Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

Tale motor je kolega moj uvozil z Italije, takrat je bil brezhiben v Sloveniji je pa prodajalec že 4 lastnik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo zanima me če kdo sličajno pozna koga ki ima doma "na zalogi" prvo vilco za k6-k7 gsxr-ja? 

 

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj to skrita kamera????;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kakšnega zbitega 600/750 k1 k2 k3 se priporočam za informacijo. Potrebujem komplet zadek z vso elektroniko in napeljavo. Kakšna koli informacija kako bi se lahko dokopal do tega je dobrodošla. Aja, na ebayu se sicer dobi veliko ampak, če se vsak kos kupuje posebaj ni nobene računice. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kakšnega zbitega 600/750 k1 k2 k3 se priporočam za informacijo. Potrebujem komplet zadek z vso elektroniko in napeljavo. Kakšna koli informacija kako bi se lahko dokopal do tega je dobrodošla. Aja, na ebayu se sicer dobi veliko ampak, če se vsak kos kupuje posebaj ni nobene računice. Hvala.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4961203

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

mene pa zanimajo vaša mnenja glede izpušnih sistemov (od začetka katalizatorja dalje) za SUZUKI GSX-R 600 k7. Sicer z originalnim izpuhom ima lep zvok in je kar glasen, vendar bi rad bolj globok glasen zvok kot pa "piskanje", kar je pri cestakih normalno.

Zanimajo me pa naslednje variante :

- MASS - sicer ga še nisem videl, ne slišal na GSX-R modelu ,vendar na katerekoli modele ko so jih kolegi vgrajevali ima prelep globok zvok

- AKRAPOVIČ - po mojem mnenju se mi zdi kar precej podoben mojemu, razen da je pri "štantgasu" bolj globji

- YOSHIMURA - baje je prov za Suzukije, vendar tudi še nobenega nisem slišal

 

Poleg tega me pa še zanima kakšna je razlika v krajših izpuhih kot pa pri daljših - katerih sem tudi pristaš.

 

Mogoče je vprašanje komu samoumevno ali pa se samo vprašanje zdi neumno, vendar so zato forumi da tudi laiki kaj zvemo .

 

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo bi povedal da je žal je vir mojega znanja prav tako samo konsez barskih pogovorov.

 

Bolj ko izpušni lonec krajšaš, bolj globok je zvok (manj "piskajoč" kot ti praviš)

Poleg zvoka je tukaj še performans, ki ga verjetno akro največ nudi, je pa tudi cena višja pri celotnem sistemu.

kar sem imel prilike slišat je imel MASS najbolj globok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

mene pa zanimajo vaša mnenja glede izpušnih sistemov (od začetka katalizatorja dalje) za SUZUKI GSX-R 600 k7. Sicer z originalnim izpuhom ima lep zvok in je kar glasen, vendar bi rad bolj globok glasen zvok kot pa "piskanje", kar je pri cestakih normalno.

Zanimajo me pa naslednje variante :

- MASS - sicer ga še nisem videl, ne slišal na GSX-R modelu ,vendar na katerekoli modele ko so jih kolegi vgrajevali ima prelep globok zvok

- AKRAPOVIČ - po mojem mnenju se mi zdi kar precej podoben mojemu, razen da je pri "štantgasu" bolj globji

- YOSHIMURA - baje je prov za Suzukije, vendar tudi še nobenega nisem slišal

 

Poleg tega me pa še zanima kakšna je razlika v krajših izpuhih kot pa pri daljših - katerih sem tudi pristaš.

 

Mogoče je vprašanje komu samoumevno ali pa se samo vprašanje zdi neumno, vendar so zato forumi da tudi laiki kaj zvemo .

 

Hvala in lp

Krajši izpuh- izguba moči v srednjih obratih, špica na vrhu obratov, daljši izpuh dvig moči v srednjih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za odgovor. Sicer performans ne iščem, ker je za moje potrebe in stil vožnje to dovolj, kar želim doseči je pa globok zvok. Moja izbira bo kar MASS, če pa ima kdo izkušnje ,da je ta dolg slip on od Akrapoviča precej globok pa prosim na plan z besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mal več kot dva vijaka imam, ko pa probam premikat deluje vse dobro privito, razen teh plastičnih pokrovčkov, ki pomojem nebi smeli vplivat na premik celotne maske, ampak se samo pri teh najbolj pozna odstopanja (tole pod cifro 2)

 

 

cPshXVi.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pogledal tista dva vijaka kjer je nosilec maske prišraufan na okvir? (na tvoji sliki jih ni videt). Če ti vse skupaj pleše je tisto najbrž zrahljano..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo slučajno pozna sledeč motor  ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8733783 ). Motor nima servisne knjižice kar me skrbi in tudi lastnik ga ima samo 2 meseca in ga prodaja (čeprou razlog zakaj ga prodaja po 2 mesecih nima veze z motorjem). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Fantje, zavorne ploščice mi grejo h kraju.

Kje, katere, zakaj?

 

Cenovni rang: Čim manj, ampak nočem samomorilske naprave. naj bo kar se da varno pa po racionalni ceni.

Ne rabim nič za na dirke ali piste, vseeno bi pa bil vesel karkoli več kot nedeljske potovalne fure.

 

je tisto smetje iz ebaya kaj vredno? Tam jih imajo kitajci cel kup nekih SUMO, EBC in podobnih no-name zadeve

kaj pa pri italjanskih sosedih, tam sem za GS500 vzel in so ble super, s tem da je mel motor 3x manj moči.

 

Mogoče louis, ampak mislim da je kr drag?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zavorne ploščice mi grejo h kraju.

Kje, katere, zakaj?

 

Cenovni rang: Čim manj, ampak nočem samomorilske naprave. naj bo kar se da varno pa po racionalni ceni.

Ne rabim nič za na dirke ali piste, vseeno bi pa bil vesel karkoli več kot nedeljske potovalne fure.

 

je tisto smetje iz ebaya kaj vredno? Tam jih imajo kitajci cel kup nekih SUMO, EBC in podobnih no-name zadeve

kaj pa pri italjanskih sosedih, tam sem za GS500 vzel in so ble super, s tem da je mel motor 3x manj moči.

 

Mogoče louis, ampak mislim da je kr drag?

 

EBC no name smetje? Obvladaš zadevo vidim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EBC no name smetje? Obvladaš zadevo vidim...

ja, tisti najcenejsi iz ebaya so švoh kot poročajo na drugih forumih, vem pa da ima EBC tudi visoko kakovostne in obcutno drazje racing grade ploščice ki baje niso primerljivi z nizkocenovnimi entry level variantami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!