Skoči na vsebino

KTM 1190 RC8 Superbike


Noise

Priporočene objave

pa ispeljava avspuha je tud super
Ja super ko ti mal olja na gumo vrže....pol pa še tebe vrže... :naughty: :naughty: :naughty:

v duhu Buell-a, aprilje - futura in ducatija :P

KTM za teren in brezpotja :yea2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motiš se... zadnjič so bli drugi :yea2:

No lepa uvrstitev za prvo sezono :OK: ...pa je njihov GP motor zakej za pogledat?

Kdo pa dirka za njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekem tujem spletnem forumu sem našel lep opis tega mopeda

¨...it looks like an origami exercise to me...¨

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, res kot origami.... Drgač pa meni osebno te linije niso kdovekako všeč. Ror je pa ok, ko je skrit v fortlajtngi. To mi je všeč. Odzad bi pa rabil še malo dodelave..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tale z origamijem je malo zlobna, sploh ker je resnicna :D

Hočeš rečt, da je iz papirja zložen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da je iz papirja zložen?

Ne, hocem rect to kar je bilo v sali ze napisano - da spominja na kak origami zaradi izrazito konicastega zadka ;) Tisti ki se je tega spomnil je vseeno precej zloben :) Kot receno, meni je motocikel kljub temu zelo vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :D :D :D ...mogoče pa res spominja na origami :naughty: ...sam men je še vedno fulllllllllllllll ušeč...ozadje že nalimano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, hocem rect to kar je bilo v sali ze napisano - da spominja na kak origami zaradi izrazito konicastega zadka ;) Tisti ki se je tega spomnil je vseeno precej zloben :)

Ne vem, zakaj bi bil zloben,če ga je primerjal z origamijem...

A se zavedaš spretnosti in mojstrastva, ki je potrebno za tahude origamije sestavljat? Origami ni samo titovka, ladjica ali pošast, zložena na hitr v minuti in pol .... Poznam ljudi, ki posamezen origami zlagajo po več ur, vadijo pa ga itak po celo leto, vsa teden vsaj enkrat. .. da jim na koncu rata ....

Bi se pa dalo rečt, da kak drug motor proti temu origamiju zgleda kot navadna kepa zmečkanga cajtng papirja ... Now that is zloba ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym - vem in imas prav. Sem gledal na netu ce bom kaj podobnega nasel, da bi za hec dal semle ;) Glede zlobe imas pa tudi prav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mi ti se kunemo. Kaj tako lepega, aaaaaaaaaa. Takoj bi ga mel. V crni barvi. Pa zadnji nosilec za tablico takoj stran. policaji te itak ne dobijo:)

zok: pa o kaksnem slabem 3D modelu govoris? mislim, lol. Tebi se zdi da bi motor, ki bi v igri tako zgledal GRD? grafika bi bila presenetljiva namrec:)

In iz cisto vsakega zornega kota mi je vsec:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mi ti se kunemo. Kaj tako lepega, aaaaaaaaaa. Takoj bi ga mel. V crni barvi. Pa zadnji nosilec za tablico takoj stran. policaji te itak ne dobijo:)

zok: pa o kaksnem slabem 3D modelu govoris? mislim, lol. Tebi se zdi da bi motor, ki bi v igri tako zgledal GRD? grafika bi bila presenetljiva namrec:)

In iz cisto vsakega zornega kota mi je vsec:)

Ja nosilc za tablco bi pa res dol uzeu :BUA: ...bi blo treba tablco nekak drugače naštimat,sam kako da bi lepo zgledal pa da bi bla v skladu z zakoni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok: pa o kaksnem slabem 3D modelu govoris? mislim, lol. Tebi se zdi da bi motor, ki bi v igri tako zgledal GRD? grafika bi bila presenetljiva namrec:)

sorry, sam men ni glih vsec... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole zgoraj je prej kaksna yamaha trx 850, kot pa izum KTMa

Sicer pa aktualna zadeva ne bo verjetno nikoli videla luči sveta, saj še LC8 duka ne morejo spacat :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj še LC8 duka ne morejo spacat :devil: :devil:

??? Tako kot Adventure ne dvomim v to, da bo tudi Duke prišel na cesto takrat, ko bo zrel za to. In takrat, kot so ga napovedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

KTM RC8 - MCN.com

Povzetek:

KTM’s RC8 is undergoing final testing ready to go on sale in Autumn 2007.

The firm has decided on a V-twin engine for final production – an 1150cc capable of 170bhp.

:)

post-2284-1144997045_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!