Skoči na vsebino

Polnilec (zunanji) za akumulator


marem

Priporočene objave

pred 1 uro, MitcH' pravi:

@DAMI34  verjamem da je CTEK vrhunski polnilec, uporabljamo ga v službeni delavnici, življensko dobo ima cca 5 let, potem pa ga zamenjaš. Sam uporabljam polnilec, ki sem ga naredil v osnovni šoli pri krožku elektronike pred 35 leti, nikoli imel problemov za akumulatorji. Ko zaključim sezono, dam akumulator iz motorja in preden začetkom ga en dan polnim in ni nikoli problema. Upam, da tudi letos ne bo :?:whistle:.

saj nisem propagiral CTeka, ampak da mam dovolj zajebancij z robo ki hitro crkne. Drugače pa je lidlov čisto fino polnil baterije tudi avtomobilske, a le ko se mu je dalo zalaufat :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, soncnaup pravi:

...bodi vsaj pri nečem natančen (če že drugje nisi): napiše se CTEK.
Očitno se midva "ne poznava" in si nekje drugje kupil CTEK. Nič zato.

Na znanje: Kupec, ki je kupil polnilnik pri trgovcu, ki mu ga naše podjetje ni dobavilo, spletnih trgovinah(eBay in drugi) ali drugje v Evropi, se naj za garancijo in informacije obrne na svojega prodajalca in ne na nas (švedska direktiva svojim distributerjem)!
Morebitne reklamacije in informacije o pooblaščenem servisu  ( ponovno: garancija je celo do 5 let ! ) kupci prvenstveno rešujejo pri trgovcu, kjer so kupili ! 

Če bi ga pri nas, imaš več kot 100% podporo od nas (pred in po prodajno podporo nudimo več, kot smo je dolžni).
Morebitno okvarjenega CTEKa v garancijski dobi zamenjamo z novim v nekaj sekundah (dalj traja izpolnjevanje formularja za Švede).
In: bodi prepričan -  "testirali" so jih že Švedi. Vsakega od pribl. 60 mio. prodanih po celem svetu.
In da ne bom zvenel tako "napihnjen" in prepričan v CTEKa: tudi ta lahko "izdihne".
Kot vsaka "tehnika".

 

...kako "neand..." preproščina!
Kaj delam na tem forumu med nea...?

CTEK, v pogovornem jeziku pa vsak razume mar ne. Meni dela, za garancijo pa točno vem kam se moram obrnit, če bo crknil v roku. Povedal sem samo in zgolj zakaj sem posegel po priznani blagovni znamki. Če se ne motim sem ga vzel pri BSju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

saj nisem propagiral CTeka, ampak da mam dovolj zajebancij z robo ki hitro crkne. Drugače pa je lidlov čisto fino polnil baterije tudi avtomobilske, a le ko se mu je dalo zalaufat :D

 

Morda ne veš: CTEK mora imeti protinapetost iz akuja na katerega je priključen vsaj 2V, da začne s polnjenjem!
Bosch C3 ali C7 mora imeti vsaj 8V, koliko drugi, ne vem. Vem pa, da jih je več prišlo k meni in so rekli lidlov,hoferjev ,blac&decker... noče polnit, CTEKov pa jih je začel...

Seveda, ko pa so želeli polniti praktično "mrtve" akuje.
Tudi 2V napetost je "mrtva", saj s to ne dela popolnoma nič na vozilu. S CTEK so si samo malo podaljšali uporabo akuja.
Pa še to samo za poleti.
Kdor pusti aku, da pade napetost tako daleč dol, potem mu ni več pomoči.
Sulfatizacija: http://www.adriablue.net/desulfatizacija/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, soncnaup pravi:

...bodi vsaj pri nečem natančen (če že drugje nisi): napiše se CTEK.
Očitno se midva "ne poznava" in si nekje drugje kupil CTEK. Nič zato.

Na znanje: Kupec, ki je kupil polnilnik pri trgovcu, ki mu ga naše podjetje ni dobavilo, spletnih trgovinah(eBay in drugi) ali drugje v Evropi, se naj za garancijo in informacije obrne na svojega prodajalca in ne na nas (švedska direktiva svojim distributerjem)!
Morebitne reklamacije in informacije o pooblaščenem servisu  ( ponovno: garancija je celo do 5 let ! ) kupci prvenstveno rešujejo pri trgovcu, kjer so kupili ! 

