Skoči na vsebino

Čiščenje čelade


MARJA

Priporočene objave

Zdravo,

Imamo čelado belo sive barve znamke Airoh. S čelado sem zadovoljen razen s čiščenjem. Čelada nima laka in se vse gor pozna (mat barva). Kakšni nasveti kako naj sčistim recimo žuželke? Enkrat sem čelado prijel z umazanimi rokami in je gor poznat malo šmera, čeprav sem drgnil. :)

S čim bi bilo dobro čistit čelado? mogoče bi se splačalo čelado prelakirat s prozornim lakom? Je gdo mogoče že počel kaj takega?

lp,

Čelado nnajprej spoliraj, očisti z kakim manj agresivnim razredčilom (nesme biti na nitro bazi) zaščiti robove(gumo) z lelpilnim trakom in prešpricaj z akril prozornim lakom in pazi,da ti ne pocuri.Špricaj z razdalje vsaj 30 cm odzunaj na soncu nanos naj bo tanek in to ponovi po10-tih min.pošpricaj vsaj 3X.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na čelado namesti mokro kuhinjsko krpo in pusti stati vse skupaj 10min,potem pa obriši.Zadeva dela 100%

:OK: jest nardim isto, takoj k pridem s fure dam na celado mokr casopisni papir, pocakas par minut, pa gre vse dol, simpl 100 na uro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Kako se čisti pinlock? Ga je treba odstranit pri čiščenju?

Popravljeno . Popravil XJRMarko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga dal dol pa kr nežno obrisu z krpico za čiščenje vizirja/očal, je pa zelo občutljiva zadevca tak da morš ahtat ker se lohk takoj nardi kaka praskica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se čisti pinlock? Ga je treba odstranit pri čiščenju?

Odstraniti, oprati z mlačno vodo in namestiti na drugo stran, kot je bil predhodno. Tako delam jaz (Nolan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!