Skoči na vsebino

Svečke


mat

Priporočene objave

Kje naročujete/kopujete svčke?  Rabu bi pa NGK CR9E oz. DENSO U27ESR-N oz. kšno drugo sam nepoznam oznak recimo za Champion

Če hočeš sebi in motorju dobro VEDNO samo originalne svečke,ki jih predpiše proizvajalec !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje naročujete/kopujete svčke?  Rabu bi pa NGK CR9E oz. DENSO U27ESR-N oz. kšno drugo sam nepoznam oznak recimo za Champion

 

IST d.o.o. ima Denso svečke Euroton pa NGK.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

če rabiš dve je najugodneje v najbližji trgovini, če jih rabiš pa 50.000 pa kar v fabrko pokliči. Upam da sem ti kaj pomagal. Lahko mi plačaš kawo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn....Res ne razumem kako se Ti da pisati ....upam, da dobim kak pameten odgovor, ker tudi prišparan 1 eur je bolje kot nič ...:.-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racionalen dečko!! :worship:  Kamen na kamen.... :010

P.S. Pejt v trgovino Tavčar v Depšali vasi (neposredno ob cesti.) Verjetno p'ršparaš glih tist' euro, katerega si omenil?! Ampak moraš računati tudi vožnjo do tja, pa tudi, če greš nazaj peš. :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ....našel svečko po ceni 13.50 .........prva trgovina kamor sem klical , pa jih je prodajala po 22 eur ....sedaj pa naj si skeptiki izračunajo prihranek ...:-)

HVALA sodelujočim v razpravi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ....našel svečko po ceni 13.50 .........prva trgovina kamor sem klical , pa jih je prodajala po 22 eur ....sedaj pa naj si skeptiki izračunajo prihranek ...:-)

HVALA sodelujočim v razpravi !

 

Svečke so po 13 Eur pri BMW Selmar Celje, prejšnji teden so mi jih tm menjali, tko da vem in mam račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

euroton je zame najboljša varjanta,....

 

svečke pa kupujemo po oznakah in ne po razmakih elektrod.

Če se konča z IX pomeni, da je iridium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn....Res ne razumem kako se Ti da pisati ....upam, da dobim kak pameten odgovor, ker tudi prišparan 1 eur je bolje kot nič ...:.-)

ebay. uk 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGK svečke masovno ponarejajo. Sem jih opazil tudi v naših trgovinah tako da dejte raje kak € več pojdite v trgovino in preglejte svečko pred nakupom http://www.ngk-sparkplugs.jp/english/techinfo/fake/

 

Prejšnje najcenejše ngk iridium svečke sem kupil prek spleta.

Rezultat po 1000 kilometrih je bil svečka v treh delih in vlečna služba za 100e. Na srečo se motor ni poškodova.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pri nas kupil dve svečki in obe sa crknili po 1 uri delovanja potem sem pa malo raziskal in ugotovil da je ponaredek. Nato sem svečko nabavil v drugi trgovini in je delala bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm jih kupil na ibeju za ktma od tamauga. 10 sveč je pocrkal v enem mesecu. Nkol več :nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm jih kupil na ibeju za ktma od tamauga. 10 sveč je pocrkal v enem mesecu. Nkol več :nono:

eh to je bil pa ktm kriv in ne svečke  :naughty:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!