Če bi ga pri nas, imaš več kot 100% podporo od nas (pred in po prodajno podporo nudimo več, kot smo je dolžni).
Morebitno okvarjenega CTEKa v garancijski dobi zamenjamo z novim v nekaj sekundah (dalj traja izpolnjevanje formularja za Švede).
In: bodi prepričan -  "testirali" so jih že Švedi. Vsakega od pribl. 60 mio. prodanih po celem svetu.
In da ne bom zvenel tako "napihnjen" in prepričan v CTEKa: tudi ta lahko "izdihne".
Kot vsaka "tehnika".

 

...kako "neand..." preproščina!
Kaj delam na tem forumu med nea...?

Na znanje!Glede na tvoj komentar na koncu očitno ne razumeš heca!Glede na znamko motocikla ki ga voziš je to pričakovano!

Izdelek lahko kupim kjerkoli in uveljavljam garancijo pri slovenskem zastopniku,prodajalcu.. !!Se mogoče jaz kaj motim?

Polnilca še nisem rabil v 37 letih odkar vozim motorje!Če bi ga, ga ne bi kupil pri Vas!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bambi61 pravi:

Na znanje!Glede na tvoj komentar na koncu očitno ne razumeš heca!Glede na znamko motocikla ki ga voziš je to pričakovano!

Izdelek lahko kupim kjerkoli in uveljavljam garancijo pri slovenskem zastopniku,prodajalcu.. !!Se mogoče jaz kaj motim?

Polnilca še nisem rabil v 37 letih odkar vozim motorje!Če bi ga, ga ne bi kupil pri Vas!

Večino forumov "smetijo" različni ljudje, se "hecajo", napadajo, obrekujejo...in se skrivajo pod psevdonimi.
Jaz se ne skrivam. Stojim za svojimi besedami in dejanji - in imenom!
Jasno je, da obstajate(mo) ljudje, ki se nikoli z nekaterimi ne bo(m)do "štekali", kar je normalno.

Tudi midva se ne. Z mnogimi pa se "štekam", ker sem resen in odgovoren.

Odzivi (pa jih mnogo nisem dal gor in so resnični, saj so nekje v mojem Outlooku!): http://www.ctek.si/izjave-strank.html

Lep pozdrav in srečno vožnjo naprej.
Jaz vozim že 47 let, akuje menjam na 7-11 let. Zato ker...saj nima smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nabavil pred leti polnilec iz Hofera, ki ga občasno uporabim za avto, ki stoji mesece.

Za motor pa sem dejansko videl, da je nepotrebno, da bi bil nonstop na polnilcu, iz razloga, ker se v mesecu, dveh praktično nič ne izprazni (seveda odklopljen).

Ne vem, v čem bi bila prednost dragega cteka, izpraznjenega itak ne obudi (a ne), za ostalo pa, aku je potrošni material, dokaj poceni, pač menjaš na par let in je mir.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

Stoji od oktobra, torej 3 mesece, praktično se ni izpraznil, ko sem ga zdaj priklopil. Je pa star 5 let, tak da bo treba počasi menjat.WP_20180113_004.thumb.jpg.71cccd6a53898c6f815469f952c766ad.jpgWP_20180113_007.thumb.jpg.713de4fb82d79756bab69e9b46a2ca67.jpg

 

 

aku1.jpg

Novi aku od yuase (ki je zdaj not oem) me pride med 50-70 eur, odvisno od trgovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Zok pravi:

Zahteven uporabnik ne bo sel po robo v lidl ze iz predpostavke, da gre za nizkocenovni izdelek, in bo sel po priznano znamko kot je CTEK. Ni potrebno blatiti tujih izdelkov. To je podla praksa.

jaz sem zelo zahteven uporabnik, pa imam Oxforda ;)

se pa podpišem pod tole kar si napisal :OK: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Zok pravi:

A da lidl polnilci so "ponaredki"? A od pojava CTEKa naprej tudi na polnilce ki jih jaz naredim ne smem namestiti tipke "mode" in indikatorskih LED diod?

Za galvanizacijo - pozlatitev kovinskih predmetov.

