Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

2 hours ago, siks said:

katero varianto RS3 pa voziš? baje sta dve, normalna in kao športna?!

The Roadsmart III comes in two versions – a two-ply rear tyre designed to deal with the loads of heavy tourers and adventure bikes for example. A separate “SP” version, or single ply rear, is designed for use on lighter nakeds, roadsters and middleweight tourers.

12 minutes ago, Cartman said:

Joj kako lepo pobrani robovi, nc navihani. Na cemu mas ti to zmontirano? In to je prej kot po 3oookm, a ne?

BMW GSA

tocno 2900... Od tega 560 kilometrov avtoceste, ostalo po ostrem sardinijskem asfaltu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Kako izgleda oster asfalt?

Mešan s kremenčevim peskom .....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DUCATI_RIDER pravi:

Ima kdo kake izkušnje z Dunlop  roadsmart 3?

 

 

Sem imel na Versysu 650 mk3 prvovgradnjo Dunlop D222 in so mi zdržale 8500km precej mirne vožnje, od tega kakšnih 2000km v dvoje. 

Trenutno imam zadaj RS3 in po skoraj 5000km, od tega 3500km v dvoje. Mislim, da bo zdrzala 10000+ km :-) Nisem pa dirkač skozi ovinke, tudi po ravninah grem redko preko 120km/h, AC nič. 

 

Lp, Davor

Popravljeno . Popravil Rey
Dopolnitev besedila
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da si jih verjetn že par setov zvozu, da lahko podajaš tako oceno? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bom izbral sedaj med temi 1. Conti TKC 70, 2. Conti Trail Attack, 3. Michelin Anakee 2, ...najverjetneje prvo

Za Mitas Terraforce-R sem nekje zasledil neke probleme, E-08 mi je pa sprednja postala bulasta 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst za 1x ca 100km nimam kej rečt čez TF, na asfaltu bp, makedam zadovoljiva

 

edino kar opažam je da je manj udobna, kot da so bočnice trše kot na Dunlop RS2, več tek udarcev manjših grbin, kamnov, prenese na balanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, vandrovec said:

Sam bom izbral sedaj med temi 1. Conti TKC 70, 2. Conti Trail Attack, 3. Michelin Anakee 2, ...najverjetneje prvo

Za Mitas Terraforce-R sem nekje zasledil neke probleme, E-08 mi je pa sprednja postala bulasta 

Ce kdaj pa kdaj zavijes z asfalta s TKC 70 ne mores zgresit. 

Ce pa Si skoraj ves cas na asfaltu je med zgodaj navedenimi sigurno Conti TA3 boljsa izbira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vandrovec said:

Sam bom izbral sedaj med temi 1. Conti TKC 70, 2. Conti Trail Attack, 3. Michelin Anakee 2, ...najverjetneje prvo

Za Mitas Terraforce-R sem nekje zasledil neke probleme, E-08 mi je pa sprednja postala bulasta 

Si pogledal Avon Trailrider? 

http://ridermagazine.com/2016/05/02/avon-trailrider-tires-review/

http://earth-roamers.blogspot.si/2015/06/the-new-avon-trailrider.html

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motolover pravi:

Si pogledal Avon Trailrider? 

Misliš, da so boljše od Continental, razlika v ceni ni velika? Obljubljajo več kilometrov...

Na pogled mi profil ni ravno všeč, ker je malo podoben sedanji E-08, kjer so se plošče (kocke) na sprednji gumi, verjetno ob zaviranju deformirale, jih je napihnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Sam bom izbral sedaj med temi 1. Conti TKC 70, 2. Conti Trail Attack, 3. Michelin Anakee 2, ...najverjetneje prvo

Za Mitas Terraforce-R sem nekje zasledil neke probleme, E-08 mi je pa sprednja postala bulasta 

Preskoči Michelin Anakee 2 če si bolj dinamičen voznik ,ker se ti proti zadnji tretjini obrabe ne bo več tako odzivala kot prvi dve tretjini kar je logično ,toda tu pade oprijem v suhem in pa sploh v dežju za ogromno procentov . Če si voznik ki rad piliš ovinke na polno preskoči. Če si voznik ki voziš po predpisih in umirjeno bo tudi Anakee prava izbira !

 

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Ce kdaj pa kdaj zavijes z asfalta s TKC 70 ne mores zgresit. 

Ce pa Si skoraj ves cas na asfaltu je med zgodaj navedenimi sigurno Conti TA3 boljsa izbira. 

Si vozil Conti TA3 ?  Bi te prosil za par besed napram TA2.....hvala. Namreč meni je že TA2 tops .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Kmet2 said:

 

Si vozil Conti TA3 ?  Bi te prosil za par besed napram TA2.....hvala. Namreč meni je že TA2 tops .

