Skoči na vsebino

Husqvarna WRE 125


Petzl

Priporočene objave

pozdravljeni,

zanima me koliko olja gre v menjalnik na WRE oz na 125 husqvarna mašini? Vem da je na boku stekelce za preverjanje nivoja olja ampak se na mojem tam nekako nič ne vidi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

zanima me koliko olja gre v menjalnik na WRE oz na 125 husqvarna mašini? Vem da je na boku stekelce za preverjanje nivoja olja ampak se na mojem tam nekako nič ne vidi.

lp

Bi moralo na bloku pisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanimajo razlike med husqvarno wre125 in husqvarno 125wr. Ali so bloki pri obeh motorjih enaki ali gre povsem za drugo mašino?Ali imajo enak cilinder in gred?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanimajo razlike med husqvarno wre125 in husqvarno 125wr. Ali so bloki pri obeh motorjih enaki ali gre povsem za drugo mašino?Ali imajo enak cilinder in gred?

1. Imaš že temo o Husqvarni SM/WRE 125.

2. Gre za hard enduro in soft enduro motor. Mašini sta dejansko podobni, spremenjeni so kanali v cilindru, izpuh, glava, vplinjač....

Če se ne motim, daš lahko cilinder iz WR na WRE...ni pa pametno, glede na to, da ti to potegne zraven še kar cel kup dodatnih OBVEZNIH predelav. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni,

zanima me koliko olja gre v menjalnik na WRE oz na 125 husqvarna mašini? Vem da je na boku stekelce za preverjanje nivoja olja ampak se na mojem tam nekako nič ne vidi.

lp

Če sm prou zmeru gre noter ene 6 deci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri husqvarni. Kakšne so bistvene razlike med wre in wr? Kaj je bl off-road. Neke razlike sm že slišal samo usi povejo tako, kot da nebi imeli nič pojma. Zna kdo res konkretno povedat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Živjo, ma zanima neki na to temo.. Mam Husqvarno wre 125, 2008 letnik pa mi je zaribala ;(

Bat je sfukan in cilinder tud precej.. Glava je uredu. Zanima me, če kdo pozna kašnega majstra (po možnosti v bližini primorske), ki bi znal kej porihtat alpa zrihtat kšn cenej cilinder??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ma zanima neki na to temo.. Mam Husqvarno wre 125, 2008 letnik pa mi je zaribala ;(

Bat je sfukan in cilinder tud precej.. Glava je uredu. Zanima me, če kdo pozna kašnega majstra (po možnosti v bližini primorske), ki bi znal kej porihtat alpa zrihtat kšn cenej cilinder??

V postojni je en mehanik, ki obnavlja cilindre. Če se še s tem ukvarja. Bat kupiš nov, normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ma zanima neki na to temo.. Mam Husqvarno wre 125, 2008 letnik pa mi je zaribala ;(

Bat je sfukan in cilinder tud precej.. Glava je uredu. Zanima me, če kdo pozna kašnega majstra (po možnosti v bližini primorske), ki bi znal kej porihtat alpa zrihtat kšn cenej cilinder??

Cilindre obnavlja en Miha iz Postojne, imam njegovo št. tako da če rabiš piši na ZS da ti jo dam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindre obnavlja en Miha iz Postojne, imam njegovo št. tako da če rabiš piši na ZS da ti jo dam ;)

Dej jo kr objav, da bo vsem dostopna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

V garazi mi napoto dela kar nekaj delov od WRE125 letnik 1999. Pasejo pa deli se na druge modele istega letnika.

-po delih agregat (se je pregrel, cilinder zgleda OK, brez risov, menjalnik OK, brez znakov obrabe, sklopka OK)

-uplinjac, lamele

-oba hladilnika, zelo lepa

-originalni izpuh

-ohisje zracnega filtra

-se kaksna malenkost...

Cene so ugodne, ker se mi gre da se resim zadev...

Info na ZS ali SMS na 040 270 871

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

IN kaj pričakuješ, da ti odgovorimo na tako neumno zastavljeno vprašanje? Če je dober motor? JA KAKO KURCA SE PA MERI DOBROST! Prednosti? Kšne prednosti? Za kaj rabiš motor? Nekem jebenemu ekologu ta motor nima nikakršne prednosti :) Nekemu navdušencu nad cesto, makadamom in občasnim offroadom, zaljubljencem v 2 taktne motorje italjanskih znamk, ki ima nekoliko več pod palcem...pa je ta motor pisan na kožo.  :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js sm ga meu, morem reč da brez enega samega problema. meu sem letnik 2008, res da je bilo na motorju precej stvari zamenjanih zaradi povečave zmogljivosti ampak nisem imel nikakršnega problema. point je samo v tem da moreš kupit redno vzdrževan motor, pomožnosti ne od kakega klinca ki ga uporablja za nažiganje po dolgih ravnih cestah :D motor je za makadam odličen, dober tudi za malo bolj zahtevne vožnje-a vseeno negre pretiravati čez kake skale in prepade. moč originalnega agregata ni ravno ogromna, se pa da vse rešiti z dokupom boljših delov kot so avspuh, večji karburator, lamele, itd itd. skratka motor ima relativno mehko amortizacijo in zato ni ravno primeren za kake res hard enduro preizkušnje in daljše skoke.

so pa nanj ugrajene dobre komponente kot so selle della valle sedež, marzocchi sprednje vijice, če se ne motim sachs zadnji amortizer,....

 

priporočam vglavnem ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

IN kaj pričakuješ, da ti odgovorimo na tako neumno zastavljeno vprašanje? Če je dober motor? JA KAKO KURCA SE PA MERI DOBROST! Prednosti? Kšne prednosti? Za kaj rabiš motor? Nekem jebenemu ekologu ta motor nima nikakršne prednosti :) Nekemu navdušencu nad cesto, makadamom in občasnim offroadom, zaljubljencem v 2 taktne motorje italjanskih znamk, ki ima nekoliko več pod palcem...pa je ta motor pisan na kožo.  :stupid:

drugače bi te pa opozoril da husqvarna izvira iz Švedske......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!