CTEK itak ne crkne. Lidlov pa baje ni kvaliteten, zato ti po treh letih vrnejo denar. :)

Malo te jebem, ampak si ze tako tecen s svojim promoviranjem in blatenjem konkurence (ki ti je verjetno prisla precej do zivega), da to pocnem z najvecjim veseljem. :) Pa ne spet omenjati polen pod nogami, zelim ti uspesno poslovanje, na jetra mi gre samo tvoj pristop, in to je blatenje konkurence. Za 20 eur je Lidlov polnilec vec kot odlicen izdelek, ne gre za nikakrsnjo kopijo (sem mel razdrtega tako CTEKa kot vec lidlovih modelov), vse kar crkne je tipka - kar pa je bila slabost tudi CTEKovih izdelkov. Torej? Privarcujejo pri razvoju, privarcujejo pri promociji, privarcujejo pri kontroli - nezahtevnemu uporabniku je glede tega vseeno. Nezahteven uporabnik ne bo kupil CTEKa, ker bo najprej videl ceno, polnilnik pa bo uporabil 1x letno, ali pa se to ne. Zahteven uporabnik ne bo sel po robo v lidl ze iz predpostavke, da gre za nizkocenovni izdelek, in bo sel po priznano znamko kot je CTEK. Ni potrebno blatiti tujih izdelkov. To je podla praksa.

Ves, zakaj nimam Specialized kolesa, in zakaj ga nikoli ne bom imel? Zaradi nepostenega odnosa nosilca blagovne znamke do konkurence. Izkljucno zaradi tega. Pa gre za vrhunske izdelke, ampak se jih v mojih oceh drzi grenak priokus, ki se ga nikakor ne morem znebiti.

Ves, zakaj nimam CTEK polnilca, in zakaj ga nikoli ne bom imel?

Tudi CTEK crkne. Kot vsaka tehnika.Vendar manjkrat.
Mi vam ne vrnemo denarja, mi vam vrnemo v roku 5 let NOVI CTEK, saj ste ga kupili zato, da ga boste uporabljali!
Kaj češ z denarjem, ki ti ga v teh trgovinah vrnejo? Ni drugega kot kupiti hrano, saj so za to te trgovske verige, ali ne?
Glede "podlosti":
vizualno kopiranje artiklov pa ni podlo? Ja je. Glej sliko.
Saj nekaterih patentiranih funkcij ne smejo kopirati (razen, če ni po 5 letih letih patent "javno dobro" - ne vem).

Predvsem je podlo do kupcev, ki mislijo (oz. "vedo"), da so kupili dobro...(saj vem, da tudi "bor mašina" za 39,90 EUR dela - dokler jo malo več ne obremeniš in iz nje letijo "getribi" - sem sam gradil hišo in to vem, potem sem imel dosti in sem kupil PRO...in hišo skoraj končal...PRO "bor mašina" pa čaka, da se spet lotim dela).
Izplačala se mi je že nekajkrat.

Spet malo "reklame" za "podn robo": http://www.ctek.si/

Tudi Oxford niso slabi, Optimate...in še kateri.
Vendar na testih..."malce" zaostajajo.
To ni moje "maslo" in reklama.
Tako so rekli drugi, ki so bolj pametni od nas.
Našel sem neki test v pdf - saj so še novejši, vendar imam dovolj.


 

Fake and original 2005.JPG

TEST polnilnikov-Autobild 43-10.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2018 ob 16:58, soncnaup pravi:

...bodi vsaj pri nečem natančen (če že drugje nisi): napiše se CTEK.
Očitno se midva "ne poznava" in si nekje drugje kupil CTEK. Nič zato.

Na znanje: Kupec, ki je kupil polnilnik pri trgovcu, ki mu ga naše podjetje ni dobavilo, spletnih trgovinah(eBay in drugi) ali drugje v Evropi, se naj za garancijo in informacije obrne na svojega prodajalca in ne na nas (švedska direktiva svojim distributerjem)!
Morebitne reklamacije in informacije o pooblaščenem servisu  ( ponovno: garancija je celo do 5 let ! ) kupci prvenstveno rešujejo pri trgovcu, kjer so kupili ! 

