Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Imam izkušnje. Grozno slabe izkušnje in se jim bom v nadaljnje na daleč izogibal. Cena je res ugodna, izgled je ceni primeren, kvaliteta je zadovoljiva. Kar se tiče pa odnosa,sposobnosti prodajalcev,dobaviteljev (ali kako jim že oni rečejo) in krojačev, ki prirejajo in popravljajo kombinezone je pa tako na dnu, da nižje že ne gre.

Pa saj si ne oblečeš krojača ali prodajalca in tudi stik je pač samo ko stvar kupiš.

Bolj je pomembna kvaliteta samega izdelka, je pa res, da smo ljudje tako "narejeni", da če se ti nekje nekdo "zameri" že samo zaradi tega ne boš koristil njegovih uslug, čeprav je le ta lahko zelo kvalitetna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še sam lahko delim izkušnje MBR kombinezona.

 

Prejšnjo soboto 22.6.13 sem šel v LJ probal in kupil MBR touring izvedbo kombinezona. Tam sem ga 1x oblekel, ko sem prišel domov sem ga še 1x oblekel. V sredo 26.6.13 sem imel prvo uro vožnje sem ga tudi oblekel da se malo podela in zmehča v četrtek ko sem ga pripravil za oblečt je en zob na zadrgi od hlač odpadel pa še nisi zapenjat nisem začel. Glede na to da res počasi in z previdnostjo zapenjam in odpenjam zadrge mislim da je napaka v zadrgi ker ostale so cele. Uglavnem danes bom klical kako bodo porihtali in kaj nevem...vem pa da takoj po opravljenem izpitu grem po bolj kvalitetno zadevo. Ta bo za rezervo lepo v omari.  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še sam lahko delim izkušnje MBR kombinezona.

 

Prejšnjo soboto 22.6.13 sem šel v LJ probal in kupil MBR touring izvedbo kombinezona. Tam sem ga 1x oblekel, ko sem prišel domov sem ga še 1x oblekel. V sredo 26.6.13 sem imel prvo uro vožnje sem ga tudi oblekel da se malo podela in zmehča v četrtek ko sem ga pripravil za oblečt je en zob na zadrgi od hlač odpadel pa še nisi zapenjat nisem začel. Glede na to da res počasi in z previdnostjo zapenjam in odpenjam zadrge mislim da je napaka v zadrgi ker ostale so cele. Uglavnem danes bom klical kako bodo porihtali in kaj nevem...vem pa da takoj po opravljenem izpitu grem po bolj kvalitetno zadevo. Ta bo za rezervo lepo v omari.  :glare:

 

Ja si mogoče pomislil, da si pač ti tisti srečneš, ki pade v statistiko reklamacij? Se pač zgodi, sigurno ti niso za nalašč našili škart robe na kombinezon, ni treba takoj skritizirat zadevo. Ali pa se samo meni zdi, da si eden od biserov, ki jih moti vsaka mišja dlaka...Nevem, zakaj niti potem raje odštel 2000€ za kakšno bolj priznano firmo :grim. 

Jaz mislim, da so MBR.jevi kombinezoni za svojo ceno prav solidni...Odneseš nazaj in ob ugotovitvi, da je bila napaka v materialu se bo zadeva prav gotovo uredila pod reklamacijo...

Jaz sem kupil nov A* kombinezon, pa so mi že po prvi furi pogledali lepotni šivi iz lukenj....so what? se pač zgodi, so zadevo uredili...mi še vedno po 5sezonah držijo kot novi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja si mogoče pomislil, da si pač ti tisti srečneš, ki pade v statistiko reklamacij? Se pač zgodi, sigurno ti niso za nalašč našili škart robe na kombinezon, ni treba takoj skritizirat zadevo. Ali pa se samo meni zdi, da si eden od biserov, ki jih moti vsaka mišja dlaka...Nevem, zakaj niti potem raje odštel 2000€ za kakšno bolj priznano firmo :grim. 

Jaz mislim, da so MBR.jevi kombinezoni za svojo ceno prav solidni...Odneseš nazaj in ob ugotovitvi, da je bila napaka v materialu se bo zadeva prav gotovo uredila pod reklamacijo...

Jaz sem kupil nov A* kombinezon, pa so mi že po prvi furi pogledali lepotni šivi iz lukenj....so what? se pač zgodi, so zadevo uredili...mi še vedno po 5sezonah držijo kot novi.

