Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 14 urami, pajkica pravi:

p.s. anonimna prijava še kar ne dela....

Izvoli odgovor za to, kar trdiš, da ne dela: "We have guest caching enabled at 5mins, so it would still show you in the list initially if you just switched from regular to anonymous. Anonymous sessions appear to be working fine here, but if you're still able to reproduce it keeping the guest cache in mind, please let us know. 

You will always see yourself in the member list by the way."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Aynach pravi:

Jaz imam pa eno vprašanje, in sicer - kako bo zgledal forum jutrI? Imamo kake napovedi, kako funkcionalen bo čez teden dni?

 

lahko v roku tega tedna pričakujemo več kot 10 updejtov?

Hvala.

Poglej na Meteoblue, tam je napoved do 14 dni B).

Vikend bo sončen in topel, mi bomo na motorjih, tako lahko forum tudi izklopijo za dva dni :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Codeine pravi:

http://motosvet.com/tabla/discover/unread/

ali

http://motosvet.com/tabla/discover/

oz. preveri, kaj vse se nahaja v meniju Aktivnost.

Če ti ni všeč, kako se privzeto prikazujejo novosti, si lahko narediš tudi svoje izpise.

Tudi če rečemo, da bi bil ta način do neke mere prebavljiv, za koji k.... me ne vrže na zadnjo objavo, ko kliknem temo, ampak vedno na prvo stran?

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Codeine said:

To so nastavitve oz. administracija, katere teme spremljaš in kako naj te opozori na nove objave.

http://motosvet.com/tabla/discover/followed-content/

Če ti ni všeč, kako se privzeto prikazujejo novosti, si lahko narediš svoje izpise.

Izpisi ki se jih da naredit so neuporabni. Enostavno dajte nazaj gumb "od zadnje objave" pa je to to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pikolo pravi:

Izpisi ki se jih da naredit so neuporabni. Enostavno dajte nazaj gumb "od zadnje objave" pa je to to!

Točno to!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Codeine pravi:

http://motosvet.com/tabla/discover/unread/

ali

http://motosvet.com/tabla/discover/

oz. preveri, kaj vse se nahaja v meniju Aktivnost.

Če ti ni všeč, kako se privzeto prikazujejo novosti, si lahko narediš tudi svoje izpise.

Mam še kar težave, namreč ko kliknem na en ali drugi link pc samo melje in ne odpre...ponavadi napiše celo, da je stran nedosegljiva :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Codeine pravi:

Izvoli odgovor za to, kar trdiš, da ne dela: "We have guest caching enabled at 5mins, so it would still show you in the list initially if you just switched from regular to anonymous. Anonymous sessions appear to be working fine here, but if you're still able to reproduce it keeping the guest cache in mind, please let us know. 

You will always see yourself in the member list by the way."

nisem blond, ne maram da me ma nekdo za idiota. poleg tega zdaj že od včeraj dela... mislim anonimna prijava, poleg tega je forum slovenski, in me odogovori v tujem jeziku ne ganejo.

Če niste sposobni uporabnikom foruma predstaviti novosti v par stavkih in jim pomagati z navodili, potem je vse kar delate samo sebi namen, pa verjetno vam samim.

govorim o moderatorjih, ki itak ne delajo drugega, kot selektivno izbirajo poste za brisat ali pa ne. Urejenost foruma je zadnji dve leti na višku, še nisem videla boljšega foruma :) če verjameš...

poleg tega ne vem kaj želite doseči s tem, da se obnašate kot da smo vsi idioti ? po tvojih ne- odgovorih sklepam, da ti dol visi.

mal poglej kaj te uporaiki sprašujejo, odgovarjaš pa z neumnimi izjavami v stilu: pojma nimate, itak je vse isto

 

ko boste lastniki foruma spremenili odnos in ugotovili komu je ta forum namenjen in ko boste začeli poslušati UPORABNIKE in ne samo sebe, potem bo zadeva laufala, do takrat pa aroganca in samozadostnost ...

 

wish you good luck :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, pajkica pravi:

nisem blond, ne maram da me ma nekdo za idiota. poleg tega zdaj že od včeraj dela... mislim anonimna prijava, poleg tega je forum slovenski, in me odogovori v tujem jeziku ne ganejo.

Če niste sposobni uporabnikom foruma predstaviti novosti v par stavkih in jim pomagati z navodili, potem je vse kar delate samo sebi namen, pa verjetno vam samim.

govorim o moderatorjih, ki itak ne delajo drugega, kot selektivno izbirajo poste za brisat ali pa ne. Urejenost foruma je zadnji dve leti na višku, še nisem videla boljšega foruma :) če verjameš...

poleg tega ne vem kaj želite doseči s tem, da se obnašate kot da smo vsi idioti ? po tvojih ne- odgovorih sklepam, da ti dol visi.

mal poglej kaj te uporaiki sprašujejo, odgovarjaš pa z neumnimi izjavami v stilu: pojma nimate, itak je vse isto

 

ko boste lastniki foruma spremenili odnos in ugotovili komu je ta forum namenjen in ko boste začeli poslušati UPORABNIKE in ne samo sebe, potem bo zadeva laufala, do takrat pa aroganca in samozadostnost ...

