Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Aha, evo eno pritožbo za Mitas: prosim ne mi več risat rdeče špure na sprednji gumi čisto zraven roba profila, ravno toliko, da je ne morem pobrisat. Pretty please. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem zadnja dva tedna zelo nezadovoljen z mitaskami,nevem v čem pa je razlog da so začele tako drset :( še en komplet bom probal (da ni bil ta slučajno falšonski)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Ciko86 said:

 (da ni bil ta slučajno falšonski)

Mislim, da boš moral prevest, če hočeš, da te bodo razumeli direktorji. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Ciko86 pravi:

Js sem zadnja dva tedna zelo nezadovoljen z mitaskami,nevem v čem pa je razlog da so začele tako drset :( še en komplet bom probal (da ni bil ta slučajno falšonski)

 

....  :hmm:

... si se mogoče vprašal, da mogoče hočeš vsakič več od nje?  :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

....  :hmm:

... si se mogoče vprašal, da mogoče hočeš vsakič več od nje?  :eek:

 

sredi zime sem dosti zahteval od gume,tako po suhem kot po mokrem,megli,ledu :) ..recimo tam kjer sem lahko sredi zime po dezju vozil komot 100+ s trenutnim kompletom negre niti 70 :( ..po suhem ista storja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Ciko86 pravi:

Js sem zadnja dva tedna zelo nezadovoljen z mitaskami,nevem v čem pa je razlog da so začele tako drset :( še en komplet bom probal (da ni bil ta slučajno falšonski)

 

Pritisk ?

 

JAz več kot jo obrabljam bolj mi drži :D  sicer profila po sredini ni več in gredo ta mesec nove gor, imam pa narejenih 5000km. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bojevnik88 pravi:

Vsaj povej a bodo te gume na razpolago za nakup še to leto? :)

ne bi vedel, lahko pa povem, da so začeli zlo profesionalno z zbiranjem povratnih informacij, izboljšavami na podlagi tega, kaj uporabnike moti....

pred 12 urami, Ciko86 pravi:

Js sem zadnja dva tedna zelo nezadovoljen z mitaskami,nevem v čem pa je razlog da so začele tako drset :( še en komplet bom probal (da ni bil ta slučajno falšonski)

 

predlagam naslednje:

daj nove gor, odfuraj tistga jurja in če ti bodo spet normalne, je s starim kompletom nekaj narobe. Seveda, če ga nis ti fardirbal. Potem pa lahko poskusiš z reklamacijo, oziroma bomo našli kak kontakt, da izvemo kaj je narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej js te gume bom zvozil,pač ne po kolenu malo bl penzijonistično in naročil spet nove mitaske in upal da bo vse uredu z njimi ker sem bil zelo zadovoljen z njimi do tega trenutka..booo čemo videt je reku slepi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, solorider pravi:

 

ima Širnik to čudo?

Ima,jz sem jih naroču po netu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Ciko86 pravi:

Js sem zadnja dva tedna zelo nezadovoljen z mitaskami,nevem v čem pa je razlog da so začele tako drset :( še en komplet bom probal (da ni bil ta slučajno falšonski)

 

za sneg niso čisto primerne, vendar je šlo, če si vozil z občutkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Screen Shot 2016-05-02 at 16.04.48.jpeg

Vozim Angel GT in na teh tud ostanem ... na 13 stopinj pa po robih letijo pa 400 kil držijo ... za mene pa za Kmeta2 niso Mitas ...

Sicer pa treba probat pa pol govorit ...

Popravljeno . Popravil Samuell
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imam po 3 letih spet motor :) me zanima katere gume dajte na cestake? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na cestaku pičil samo Battlax ... po vsem ostalem kaj sem probal je bilo to to ...

Screen Shot 2016-05-02 at 16.16.22.jpeg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Samuell pravi:

Vozim Angel GT in na teh tud ostanem ...

Moja ima na svojem Diablo pa pravi, da še boljših gum ni vozla (prej RS2 in Mitas). Pravi, da jim na ovinkih najbolj zaupa, glede na prejšnje, ki jih je vozla, čeprav je pohvalila tudi Mitas-ke, tako da ..... Glede na test, bi se kar strinjal z njo in verjamem, da so Pirelli v ožjem izboru tudi pri naslednjem nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Samuell pravi:

Screen Shot 2016-05-02 at 16.04.48.jpeg

Vozim Angel GT in na teh tud ostanem ... na 13 stopinj pa po robih letijo pa 400 kil držijo ... za mene pa za Kmeta2 niso Mitas ...