Če bi ga pri nas, imaš več kot 100% podporo od nas (pred in po prodajno podporo nudimo več, kot smo je dolžni).
Morebitno okvarjenega CTEKa v garancijski dobi zamenjamo z novim v nekaj sekundah (dalj traja izpolnjevanje formularja za Švede).
In: bodi prepričan -  "testirali" so jih že Švedi. Vsakega od pribl. 60 mio. prodanih po celem svetu.
In da ne bom zvenel tako "napihnjen" in prepričan v CTEKa: tudi ta lahko "izdihne".
Kot vsaka "tehnika".

 

...kako "neand..." preproščina!
Kaj delam na tem forumu med nea...?

Najvecji neandertalec si ti. Tvoj nacin pisanja ni vreden,  zastopnika tako renomirane znamke. V mojih oceh, si delas kontrareklamo. Predlagam, da malo prilagodis retoriko, ce to (z)mores ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@soncnaup vsi taki testi v časopisju so sponzorirani, "kdo da več, je boljši" . Ampak, ne dvomim o tem, da obstajajo slabši polnilci od "šveda" , je pa sigurno dosti boljših.

Ti pa moram čestitat, veliko zastonj reklame si si naredil, po drugi strani pa, kot pravi star slovenski pregovor, DOBRO BLAGO SE SAMO HVALI, tu pa si pogorel :lol1:

Popravljeno . Popravil MitcH'
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, soncnaup pravi:


To ni moje "maslo" in reklama.
Tako so rekli drugi, ki so bolj pametni od nas.
Našel sem neki test v pdf - saj so še novejši, vendar imam dovolj.

 

kar se tega tiče ... teh testov ....

pri pnevmatikah ni nikoli najboljša guma Conti ... ampak jaz jo imam ... zanalašč :P

pri motorjih je redko kdaj najbolši pri testih ZX10RR ... čeprav je .. ampak ... jaz ga mam ... pa ne zanalašč, ampak ker je res najboljši...

ampak .. sj veš .. treba je mal pogledat kdo financira take teste ;)

 

lej .. nihče ni reku, da je ctek slab... vsaj jaz nisem tega reku ... moj prijatu ga ima že nekaj let in je zelo zadovoljen in jaz z njim, saj mi ni treba posojat mojga Oxforda, ki ga imam že nekaj let ... no ja imam dva :P

 imam pa še enega polnilca, pa ne vem firme, ker je res že zelo star in je nekje v posoji, pa sploh ne vem kje ... in še vedno dela :P 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, MitcH' pravi:

@soncnaup vsi taki testi v časopisju so sponzorirani, "kdo da več, je boljši" . Ampak, ne dvomim o tem, da obstajajo slabši polnilci od "šveda" , je pa sigurno dosti boljših.

Ti pa moram čestitat, veliko zastonj reklame si si naredil, po drugi strani pa, kot pravi star slovenski pregovor, DOBRO BLAGO SE SAMO HVALI, tu pa si pogorel :lol1:

Res je. Nič in nihče ni 100%.
Tudi jaz ne. Sem pa že pregorel, ne samo pogorel. Na forumih ne prideš do konca in se samo "obrukaš", ko "pariraš" nizkim udarcem...in včasih nehote vrneš udarec pod pasom ("dobri" konkurenci ali pa anonimnežu na forumu, ki te žali).
O slabših ali boljših polnilnikih ne bom več komentiral, ker ne bo konca.

Če Švedi vsako leto po celem svetu plačujejo za teste na katerih so prvi, potem je jasno zakaj so CTEK dragi...
(kljub vsemu, da so jih do sedaj prodali cca. 60 mio v 70 državah). Logično, mar ne?

Meni pravijo: Take it, or leave it".
Seveda ne bom pustil, čeprav je "dosti boljših".

Ps.: smeško pa res kaže na "smeškota". Jaz uporabim besede kaj si mislim o nekom - beseda bolj boli kot palica - smeškoti so za na forume, FB, Twitter..., kjer "harajo" ljudje podobnega kova.
Kot D. Trump na primer.

THE END

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, soncnaup pravi:

Res je. Nič in nihče ni 100%.

Drži kot pribito.

Imel sem,  3600 xs in po letu dveh so se začele težave z tipko MODE. Hotel sem reklamirat, ampak so mi ga prej ukradli. (saj ni res, pa je)

Nabavil mxs 5.0, star caa. 2 leti, zopet težave z tipko MODE, skoraj nemogoča izbira ciklusa.