Ja se pač zgodi seveda se in še se bo samo pač delim izkušnjo bomo videli danes kako bo z garancijo in koliko časa bo trajalo popravilo.  :glare:

 

Sem pa tak tip človeka da če mi pri eni znamki gre nekaj narobe se nerad vračam k njej dokler me spet ne prepriča nekaj bolšega oz. novejšega iz iste znamke.Drugače pa sem že napisal da se mi je MBR dosti lepše prvič vsedel name kot D. in A.  :OK:

 

Bolj me sedaj muči kje dobiti drugega za vožnje še ni tko nujno za glavno pa moraš imeti vse. Želim samo da bi čimprej odpravili napako.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še sam lahko delim izkušnje MBR kombinezona.

 

Prejšnjo soboto 22.6.13 sem šel v LJ probal in kupil MBR touring izvedbo kombinezona. Tam sem ga 1x oblekel, ko sem prišel domov sem ga še 1x oblekel. V sredo 26.6.13 sem imel prvo uro vožnje sem ga tudi oblekel da se malo podela in zmehča v četrtek ko sem ga pripravil za oblečt je en zob na zadrgi od hlač odpadel pa še nisi zapenjat nisem začel. Glede na to da res počasi in z previdnostjo zapenjam in odpenjam zadrge mislim da je napaka v zadrgi ker ostale so cele. Uglavnem danes bom klical kako bodo porihtali in kaj nevem...vem pa da takoj po opravljenem izpitu grem po bolj kvalitetno zadevo. Ta bo za rezervo lepo v omari.  :glare:

 

meni se je podobno naredilo na First, na kavbojkah Levis, na vetrovkah Jack Volfskin in... kaj naj zato? pa jih še vedno kupujem in nosim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še sam lahko delim izkušnje MBR kombinezona.

 

Prejšnjo soboto 22.6.13 sem šel v LJ probal in kupil MBR touring izvedbo kombinezona. Tam sem ga 1x oblekel, ko sem prišel domov sem ga še 1x oblekel. V sredo 26.6.13 sem imel prvo uro vožnje sem ga tudi oblekel da se malo podela in zmehča v četrtek ko sem ga pripravil za oblečt je en zob na zadrgi od hlač odpadel pa še nisi zapenjat nisem začel. Glede na to da res počasi in z previdnostjo zapenjam in odpenjam zadrge mislim da je napaka v zadrgi ker ostale so cele. Uglavnem danes bom klical kako bodo porihtali in kaj nevem...vem pa da takoj po opravljenem izpitu grem po bolj kvalitetno zadevo. Ta bo za rezervo lepo v omari.  :glare:

 

Izkušnje so različne, imam kombinezon od tam, sicer še od prej, ko je na njem pisalo Tschul in še ni bilo njihovega imena MBR in letos je njegova četrta sezona pri meni. Kakšnih posebnih znakov obrabe še ni videti. Z njim ne ravnam kaj zgledno kot nekateri, ki kombinezone skorajda božajo, ko pridem s fure slečem pa vržem v kak kot :closedeyes:  Najboljše, da grem reklamirati, da mi mušice z njega spravijo, ker meni se to ne da :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se pač zgodi seveda se in še se bo samo pač delim izkušnjo bomo videli danes kako bo z garancijo in koliko časa bo trajalo popravilo.  :glare:

 

Sem pa tak tip človeka da če mi pri eni znamki gre nekaj narobe se nerad vračam k njej dokler me spet ne prepriča nekaj bolšega oz. novejšega iz iste znamke.Drugače pa sem že napisal da se mi je MBR dosti lepše prvič vsedel name kot D. in A.  :OK:

 

Bolj me sedaj muči kje dobiti drugega za vožnje še ni tko nujno za glavno pa moraš imeti vse. Želim samo da bi čimprej odpravili napako.

eee jez nebi tvegal. za majhno prekrojitev jakne in razlicno stevilko hlac/jakne smo se klicarli huh, ene tri mesece, avans pa sem (na mojo zeljo) dal 100% in to slabega pol leta prej.

delam v trgovini, in vem, da se stvari tu pa tam zalomijo, zato nism prevec slabe volje.

kar se kvalitete tice, to ni Dainese. Res ne! Ce bi bil standardnih mer, bi verjetno popustil pri barvi in stvar kupol v outletu na kozini.

moram pa rect, da sem pozitivno presenecen kako je sesit, kako so prikrojili jakno da mi je res odlicno prav...ni slab nakup. Usnje zgleda tapravo, mehko, prozno.

meril sem vsaj 4 razlicne "king size" zadeve, nobena mi ni sedla na rit kot mbr, in izbira je bila na dlani. Dainese bi bil gotovo bolsi, pa JURJA DRAZJI.

