Skoči na vsebino

Galerija motociklov forumašev


Noise

Priporočene objave

Jaz desno, moj moped pa GS500E (2000, moj od 03-2003) - pred nekaj dnevi se je števec obrnil preko 40000km... Od tega polovico to sezono... :yea2:

Predelave: Wings izpuh, skrajšan blatnik (na tej sliki še ne)

Moj brat, levo, njegov pa FZS600 (2003).

Predelave: 0

gs500e+fazer.jpg

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(super, spet ena zanimiva tema)

Moj motor je:

-Yamaha FZS 600 Fazer (upam da veste kakšen motor je to; no ja, saj bom dal slikco)

-letnik 2003 (prvi lastnik)

-motor je v originalnem stanju, montiran ima le nosilec za topcase

-še ena posebnost mogoče, motor bi prodal, ker razmišljam nekaj v smeri maxi skuterjev (pa saj vem da to že vsi veste)

post-4-1071859845.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm 640 Lc4

2003

takle je bil nov. zdej mam gor še polisport ščitnike za roke. čakam še črno pobarvane plastike in števc...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJ600N,letnik2002,leto prve registracije 2003,prvi lastnik,prevoženo 3500 km,topcase,šipca.V planu ščitniki za mašino.

(mal slaba slikca,posneta z mobilnikom)

post-4-1071892139.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoguzzi le mans 850 l.1976

predelava: drug motor 1000 ccm, P3 odmične gredi, 17 col marvic magnezij kolesa, kromiran okvir, alu rezervoar, 7 stopenjski stabilizator krmila, narejeni lonci, dirkalna sklopka, ...

post-4-1071921180.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motocikel: HONDA GL 1500 C alias F6C VALKYRIE

Letnik: 1999

Predelava: iz Custom v Tourer, kar pomeni: GiVi Windshield; Eurowing stranski kovčki (2x po 70 l), nosilci in ograje za kovčke by Fismo, usnjena preobleka kovčkov by Aleš Urbanc; Honda Sissy Bar; Cobra Footpegs (normal&extended); Corbin sedeži; Handlebar risers (nosilci balance, zamaknjeni za 5 cm nazaj) by La Monster; štuc luči 2x55W.

Lepotna obdelava: Fender guard rail in risers (ograja na sprednjem blatniku in podaljški obeh blatnikov, kromirano) by Honda; kromirani pokrovi agregata in menjalnika by Kuryiakin; Honda exaust pipes 6 into 6.

Predelava agregata: zamenjava Trigger/Timing koleščka za vžig, kar pomeni +4KM in +10 Nm navora, by La Monster,

Predelava vodljivosti motocikla: zamenjava tipa gum iz Dunlop D 206 na Metzeler M 880; zamenjava zadnjega vzmetenja iz no brand amortizerjev na Progressive suspension ali Ohlins (v izvajanju).

Odpovedani projekti: muzika na motorju (kmečko, neuporabno in nevarno); interkom (kretnje in percepcija sopotnice povedo več kot tisoč besed).

Manjka: poštene hupe (ker so se sicer lepe ladijske, a žal Made in Italy scvrle v Kalabriji).

post-4-1072256490.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA VFR 750 F za lokalno nažigavanje po ovinkih

letnik: 1995

prevoženo: 50.000 km

oprema:

-izpuh Wings ( ma ful fajn štimo zdej - V4 itak )

-višje vetrobransko steklo ( le za dali ture )

-nosilec za 3 kovčke

-3 kovčki ( 2×42 + 52l )

-magnetna tanktorba

post-4-1072183058.jpg

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivsi motor (pred V-maxom, ki je tudi ze bivsi).

bil je kawasaki Z750, original samo se masina (ne v celoti :) ) Izpuhi Harley Davidson. Letnik 1984, kilometrov neznano stevilo :)

custom krivine, stevci, sedez, naslonjalo. Zamenjani zmigovci, ogledala, balanca, vilce, luci,...

exmoto.jpg

Zadaj igralo bratrancevega sina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene Spidy:

Honda CBR 600F, predelave : ha pa kva je to? Izpuh Wings trioval, na tej sliki slajk gumice, letnik 1998 prvi lastnik

post-14-1070220700.jpg

Evo kučan: (moj brat)

Honda CRF 450F

Letnik 2003, predelave - supermoto: sprednje vilice, zadnji amortizer, fergazer, auspuh akrapovič, balanca, 320 disk, 6 batna zavorna čeljust, radialna zavora, v drobovje agregata pa ne bom razlagal tekmovalna skrivnost.

post-14-1070220814.jpg

Spidy one more time:

Minimoto DM, letnik 2002, 12 KM, vodno hlajenje predelave ...

post-4-1072197827.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...letnik 2000, trenutno stanje: KN, E-prom, Akrapović, Showa-progress, karbon, 31kkm, :)

post-4-1072188193.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!