Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 15 minutami, Zivnorc pravi:

Si siguren?

Če je do 2003 letnik, potem verjetno drži....novi tip pa ima 120/70....

...ali se motim?

Novega tipa ni,so samo stari ...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Zivnorc pravi:

Si siguren?

Če je do 2003 letnik, potem verjetno drži....novi tip pa ima 120/70....

...ali se motim?

650 imajo tudi "novi" po 2003 120/60... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2016 at 21:19, DUCATI_RIDER pravi:

Če greš z sport gumo dol ki jo imaš na polovici boš na poti domov ostal brez nje. 

lepo te prosim ne uči krive vere, mitas naredi od 4-5kkm, če je šarp vožena, 100X prevozil jadranko. Nč bolj je ne žre, kot  ostale ceste, pravzaprav je jadranka prizanesljiva do gume, ker žre bolj  boke.Če maš 1mm profila na mitaski, lahko mirno greš na jadranko.

         

Ob 2. 6. 2016 at 20:45, renyy pravi:

Tudi sam se odločam med Angel GT in Roadtec 01.

DUCATI RIDER: 

 Kako se ti  obnaša Angel GT  v globokih nagibih na jadranki, se ti je kdaj zdelo, da popušča guma pri "sharf" vožnji, al se tud ob ostri vožnji dobro držijo te gume ?

Ker sedaj imam gor mitas, guma zlo dobra, na jadranki se fajn svaljki delajo :),  ampak vseeno razmišljam o sport touring gumi, ker gumo po sredini prej znucam (vožnja tud v dvoje in avtoceste...)

Lp

Ne popušča, vendar nima takega gripa kot sport guma (govorim za zadnjo, pri polnem odpiranju včasih vklopi trekšn kontrol) Se pa čist komot suvereno pelje. Pravkar odfural jadranko z GTjem in se da odpirat na polno, obraba zanemarljiva, pričakujem da bo naredila cca 8000km. Je pa kar dobra guma če iščeš kompromis med sport in touring gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Novega tipa ni,so samo stari ...:)

Zase se brigej...k nimaš pojma... :P

pred 7 urami, Domen L pravi:

650 imajo tudi "novi" po 2003 120/60... 

:hmm:

...pol so pa vsi, ki jih poznam, ki imajo 650 , vozili 120/70...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Domen L pravi:

650 imajo tudi "novi" po 2003 120/60... 

Tako je 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler z8 doje dobre vtise tudi v suhem, malo jo še tipam,

na zalogi pa že20160530_184257.jpg komi čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Wakasaki pravi:

metzeler z8 doje dobre vtise tudi v suhem, malo jo še tipam,

na zalogi pa že20160530_184257.jpg komi čakam

Povej mi ko bo 3/4 obrabljena , kako se obnaša po mokrem . Če si le malo dinamičnega voznika ne boš zadovoljen proti koncu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Povej mi ko bo 3/4 obrabljena , kako se obnaša po mokrem . Če si le malo dinamičnega voznika ne boš zadovoljen proti koncu .

javim/poročam samo se kr drži bemti zgleda., da bo vsaj 1000 več kot z sportattack2

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Wakasaki pravi:

javim/poročam samo se kr drži bemti zgleda., da bo vsaj 1000 več kot z sportattack2

Normalno saj je Z8 bolj touring pnevmatika od SA 2 , samo slednja drži ko pes kost do konca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja 2kkm boš imel občutek da neznaš vozit, oz si na plesišču z Z8 ... Do tja pa drži bp... :) 

sem včeraj jahal MS zvezdo, sem mislil da sem se "prerodil" glede na težave izpred teden dni z Z8...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Normalno saj je Z8 bolj touring pnevmatika od SA 2 , samo slednja drži ko pes kost do konca!

Res je tako roadattack2 kot tudi sportattack2 od nove do povsem izrabljene,popolen oprijem in čudoviti občutki......perfect

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolikor sem imel Metzeler.... se vse zgleda enako obnašajo , ko gredo čez polovico obrabljenosti....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Kmet2 said:

Povej mi ko bo 3/4 obrabljena , kako se obnaša po mokrem . Če si le malo dinamičnega voznika ne boš zadovoljen proti koncu .

