Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

 

PODARJENO...klicov v 2h urah pa je blo vsaj 20. Prvi ki je poklical se je v avto vsedu in tojeto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, ker sem se v dvomih al kupit usnjen dvo delni komplet ali kevlar kavbojke in usnjeno jakno?

Ali je pri zasciti res velika zascita? In poleti kaksna je kriza glede vrocine pri usnjenih hlacah?

Ter ce ima kdo izkusnje z usnjenim kombinezonom v beli barvi, če se hitro in mocno zamaze zaradi mrcesa itd...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos imel motor za na kafe, do sluzbe kupi kavbojke. Drugace kupi usnjeni kombinezon.

Ce je vroce? Ja seveda da je, ampak med voznjo je vsaj meni osebno cisto ok. Je pa tezko govort ba splosno saj so eni kombinezoni zelo perforirani drugi so z podlogo etc...

Bel kombinezon? Izgleda zelooooo lepo vendar ce si lenuh glede pucanja po vsaki furi si uzami bolj temno barvo ker je tega pucanja veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nizki bodo v stilu,če motor zvrneš na nogo bo pa še malo več akcije z zlomom,mogoče krvjo,atraktivno,vse za izgled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je nizka obutev, kri lažje odteka ... :krneki:

 

vožnja s supergam ali nizko obutvijo je podobno, kot s sandali na triglav ... če ti rata prid gor s sandali, potem misliš, da je to v redu ...

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala. Potem so kavbojke definitivno za mene.

Kaj pa glede obutve, kaksni cevlji "pasejo" poleg kavbojk? Verjetno ta nizki ne?

Spet odvisno od zaščite ki jo hočeš. Jaz brez problema spravim "polne" škornje pod kavbojke pa ne zgledam lih power ranger. Če pa imaš nogo okrog 44 pa ti lahko ponudim ugodno to (čisto novi z etiketami gor):

art_59_1_ASPHALT.jpg

Meni so rahlo preozki... :cry:

Sicer pa ne pričakuj bogvekaj, bolj so podloženi, primernejši podplat in se ne snamejo pri padcu kar je v bistvu že veliko. Lep upgrade proti supergam in navadnim čevljem je pa to tudi vse. Pe še lepo so zračni in verjemi kako je fajn to 6 mesecev na leto...

Sam imam te (šiht, kafe):

SCARPA-MOTO-XPD-XK-SPIDI-X-K-bianco.jpg

Le da so črni in je perforacija božji dar.

Drugače čim je kaj več takoj škornji (dežni ali športni, odvisno od vremena) pravzaprav če nebi obstajala vročina pa kak ki čudno gleda bi bil vedno v škornjih.

 

Glede kavbojk pa ti svetujem musher jeans (iz Radovljice?). Prva liga tako izdelava kot skrb za detajle in seveda narejene po meri. Cena? Sitnica in iskreno če bi vprašali še enkrat toliko zanje kot vprašajo nebi zgledalo pretirano. Jaz sem si dal kevlarizirat predel zadnjice (menda jih veliko tega noče) in ni tako peklensko poleti. In ves kevlar je lepo prešit v bombažne žepke. V glavnem presrečen in letos kupim še en par. Sem že omenil da ti jhih naredi po želji? Se lahko orenk zmišljuješ...

Vseeno pa nebi rad ribal z njimi nad 80 km/h po asfaltu...

Kot pravim ta kit je za skok na šiht (če ni daleč) na kafe, v trgovino al pa za se malo jajcat po mestu. Ful praktično ampak zaščita temu primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Glede kavbojk pa ti svetujem musher jeans ( Brezje). Prva liga tako izdelava kot skrb za detajle in seveda narejene po meri. Cena? Sitnica in iskreno če bi vprašali še enkrat toliko zanje kot vprašajo nebi zgledalo pretirano. Jaz sem si dal kevlarizirat predel zadnjice (menda jih veliko tega noče) in ni tako peklensko poleti. In ves kevlar je lepo prešit v bombažne žepke. V glavnem presrečen in letos kupim še en par. Sem že omenil da ti jhih naredi po želji? Se lahko orenk zmišljuješ...

