Skoči na vsebino

Honda CBF 600 S


Tuono 007

Priporočene objave

Mi bo kolega zrihtal malo ceneje akumulator od Yuasa tako, da naj bi bil kar ornk. 

Sej poleti je lepo vžigal in ni bilo nikoli problemov, zdej pa se že malo pozna (kolikor slišim držijo akumulatorji ene 5 let ponavadi). Menjal bom pa bolj iz preventive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
11 hours ago, anna224 said:

Ali so kaka navodla za menjavo svečk ali kak fimček kako jih zamenjaš?

 

lp

Poglej si moj opis v cbf1000. Ce ne ti pa napisem tocno kako me jas. Ni tesko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

dve vprašanji: ima kdo morda priročnik za servisiranje (service manual) za omenjen motor (letnik 2004) in pa katero motorno olje uporabljate?

Popravljeno . Popravil KuhanKrompir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, davsc5 pravi:

Service manual za CBF600 S/SA/N/NA (2003-2007) bo en teden na voljo tule - če še komu prav pride... Olje 10W40 (npr. Motul 5100,...).

Najlepša hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
Ob 22. 3. 2018 ob 20:56, davsc5 pravi:

Service manual za CBF600 S/SA/N/NA (2003-2007) bo en teden na voljo tule - če še komu prav pride... Olje 10W40 (npr. Motul 5100,...).

Živjo,

bi lahko prosim še enkrat naložil service manual?

Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

zanima me ali ima še kdo težavo z ABS-om. Sem začtetnica. Motor imam od lanskega leta, vendar je moral večino lanske sezone počivat zaradi novega naraščaja. Ob opravljanju varne vožnje na Vranskem so me opozorili na nedelujoč ABS. Kaj bi lahko bil vzrok? Ob vžigu motorja lučka za ABS gori. Hvala za pomoč in varne km vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, NordiX pravi:

Pozdravljeni

zanima me ali ima še kdo težavo z ABS-om. Sem začtetnica. Motor imam od lanskega leta, vendar je moral večino lanske sezone počivat zaradi novega naraščaja. Ob opravljanju varne vožnje na Vranskem so me opozorili na nedelujoč ABS. Kaj bi lahko bil vzrok? Ob vžigu motorja lučka za ABS gori. Hvala za pomoč in varne km vsem.

lahko so samo umazani senzorji, lahko kaj drugega. Sicer kar vem ob vžigu gori lučka, potem pa ko spelješ ugasne. Tako je običajno pri motorjih. Jaz bi šel do servisa po preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 14. 3. 2020 ob 10:09, DAMI34 pravi:

lahko so samo umazani senzorji, lahko kaj drugega. Sicer kar vem ob vžigu gori lučka, potem pa ko spelješ ugasne. Tako je običajno pri motorjih. Jaz bi šel do servisa po preveril.

Bile so le varovalke (na srečo). Hvala za pomoč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Ob 2. 1. 2021 ob 6:46, Senovčan pravi:

Lahko prosim se zame service manual?

Sicer 2 mesca prepozno. Tukaj LINK je service manual za starejši model, torej tisti s uplinjačem/fergazerjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!