Pri z8 ne rabi bit mokro ko je obrabljena... malo predelan bandit je po suhem vrtel z njo do 4 prestave :D, na izhodu iz ovinka pa nezanesljiva... skratka.. rahlo te je strah z njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ,da nisem samo jaz čuden.....:cool:

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Sej z8 tud skos drzi :) 

Jp dokler ne spusti :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DUCATI_RIDER pravi:

Kaj vozi kdo metzeler roadtec 01?

preveč se mam rad:D

pred 19 minutami, NX650 pravi:

Pri z8 ne rabi bit mokro ko je obrabljena... malo predelan bandit je po suhem vrtel z njo do 4 prestave :D, na izhodu iz ovinka pa nezanesljiva... skratka.. rahlo te je strah z njo :D

to si mel nekakšn čangšlang ponaredek:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...kolikor sem imel Metzeler.... se vse zgleda enako obnašajo , ko gredo čez polovico obrabljenosti....

pa pizd.....zdej me boste napsiheral haha joke, neee lej včeraj sem ji iz Idrije proti Logatcu vadil dušu pa se je vedla vzorno.

Opazil pa sem nek moteč čigumi filing ampak misli, da je to zaradi debelih kanalov na bokih-pomoje.

Bom pa vaša mnenja vzel na znanje in to gumo znucal bl v turing tempu, da nebi jst kej frfrfr pa skliz pa take fore

hvala vsem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, builder pravi:

preveč se mam rad:D

to si mel nekakšn čangšlang ponaredek:lol1:

Ma resnično builder sem nad nekaterimi pnevmatikami zgrožen :P....ena od teh je omenjena in na vrhu moje liste nevarnih so še Tourance,Next,Bridgstone Battlewing,Mischelin itd .....

Za povsem normalen tempo vožnje in defenzivno vožnjo do te mere da se ti mušice zaletavajo v hrbet pa je dobra vsaka pnevmatika ....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, builder said:

preveč se mam rad:D

to si mel nekakšn čangšlang ponaredek:lol1:

Nimaš se tolko rad če maš bavarca :lol1:

Čangšlang je bla ja, oprosti sem pozabil napisat gor ja :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NX650 pravi:

Nimaš se tolko rad če maš bavarca :lol1:

maš prav, v 40 jurjih, kolk sm naredil z njim, mi gre že na K...., živ dolgcajt, tankam pa vozim in to vlko:D, je pa res, da na SLO znanju in tehnologiji, ko sm ga kupu je pa mel gor nove Z8, pogreb po 4 jurjih, nevarna, sam sredina je bla pa iberprofilna

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ma resnično builder sem nad nekaterimi pnevmatikami zgrožen :P....ena od teh je omenjena in na vrhu moje liste nevarnih so še Tourance,Next,Bridgstone Battlewing,Mischelin itd .....

Za povsem normalen tempo vožnje in defenzivno vožnjo do te mere da se ti mušice zaletavajo v hrbet pa je dobra vsaka pnevmatika ....;)

ne maram Dunlopk, slabe izkušnje, dokler sm še športal s športakom:D, best guma pa Briđestonka 003, sam mi je trajala 2,5kkm, mal več, kot ta huda Pirellka rdeči vrag 2, od teh čudnih znamk sem vozil še Maxxis, tam nisem mel jajčk neki testirat na hard, dobil na enem motorju za kšeft, sam men vsekakor bolša od Dunlopk:hmm:, Michelink nikol vozu, Conti so OK, probu sportattack2, mal me moti profil, jebiga podzavest, drži BP edin psiha je jeba,  dokler bo SLO izzum takšen kot je, neum nč menju:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom sva šla oba isti tempo po jadranki. On je imel mitasko konketno nasvalkano. Jaz pa GT..kot vidite. Saj pravim držala je zlo dobro tut vodljivost, udobje super. 

20160520_163110[1].jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!