Sicer pa treba probat pa pol govorit ...

zvozil 5kompletov Mitas, 1 komplet angel GT, Sedaj imam na GT spet GT, pol pa grem na Mitas :P Na Angel GT so boki preslabi (beri jih skurim). Je pa sredina bomba. Če tišiš po ravnem in hočeš kmje, potem zate res niso Mitaske. 

Za Kmeta pa itak še niso iznašli ta pravih gum :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri bajk maš ... Niti klecne bajk ne v ovinku ... Pa so fusrasteri lepo čohali po cesti ... Jaz ga bolj po ovinkih tišim ... Moramo pa vedet da ce imamo vsi iste motorje nam ne bodo enake gume pasale ze zaradi nacina voznje , polozaja na motorju itd ...

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Samuell pravi:

Keri bajk maš ...

prej 2xSX sedaj GT, verjem sprobal nekih 20 kombinacij. Seveda, da ustreza mojemu stilu vožnje, pa da včasih uspem kako potovanje naredit. V primeru tvojega mopeda, pa itak rabiš GTverzije gum, torej ojačane. Jaz osebno imam raje mehkejše gume, ki mi dajo velik več fidbeka. Načeloma proti angel GT nimam nič, na mokrem kar zasijejo, na suhem je sicer super oprijem (ker so polne silike) mi pa pri zadnji ne odgovarjajo boki, ker so preveč narezani in imajo premalo mesa (sredina mi ostane še za kake 2 jurja, boki pa so nekje po 6000km gotovi). Sicer so pa zlo dobre gume.

drugače sem pa preiskušal razne kombinacije od 

sportsmart, roadsmart, bt23, bt16, bt16pro, S20, T30, angel GT, Mitas, conti roadattack...

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Samuell pravi:

Screen Shot 2016-05-02 at 16.04.48.jpeg

Vozim Angel GT in na teh tud ostanem ... na 13 stopinj pa po robih letijo pa 400 kil držijo ... za mene pa za Kmeta2 niso Mitas ...

Sicer pa treba probat pa pol govorit ...

šit.. do roba.. sem že skoraj tam kot ti 

convertedfile04f0ae3b.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Snecer said:

Pumpam med 38-39 zadaj in 34-35 spredaj (PSI)

Po AC cel dan brzina do 120 pa gumi ne bo nič.

 

 

 To je pa super!!  Potem, se petkrat peljes po AC, brzina do 120, nardis 5000km in gumi ni nic! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a kej pomaga če ne sediš na motorju, ampak stojiš...... a je kej lažji :D

... recimo, kot na vagi, ko stopiš gor samo  z eno nogo...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Zivnorc pravi:

....a kej pomaga če ne sediš na motorju, ampak stojiš...... a je kej lažji :D

... recimo, kot na vagi, ko stopiš gor samo  z eno nogo...   :D

 

Ful se pozna, če zraven tečeš :blush:

Citiraj

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34:

Ali opaziš vizualno razliko, kako Pirelli Angel GT zgleda širša guma od npr mitaske?  Mitaske zraven angel GT zgledajo, kot da so za eno mero ožje,  180 , namesto 190.

Za SXa vem da si govoril, da ti te gume ne sedejo preveč, ker so pretoge in nimaš nekih dobrih povratnih informacij. Mene to niti tok ne bi motlo, zanima me o tej angel GT gumi, kako se obnese, recimo za nažiganje po jadranki oz pač kje drugje?  Imajo dober grip ali so občutno slabše od kakšne mitaske , ali je treba pazit v nagibu?

Aja,ali dosti težje prelagat motor v ovinkih od mitask, glede na to, da imajo drugačen bolj raven radij  ?

Sedaj imam mitaske in so super, ampak za spremembo in tudi za malo več narejenih kilometrov,  bi sprobal ene dobre sport touring gume, pa mi pridejo na misel samo ANGEL GT in pa ta nova ROADSMAR 3, ki pa se ne ve kaj dosti o njej.

Conti road attack2 ne bom kupoval, ker nimajo trše sredice.

Vsak predlog dobrodošel.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Samuell pravi:

Jaz sem na cestaku pičil samo Battlax ... po vsem ostalem kaj sem probal je bilo to to ...

Screen Shot 2016-05-02 at 16.16.22.jpeg

 

dobre gume, sam jih po 3kkm ni blo več, z mitaskam z enako vožnjo naredim dobrih 6kkm:P

govorim za 003

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!