Zatipkal sem se ... Trail Attack 2 sem vozil

Nimam besed za TA3 . . . bo zdaj uredu?  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Zatipkal sem se ... Trail Attack 2 sem vozil

Nimam besed za TA3 . . . bo zdaj uredu?  ;)

Nisem mislil provocirat ,sem mislil da je izšla trojka , ker ne sledim ravno novicam o novostih pnevmatik .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

Nisem mislil provocirat ,sem mislil da je izšla trojka , ker ne sledim ravno novicam o novostih pnevmatik .

Tud jaz ne...mogoce je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Nisem mislil provocirat ,sem mislil da je izšla trojka , ker ne sledim ravno novicam o novostih pnevmatik .

Kaj pa prva, pred Trail Attack 2...samo Trail Attack, tudi te so še na voljo za kar nekaj nižjo ceno?

Sicer bi raje imel bolj za teren gume, tako, da od Conti mi je bolj všeč TKC 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Kaj pa prva, pred Trail Attack 2...samo Trail Attack, tudi te so še na voljo za kar nekaj nižjo ceno?

Sicer bi raje imel bolj za teren gume, tako, da od Conti mi je bolj všeč TKC 70

Nimam pojma enke nisem nikoli vozil ....TKC70 držijo in lepijo dobro tudi po asvaltu in guut na makedamu ....pol že veš kaj izbrat . Svetujem ti lahko še Pireli skorpion  , še boljši oprijem , prav tako suverena na makedamu samo gre obraba hitreje kot na TKC70 in so dražje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... tele sem dons nataknu ... :eek:

... baje ful držijo ... :kva2:

 

20160830_212634.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Nearrain pravi:

Trenutno jih vozim. Z njimi prevozil cca 3K kilometrov in sem zaenkrat zelo zadovoljen. 

Na kratko: Hitro se segreje, nudi zelo dober oprijem , hitra in precizna... ni mi je uspelo pregreti, kljub nacrtnemu non -stop maltretiranju na 100km odseku konstantnih krivin z zelo grobim asfaltom  pri 34 stopinjah.

Takole je zgledala pri prvem postanku na prej omenjeni 100km gnjavazi. Nobenih svaljkov . . . 

 

pred 16 urami, Nearrain pravi:

Trenutno jih vozim. Z njimi prevozil cca 3K kilometrov in sem zaenkrat zelo zadovoljen. 

Na kratko: Hitro se segreje, nudi zelo dober oprijem , hitra in precizna... ni mi je uspelo pregreti, kljub nacrtnemu non -stop maltretiranju na 100km odseku konstantnih krivin z zelo grobim asfaltom  pri 34 stopinjah.

Takole je zgledala pri prvem postanku na prej omenjeni 100km gnjavazi. Nobenih svaljkov . . . 

 14114644_1118164804916544_2069798214_o.jpg

Koliko bo zdrzala povem ob menjavi.

ok čeprav bom jo za cca 14 dni namestil roadtec 01 dol, pa to gor da vidim in sprobam. Sem bil gor v Radljah pri Širniku, on zelo veliko gum proda, mislim da največ v slo. pa je reko da bi naj bila ta najboljša med vsemi sport turing gumami, bom vido, treba probat ni druge.

Koliko bo zdrzala povem ob menjavi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

se ne učim na zgrešenih nakupih

Koliko zdrži, ti bom lahko povedal čez čas. Že sedaj pa ti lahko povem, da drži zelo dobro in se pelje zelo lepo, Na Versysu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, pik1 pravi:

.

... tele sem dons nataknu ... :eek:

... baje ful držijo ... :kva2:

 

20160830_212634.jpg

Za do trgovine in nazaj do prikolice bodo dobre. Samo ne pretiravaj s hitrostjo v ovinku, ker nekateri poročajo o pregrevanju in posledično zdrsu. Pa srečno :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Za do trgovine in nazaj do prikolice bodo dobre. Samo ne pretiravaj s hitrostjo v ovinku, ker nekateri poročajo o pregrevanju in posledično zdrsu. Pa srečno :jezik:.

.

... sem bral ... da se baje pregrevajo če se dva vozita ... z velik prtljage ... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DUCATI_RIDER pravi:

 

...lahko on proda največ na svetu, če ni vozil določenih gum, je vsaka beseda bolj tako tako...se mi zdi, da je "priporočilo" bolj odvisno od tega kaj ima na zalogi in kjer več zasluži in od osebnega dojemanje določene znamke...mogoče se motim...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!