in/ali družbenopolitićna) ... prav tako na forumu :jezik:

to so že gluboke, mar ne :huh: 

 

klevete :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 7 minutami, sajhtam pravi:

Oj,

verjetno nisem prvi, ampak zakaj ne odpre niti o KTM 1090?

 

http://motosvet.com/tabla/topic/40692-ktm-1090-adventure-in-r-2017/

ne razumem, kako ne odpre? Meni temo normalno odpre, torej, link, ki si ga dal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/29/2017 ob 15:44, DAMI34 pravi:

ne razumem, kako ne odpre? Meni temo normalno odpre, torej, link, ki si ga dal.

 

Men ga ne odpre. Ne v Chromu, ne v Firefoxu, ne na prenosniku, ne v službi... nikjer. Spodaj imaš printscreen, kaj mi napiše...

prtscr.png

prtscr.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Verjetno kaj pocnem narobe....Najdem kako malo dlje neaktivno temo, pa mi deluje zaklenjena? Danes sem to opazil na temi twinhorn beach party. Se mi lahko pove, kako lahko postam vanjo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

Verjetno kaj pocnem narobe....Najdem kako malo dlje neaktivno temo, pa mi deluje zaklenjena? Danes sem to opazil na temi twinhorn beach party. Se mi lahko pove, kako lahko postam vanjo? 

daj link, ker jaz je niti ne dobim, pa bom preveril kaj je z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi jaz prvič vidim. Tema ni zaklenjena, je pa arhivirana, in tudi jaz ne morem dodat novega komentarja...

Niti je ne morem "dearhivirat."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Cartman pravi:

Moto dogodki. Tretja stran.

 

 

:blush:Mam nek na clipboardu pa ne smem cez skopirat...

 

kup tem je arhiviranih po istem postopku, sedaj pa ne vem, a se samo arhivira, ker je čas potekel? Odvisno kako je bil dogodek ustvarjen.

recimo, ta je tudi arhivirana:

 

več bo vedel @Codeine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

kup tem je arhiviranih po istem postopku, sedaj pa ne vem, a se samo arhivira, ker je čas potekel? Odvisno kako je bil dogodek ustvarjen.

Vse teme v kategorijah, ki ne spadajo pod MOTOCIKLIZEM (razen dogodkov) in so neaktivne več kot 6 mesecev se avtomatsko arhivirajo in "fizično" odstranijo iz glavne baze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Codeine pravi:

Vse teme v kategorijah, ki ne spadajo pod MOTOCIKLIZEM (razen dogodkov) in so neaktivne več kot 6 mesecev se avtomatsko arhivirajo in "fizično" odstranijo iz glavne baze.

Ni mi jasno, kako so "fizično odstranjene iz glavne baze". Vidne so. Ne bi jih pa recimo našel iskalnik znotraj foruma?

Pa predlog imam, da se kategorija "Dogodki" izvzame iz tega "avtomatskega arhiviranja". To pa zato, ker obstajajo dogodki, ki potekajo že par let (kot npr. Omiški gusari ali DGR...). In je zelo v redu, če se lahko vsakič (se pravi čez eno leto), ko se dogodek zopet zgodi, nadaljuje pisanje postov v tisti temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, izibajker pravi:

Ni mi jasno, kako so "fizično odstranjene iz glavne baze". Vidne so. Ne bi jih pa recimo našel iskalnik znotraj foruma?

Pa predlog imam, da se kategorija "Dogodki" izvzame iz tega "avtomatskega arhiviranja". To pa zato, ker obstajajo dogodki, ki potekajo že par let (kot npr. Omiški gusari ali DGR...). In je zelo v redu, če se lahko vsakič (se pravi čez eno leto), ko se dogodek zopet zgodi, nadaljuje pisanje postov v tisti temi...

Zakaj, da je še vse bolj nepregledno, sploh pa, ko se za letošnji dogodek piše v temo, ki ima v naslovu lanskoletno letnico ali še starejšo. Da vsakega vrže na informacije o lanskoletnem dogodku oz. še starejše namesto na treutno aktualne. V čem je torej poanta?

Poleg tega se da vsaka tema odarhivirati z enim klikom.

 

Screen Shot 2017-10-18 at 14.19.12.png

Ali pa uporabiš tale iskalnik, ki se nahaja na desni strani

Screen Shot 2017-10-18 at 14.37.13.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Codeine pravi:

Zakaj, da je še vse bolj nepregledno, sploh pa, ko se za letošnji dogodek piše v temo, ki ima v naslovu lanskoletno letnico ali še starejšo. Da vsakega vrže na informacije o lanskoletnem dogodku oz. še starejše namesto na treutno aktualne. V čem je torej poanta?

Poleg tega se da vsaka tema odarhivirati z enim klikom.

 

Screen Shot 2017-10-18 at 14.19.12.png

Ali pa uporabiš tale iskalnik, ki se nahaja na desni strani

Screen Shot 2017-10-18 at 14.37.13.png

opcije: odarhiviraj nimam (sicer je ne rabim ampak povem)

59e74c1b92bf3_Breznaslova.thumb.jpg.e5d6f94c4bc5de4514044a97a5eba992.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

Zakaj, da je še vse bolj nepregledno, sploh pa, ko se za letošnji dogodek piše v temo, ki ima v naslovu lanskoletno letnico ali še starejšo. Da vsakega vrže na informacije o lanskoletnem dogodku oz. še starejše namesto na treutno aktualne. V čem je torej poanta?

 

Prej mi ni blo jasno, zakaj bi se tema arhivirala, ampak Si mi stvar osvetlil z druge strani, ja, imas prav. Po drugi strani, bi blo pa morda smiselno poscipat letnice z naslovov in imet za tradicionalno prireditev pac eno temo, Ampak kot receno, zdaj poplnoma razumem zakaj se teme arhivirajo.  Vseeno, za take primere, bi morda bil smiselen zastaralni rok 13mesecev? Ce se drugo leto nihce ne obregne pa naj gre v zgodovino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!