 

wish you good luck :)

v bistvu imam tvojega nenehnega zaljenja dovolj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, pazi to! Pohvalu vas/te bom. Valda se stvari pri posodobitvah zajebejo, ampak vsi bi lahko vidli, da delate brtez se ustavit. Stran je parkrat na dan nedosegljiva, torej je work in progres. Super se mi zdi my attachments. super. Ko bote zadevo stabilizirali in bo začela tud mal hitrej delat bo pa sploh u piko. Hvala k se matrate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Mam še kar težave, namreč ko kliknem na en ali drugi link pc samo melje in ne odpre...ponavadi napiše celo, da je stran nedosegljiva :(

Prilagam dokaza...    ;-)

 

Čakanje.jpg

DelovniČas.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rihtajo, sej bo bolše ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Mam še kar težave, namreč ko kliknem na en ali drugi link pc samo melje in ne odpre...ponavadi napiše celo, da je stran nedosegljiva :(

Prilagam dokaza...    ;-)

 

Čakanje.jpg

DelovniČas.jpg

Shranjujem.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, RobiRoberto pravi:

Prilagam dokaza...    ;-)

 

Čakanje.jpg

DelovniČas.jpg

 

sj pravim, da še urejajo....mal mormo potrpet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sj pravim, da še urejajo....mal mormo potrpet...

Na žalost se nam mysql server zabije v nekaj minutah in vse skupaj obstane. Napako iščemo oz. kaj je krivo za to, kljub temu, da je server load nikakršen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi nekaj razloži.

Kaj počnete al pa počneš dva tedna plus?

Forum je aplikacija od druge firme, samo nastaviti bi ga moral. 

https://www.invisionpower.com/features/apps#forums

Nobene prednosti ni videti pri tem novem "izgledu", razen, da je vse izjemno počasno, polno napak, sprotno preverjanje pa je neumnost, prispeva k počasnosti.

Raje bi se delalo na kvaliteti vsebine, ne pa na fasadi, ki očitno odpada.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo vsebino boste našli

zavihek AKTIVNOST. (zgoraj levo)

klik na NOVA VSEBINA OD MOJEGA ZADNJEGA OBISKA.

lahko si naštimaš ali ti bo izpisovalo teme ali poste.

 

Za tiste, ki se vam zdi da admin ne dela vsega kar lahko - stari forum je bilo treba zamenjat, sicer bi ostali brez. Ker je novi forum spisan na novo, so v njem tudi napake.  Pa ne naše. Codeine se trudi, da bi zadeva laufala in se čim prej rešila in v to vlaga ogromno časa (več kot bi ga človek s službo in majhnimi mulci moral, če mene vprašate). Ker odgovora od podpore kaj in kako rešit določen problem ne dobimo v isti minuti, ampak je treba počakat - očitno nismo edini s forumom ki ne deluje kot bi moral, prosimo za malo potrpežljivosti.

To, da se vam dozdeva, da je od nas skrajno nesposobno in nesramno, ker težav ne rešimo v isti minuti ko se pojavijo, da vas resno ob živce spravlja dejstvo, da anonimna prijava ne deluje in ste mnenja, da je zaradi odsotnsoti anonimne prijave prepričani, da količina denarja, ki ste ga vložili v našo spletno stran (v znak podpore in razumevanja ) ni porabljena po načelu dobrega gospodarjenja, je rahlo zaskrbljujoče.

Tudi to, da ste sposobni nekoga, ki se že dva tedna trudi, da bi uredil zajebe nekoga drugega in je za slab produkt dejansko plačal (za razliko od vas), da lahko sedaj posluša vaše očitke kako nesposoben je, veliko pove predvsem o vas samih.

Mi vas imamo kljub temu radi še naprej in se vam zahvaljujemo za potrpljenje. Se trudimo, da bi tuje napake odpravili čim prej.

Now, glad we cleared that one out.

--------------

 

Od zdaj naprej bodo vsi žaljivi komentarji in komentarji, ki nimajo povezave z dejansko težavo na forumu - brisani.

Če bo uporabnik izdatno žaljiv, nesramen in ne bo spoštoval pravil lepega obnašanje na forumu, pa sankcioniran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Cufa pravi:

Novo vsebino boste našli

zavihek AKTIVNOST. (zgoraj levo)

klik na NOVA VSEBINA OD MOJEGA ZADNJEGA OBISKA.

lahko si naštimaš ali ti bo izpisovalo teme ali poste.

 

Kako nastavim, da ko kliknem na temo, da me vrže na zadnji neprebran post? Ali je to možno?

Zdaj me namreč vrže pri vse temah na prvo stran....

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!