Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

2 minutes ago, Sorty said:

na novo sem dal na GS-a zgoraj omenjeno gumo. V ovinkih se pelje super na ravnini je pa sprednje kolo zelo nestabilno. Po lokalnih cestah je to še zmerno, na AC ko je hitrost več kot 150 pa že skoraj nevodljivo. Z Metzeler tourance exp teh težav ni bilo

Ce je scentrirana v nulo je se vedno lahko kaj narobe z gumo. Jaz sem imel 2x podobno tezavo katera se je na koncu resila z drugo novo gumo (isti model istega proizvajalca).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splosno . . . podoben problem sem imel z Metzeler Taurance NEXT in Bridgestone Battlax 016pro

Vsekakor, ce je guma skoraj nevozena zahtevaj reklamacijo.

Naj jo proba vulkanizer malo obrnit na obrocu in jo na novo scentrirat. Ce to ne resi, reklamiraj.

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Sorty pravi:

govoriš točno o tej gumi ali nasplošno? Če to ni značilno za omenjeno gumo bom zahteval reklamacijo

Reklamiraj. More iti mirno in brez akrobacij do kolker pač GS gre. 150 km/h in več, nikol mel kake težave s sprednjo Conti RA 2 Evo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Na splosno . . . podoben problem sem imel z Metzeler Taurance NEXT in Bridgestone Battlax 016pro

jaz pa z Sportsmart1 , včasih je pač kaka guma defektna :(

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roadsmart II po 8kkm...Prvič cestna guma, na začetku čisto nezadovoljen, potem popravil zadnji amortizer, pa se je zgodba čisto obrnila...Guma drži...

Edino, kar me je zmotilo so "kanali" pred kanali...

Tega pa ne razumem čisto...

Guma.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/6/2016 at 11:17 AM, MariborBMW said:

Roadsmart II po 8kkm...Prvič cestna guma, na začetku čisto nezadovoljen, potem popravil zadnji amortizer, pa se je zgodba čisto obrnila...Guma drži...

Edino, kar me je zmotilo so "kanali" pred kanali...

Tega pa ne razumem čisto...

Guma.JPG

Mogoče malce močnejše pospeševanje iz ovinkov?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni blo Pirelli Angel GT na lagarju, sem izbral .....

20160908_154707.jpg

20160908_154650.jpg

Prva opažanja po ca. 60km .... se bo treba v ovinkih bolj hitr pelat, ker mator kr pade v ovinek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Danilo D pravi:

Ker ni blo Pirelli Angel GT na lagarju, sem izbral .....

20160908_154707.jpg

20160908_154650.jpg

Prva opažanja po ca. 60km .... se bo treba v ovinkih bolj hitr pelat, ker mator kr pade v ovinek :D

 pade, pade, tut dobro drži, men je v 5kkm požrlo boke, sredine bi pa mel še za 3 jurje :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

 pade, pade, tut dobro drži, men je v 5kkm požrlo boke, sredine bi pa mel še za 3 jurje :(

 

Pol si pa res eden redkih, kajti tega da bi kateremu boke pobralo sredina pa še  ostala, še nisem videl, edino na pisti.

Popravljeno . Popravil DUCATI_RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, DUCATI_RIDER said:

Pol si pa res eden redkih, kajti tega da bi kateremu boke pobralo sredina pa še  ostala, še nisem videl, edino na pisti.

Ne vem kako je to u vasih koncih, ma tuki okrog to ni neki nevidzenga. Se jez znam. 

index.jpeg

 

Pac gonis ko so ovinki, po ravnem peles normalno. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Cartman pravi:

Ne vem kako je to u vasih koncih, ma tuki okrog to ni neki nevidzenga. Se jez znam. 

index.jpeg

 

Pac gonis ko so ovinki, po ravnem peles normalno. 

Si s flomastrom narisal profil ? :lol1: :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DUCATI_RIDER pravi:

Pol si pa res eden redkih, kajti tega da bi kateremu boke pobralo sredina pa še  ostala, še nisem videl, edino na pisti.

Pri st pnevmatiki je to normalno. Tudi rs1 in agel gt mi ponavad prrj konča na bokih. Sicer je odvisno od potovanj(tam gre bolj sredina, pa v dvoje), vendar načelo da. Ce pogledaš ima tudi st pnevmatika manj mesa na bokih, kot pa športna.

pred 7 urami, Cartman pravi:

Ne vem kako je to u vasih koncih, ma tuki okrog to ni neki nevidzenga. Se jez znam. 

index.jpeg

 

Pac gonis ko so ovinki, po ravnem peles normalno. 

Točno tako

pred 7 urami, Borutt pravi:

Si s flomastrom narisal profil ? :lol1: :jezik:

Narezal jo je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

 pade, pade, tut dobro drži, men je v 5kkm požrlo boke, sredine bi pa mel še za 3 jurje :(

 

si ti evo tut sprobal? al si za prvo serijo pisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, tourer said:

Kako se pa vam kaj obnese Roadsmart III ?

Do sedaj sem naredil okol 4500 kilometrov in moram rečt, da sem še vedno zelo pozitivno presenečen nad njimi.

:kick-ass:

Popravljeno . Popravil Manta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, siks pravi:

si ti evo tut sprobal? al si za prvo serijo pisal?

T30 (tisto za katero Rossi pravi eeeeeeeeee a gud gripp) , evo nisem poskusil, pa dvomim da je kaj razlike, evo je ponavadi samo izboljšana verzija stare, al pa bolj za dež.

 

pred 25 minutami, tourer pravi:

Kako se pa vam kaj obnese Roadsmart III ?

A ni Nearrain pisal eno stran nazaj o nji? 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

T30 (tisto za katero Rossi pravi eeeeeeeeee a gud gripp) , evo nisem poskusil, pa dvomim da je kaj razlike, evo je ponavadi samo izboljšana verzija stare, al pa bolj za dež.

 

 

ok pol...ravno to js rabim (se mi zdi :-))...no, najprej zradiram en komplet in pol mitask..pol pa to...mogoče :-)...trda sredina, mehki boki...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, siks pravi:

 

Men ni slaba guma, tudi boljša kilometrina kot na Mitas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa full zadovolen s sportsmart 2ko,sam a je to normaln da predn se ogreje se peles kot po ledu?!dobesedno kot da bi motor plaval zadej..ogreta pa drzi k svina:cool::cool:

Popravljeno . Popravil dAlencc87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • mato295
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!