Vseeno pa nebi rad ribal z njimi nad 80 km/h po asfaltu...

Kot pravim ta kit je za skok na šiht (če ni daleč) na kafe, v trgovino al pa za se malo jajcat po mestu. Ful praktično ampak zaščita temu primerna.

 http://www.kavbojke.si/men.htm

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženskih jeans moto hlač pa nimajo?

:grim

 

Vse je po meri in naročilu.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi menjal kdo enodelca za dvodelca? 56 mam, vzamem tut 58, bom že ojaču v fitnesu :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima ali zamenja kdo enodelca za dvodelca (alpinestars št.50)...najraje zamenjam za alpinestars ali pa Dainese..št. 50...seveda z komolčniki..Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na voljo NOV NOV Spyke za ženske...160-170cm, okrog 60kg. Rdeč-bel-črn. Kupljen je bil brez da bi se bivša punca pol vsedla na motor. Cena 250€. Če koga zanima podrobneje, ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm najdu sliko. Cena je pa zadnja. Za test in nakup 031-405-309...

 

post-12955-0-08601500-1432824117_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mam naceloma Probleme pri bolj ali manj vseh znamkah, da scitniki na jakni niso na pravem mestu za moje okoncine, me zanima kako se kaj obnese Body armor in zgornji del kombinezona brez scitnikov? A je ze kdo kaj takega poizkusil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

prodaja kdo kak kombinezon (cifra 54), ne prestar pa dobr ohranjen? :)

na salamon.si maš enga za 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

PODARIMO:

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=9948685&show=1

 

ni nov, je pa uporaben =)

 

Samo osebni prevzem. Izjemoma lahko oddam na GLS hitro pošto če predhodno nakažeš poštnino na TRR. Brez izjeme. Biseri k bi to hoteli z odkupnino poštnine, pa nevem še kaj, prosim obvoz.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kje kaka dobra duša ki za simboličen denar dostopi ženski kombinezon za ženskico velikosti meter + čevap (158cm) naj me prosim kontaktira. (smo obrnili nekaj trgovin pa ni bilo nič pametnega ali pa ni šlo gor :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kje kaka dobra duša ki za simboličen denar dostopi ženski kombinezon za ženskico velikosti meter + čevap (158cm) naj me prosim kontaktira. (smo obrnili nekaj trgovin pa ni bilo nič pametnega ali pa ni šlo gor :D).

še kile napiši, sej žena tega verjetno ne bere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kile napiši, sej žena tega verjetno ne bere.

Kaj pa ce ni za zeno? :D

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ja to je tudi mozno :P

drgaci so kombinezoni tudi v skrajsani izvedbi. mogoce kak held bi znal odgovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce ni za zeno? :D

Je za ženo, :)

Kg nekje 59 trenutno od oka sicer se trudi vržt dol kak kg. Tako da iščem nekaj za do 55Kg. Še raje kak kg manj. V stilu draga evoga! kombinezon tvoje višine. Še kak kg dol pa se lahko voziš fancy čene pa boš doma. Zmagam sicer v obeh primerih a prvi bi bil bistveno bolj zaželjen.

Glede na to, da moram ta šport financirat jaz, naj mam še jaz kej od tega. (če že zaradi splošnega počutjha in zdravja ne)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V rubriki mali oglasi na voljo ugodno dainese jakna in hlače št 56:

http://www.motosvet.com/kupim/index.php?app=ads&id=628

http://www.motosvet.com/kupim/index.php?app=ads&id=614

Če ima kdo obraten problem kot jaz z veseljem menjam za št.54. Ohranjenost je več kot odlična praktično je enako novemu. Jakna nošena parkrat hlače le 1x (ne poleti tako da tudi švica ni bilo). Brez praske in pikice in vonjav. Lahko pridete s povečevalnim steklom iskati "defekt".

 

Če koga zanima oboje skupaj pa dam še kak € dol. Pasalo bi moškemu med 184-192cm z nekje 93-100kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!