Prav zdej se ga grem ooblect.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram pa rect, da sem pozitivno presenecen kako je sesit, kako so prikrojili jakno da mi je res odlicno prav...ni slab nakup. Usnje zgleda tapravo, mehko, prozno.

 

Vida v Lukovici je rekla, da je kombinezon odlično sešit in da je usnje iste kvalitete kot pri A*, D*... vsaj tisto, kar je ona popravljala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kvaliteti ne dvomim nikjer pač imam takšno smolo da sem naletel lih na tisto zadrgo ki je mela za se pokvarit in rajši da se je zdaj kot pa kasneje.Tudi meni MBR sede najlepše od vseh.

In razočaran sem bil ker pač 2x zadevo oblečem in gre tako v maloro. Saj sami veste kakšno je navdušenje ob prvem nakupu kombinezona in kasneje motorja. Upam da pri motorju nebo težav.

 

Sedaj se bolj nagibam da dam predelati tisti del na gumbe kot so zgoraj nad zadrgo. Sicer sem klical in so prijazno rekli da naj kar pošljem v MB da popravijo sicer bom počakal da naredim vse vožnje in ga pol pošljem ker mi itak rezervar zakriva odprto zadrgo  :grim

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še sam lahko delim izkušnje MBR kombinezona.

 

Prejšnjo soboto 22.6.13 sem šel v LJ probal in kupil MBR touring izvedbo kombinezona. Tam sem ga 1x oblekel, ko sem prišel domov sem ga še 1x oblekel. V sredo 26.6.13 sem imel prvo uro vožnje sem ga tudi oblekel da se malo podela in zmehča v četrtek ko sem ga pripravil za oblečt je en zob na zadrgi od hlač odpadel pa še nisi zapenjat nisem začel. Glede na to da res počasi in z previdnostjo zapenjam in odpenjam zadrge mislim da je napaka v zadrgi ker ostale so cele. Uglavnem danes bom klical kako bodo porihtali in kaj nevem...vem pa da takoj po opravljenem izpitu grem po bolj kvalitetno zadevo. Ta bo za rezervo lepo v omari.  :glare:

 

Ja si mogoče pomislil, da si pač ti tisti srečneš, ki pade v statistiko reklamacij? Se pač zgodi, sigurno ti niso za nalašč našili škart robe na kombinezon, ni treba takoj skritizirat zadevo. Ali pa se samo meni zdi, da si eden od biserov, ki jih moti vsaka mišja dlaka...Nevem, zakaj niti potem raje odštel 2000€ za kakšno bolj priznano firmo :grim. 

Jaz mislim, da so MBR.jevi kombinezoni za svojo ceno prav solidni...Odneseš nazaj in ob ugotovitvi, da je bila napaka v materialu se bo zadeva prav gotovo uredila pod reklamacijo...

Jaz sem kupil nov A* kombinezon, pa so mi že po prvi furi pogledali lepotni šivi iz lukenj....so what? se pač zgodi, so zadevo uredili...mi še vedno po 5sezonah držijo kot novi.

 

Naj še sam dodam iz izkušenj.

Imam MBR-jev dvodelni kombinezon, model 606, nosim ga že drugo leto in nimam pripomb ter sem zadovoljen, prav tako je bila zadovoljna tudi denarnica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer. Morda ima kdo izkušnje s kombinezoni in ostalimi izdelki firme A-Pro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče MBR  usnjeni kombinezon prva negativna izkušnja.

Po 50000km mi je popustil šiv v koraku!! Groza. Majo srečo, da so v treh dneh porihtali...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mogoče ve ,kje bi najhitreje dobu zaščitne kovinske plošči na rami(vidne z znakom) kombinezon Dainese..kr par bi vzel......??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, prodam usnjen kombi Winetex št.50. Za višino 170-175, 70kg. Rahlo podrsan komolec in bok, šivi vsi celi. Dam ga za simboličnih 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jest bi pa rad kupu ženski kombinezon FIRST LADY slika spodaj velikost 40. Nov ali rabljen, ker se TCju ne ljubi odgovorot na ZS me zanima če ve kdo kje bi ga lahko kupu!

 

uploadproducts6598223513.jpg

 

hvala

 

Lp

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi lahko iskal kvalitetno šiviljstvo za šivanje našitka na kombinezon...to takšna kvaliteta, da bo dejansko stal našitek na kombinezonu par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!