Kupljen je pri nas, v moto trgovina na dolenjski.

Prosim, če mi poveš kam ga pošljem trgovcu ali zastopniku?

Sprašujem, ker nisem iz Ljubljane.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2018 ob 8:52, maus pravi:

lej .. nihče ni reku, da je ctek slab... vsaj jaz nisem tega reku ... moj prijatu ga ima že nekaj let in je zelo zadovoljen in jaz z njim, saj mi ni treba posojat mojga Oxforda, ki ga imam že nekaj let ... no ja imam dva :P

 imam pa še enega polnilca, pa ne vem firme, ker je res že zelo star in je nekje v posoji, pa sploh ne vem kje ... in še vedno dela :P 

 

 

pred 2 minutami, MARJA pravi:

http://www.ctek.si/ctek-xs-0.8-idealen-za-polnjenje-vzdrzevanje-akumulatorjev-manjsih-kapacitet

Jaz imam tega. Nobene tipke, majhen polnilni tok. Dela k šus.

sj tlele sem nate mislu ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, RSa pravi:

Drži kot pribito.

Imel sem,  3600 xs in po letu dveh so se začele težave z tipko MODE. Hotel sem reklamirat, ampak so mi ga prej ukradli. (saj ni res, pa je)

Nabavil mxs 5.0, star caa. 2 leti, zopet težave z tipko MODE, skoraj nemogoča izbira ciklusa.

Kupljen je pri nas, v moto trgovina na dolenjski.

Prosim, če mi poveš kam ga pošljem trgovcu ali zastopniku?

Sprašujem, ker nisem iz Ljubljane.

Hvala

Če je iz KMC in na njem nalepka (če jo niso odstranili?), potem pošlji s kopijo računa k nam.
Morda bi tukaj še posredoval ser.št., ki je na spodnji strani  polnilnika, pa bomo videli od koga je...
Če je "naš", ga pošlji nam, mi bomo poslali nazaj novega.

Garancija je 5 let, strošek dostave je vaš, strošek dostave nazaj je naš.

Se opravičujem za nevšečnost.

LP

EdoB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MARJA pravi:

http://www.ctek.si/ctek-xs-0.8-idealen-za-polnjenje-vzdrzevanje-akumulatorjev-manjsih-kapacitet

Jaz imam tega. Nobene tipke, majhen polnilni tok. Dela k šus.

Ne bom se spuščal v prerekanje in bla...bla...bla. Moje izkušnja je, da sem prvi akumulator menjal po dveh letih (motor v zunanji leseni garaži, neogrevani, temp. malenkost višja kot zunaj, se pravi mraz). Že Gajzer mi je omenil, da je problem mraz in akumulator, ki se počasi prazni in začne sulfidirati.

Zamenjal akumulator in kupil polnilec kot ga omenja Marja, priklopil vsako zimo in pustil do spomladi. Akumulator mi je zdržal 11 let oz. po moje še drži, ne vem, ker sem motor prodal in poleg dal tudi polnilec.

Tudi za novi motor sem nabavil isto znamko, samo drugi model in če bo pomagal kot prvi, je investicija sigurno dobra. (cena polnilec = cena akumulator).

Znamka polnilca je pač tako kot vse, ene boljše, ene slabše, po moji izkušnji pač prisegam na CTEK, kot npr avto Honda civic (3x nobenih problemov nikoli), pa verjetno ni najboljši avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/15/2018 at 7:25 PM, soncnaup said:

Kaj češ z denarjem, ki ti ga v teh trgovinah vrnejo?


vizualno kopiranje artiklov pa ni podlo? Ja je. Glej sliko.


Saj nekaterih patentiranih funkcij ne smejo kopirati (razen, če ni po 5 letih letih patent "javno dobro" - ne vem).


Spet malo "reklame" za "podn robo": http://www.ctek.si/

Samo na tole se bom obregnil, potem pa zakljucil, in zaradi pricakovane reakcije raje ne bom napisal celotnega mnenja...

-kaj, le kaj ces z denarjem? Ta hudic ti potem doma lezi leta in leta, in resnicno nimas kam z njim, nikjer ga nocejo... Da ne bo pomote - vrnejo ti gotovino na roko, in ne dobroimetje, cisto komot pa bi te lahko napotili do servisa, kjer se znajdi sam!

-tudi avtomobili imajo vsi enake kontrolke za smernike, zasencene, nezasencene luci, meglenke, ESP, tempomat, simbole za komande za upravljanje multimedijske naprave, pa celo vsi po vrsti uporabljajo merilnike s kazalci in digitalne prikazovalnike, in celo volane, prestavne rocice in pedale imajo za upravljanje - pa tudi peljejo se! A to pa ni podlo? Barabe! Glej sliko!

hqdefault.jpg

 

Med patenti v lasti CTEKa ne vidim nic kriticnega, itak pa gre v vecini za patentirane dizajne ohisij (ne pa tudi simbolov in oznak na komandni plosci): http://www.patentbuddy.com/pages/patentSearchResult.jsf;jsessionid=637429F13BCE2845CE546948E9193D9D?assigneeId=316307&patentType=grant

Doticni patent je pa tole: http://www.patentbuddy.com/Patent/US-7005832-B2?ft=true - pa vendar se "faketeki", kot si jih poimenoval na gasilskem forumu, s tem patentom skladajo le v prvih treh izmed sedmih patentnih zahtevkov ("claim"-ov) - torej da imajo vgrajen sistem za preprecevanje iskrenja pri priklopu in zascito proti napacni prikljucitvi s pomocjo vgrajenega releja - hvala lepa, to je imel ze polnilec, ki sem ga v lastni reziji naredil pred dvajsetimi leti, ko sem se sele spoznaval z osnovami elektrotehnike. Oxford, Optimate in ostala konkurenca, katere zaradi izrazitejse identitete proizvajalcev ocitno ne upas tako odkrito popljuvati, se s patentom sklada v vec tockah kot "faketek" (AUX napajanje ipd).

Glede zadnje tocke pa - nihce ni rekel, da je CTEK "podn roba", to je zraslo izkljucno na tvojem zeljniku. CTEK je profi roba, dobro in zanesljivo deluje (tudi v sluzbi imamo dva polnilca, en je pa zal odpovedal - pa ne tipka, ampak mocnostni del), ne zdi se mi pa primeren nacin reklamiranja z blatenjem konkurence s skodljivimi in neresnicnimi izjavami brez vsake podlage (citiram te: "ponaredki ( npr. v Lidlu ), katerih vgrajeni materiali ne zadostujejo EU normativom ( kako lahko to prodajajo ? ) ") - se ti zdi tovrstna komunikacija vredna firme kot je CTEK? Bi bil vesel, ce bi se nekdo na tak nacin lotil tebe in tvoje firme - da bi siril po forumih neresnice npr. kako neposteno in nezanesljivo poslujes?

Se mi je zdelo.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 12. 2017 ob 10:29, smasher pravi:

Ima kdo pri roki kakšna navodila teh malih pametnih polnilcev? Šel do tasta priklopit polnilec na akumulator pa ta lidlov ultima speed ulg3.8 utripne lučka za polnjenje nato full, in se na cca 2 sekundi jzmenjujeta? Nimam sabo nobenega multimetra ne nič pa me zanima če kdo ve ali to pokeni da je akumulator globoko izpraznjen ali v stiku? 

Ko sem imel tak problem...so mi tu na MS rekli,da aku preslab in naj ga prvo za nekaj časa zvežem na avto aku,da zaživi in pol se bo polnil...

Nisem pa probal saj mi ga je sosedov okoli 40 let star počnilec normalno napolnil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Ko sem imel tak problem...so mi tu na MS rekli,da aku preslab in naj ga prvo za nekaj časa zvežem na avto aku,da zaživi in pol se bo polnil...

Nisem pa probal saj mi ga je sosedov okoli 40 let star počnilec normalno napolnil...

Daj se nauči vsaj polovične pismenosti no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, poggy pravi:

Daj se nauči vsaj polovične pismenosti no...

Vedno tipkam z gsm in pač kero tipko narobe stisnem...se vsem opravičujem!Večina postov še uredim in popravim,če kaj opazim...glede nato,da pa moj post ni bilo nabijanje ampak pomoč na hitro...plus moji možgami nekaj ur zatem,ko se zbudim še zelo slabo delujejo a boljše kot ostalo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!