Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Ma nobene reci nimam dodatne priklopljene, vse je kakor pri novem/original

Baterija je nova/polna, prijatelj posodu svojo baterijo in isto dela... Ni problem v tem, da mi ne polni oz mi prazni baterijo, problem je v tem, da mi starter/zaganjac ne spusti in kot da mi "vziga" motor, tudi ce je brez kontakta oz kljuca....sedaj sumim edino se da mi ni stikalo za zagon kaj "zapeceno/pokvarjeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nobene reci nimam dodatne priklopljene, vse je kakor pri novem/original

Baterija je nova/polna, prijatelj posodu svojo baterijo in isto dela... Ni problem v tem, da mi ne polni oz mi prazni baterijo, problem je v tem, da mi starter/zaganjac ne spusti in kot da mi "vziga" motor, tudi ce je brez kontakta oz kljuca....sedaj sumim edino se da mi ni stikalo za zagon kaj "zapeceno/pokvarjeno....

potem je lahko samo rele od vžiga če ti motor vergla tudi ko ni kontakta

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem je lahko samo rele od vžiga če ti motor vergla tudi ko ni kontak

 

 

 

rele je nov, 150A star 1 teden 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem še vstane povezava stikalo na belanci in rele štartar.

Mislim ,da se stikalo da podreti in ščistiti  kontakte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem še vstane povezava stikalo na belanci in rele štartar.

Mislim ,da se stikalo da podreti in ščistiti  kontakte.

še to poskusim in upam na najbolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rele je nov, 150A star 1 teden 

 

Stikalo ni pod tokom ko je kontakt izključen tako da stikalo odpade. Pod stalnim tokom je samo rele je pa prav mogoče da ti je kje kako žico predrsalo in ti sranje dela čeprav spet to bi moglo nehat ko odvzameš kontakt 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...se eno uprasanje...a senzor nagiba mora kaj ropotati? Ce ga malo potreses noter nekaj zvenketa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ker imam čez zimo namen menjati ketno ter zobnike, me zanima, če se je kdo kdaj kaj igral z večjimi/manjšimi zobniki, saj sem nekje prebral da je z manjšim zobnikom spredaj pri nižjih hitrostih bolj miren? Original je 17/42..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem sprobal 15/42 pa 16/42, pa mi nekako najbolj odgovarja 16/42, 15/42 se malo preveč vrti mašina potem in mi ni najbolj po godu, tako da ostajam na 16/42. Ali je motor bolj miren ali ne... kak odtenek ja... ampak v osnovi milka nima rada nizkih hitrosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja mille ima trenutno 43k km(baje), preden jo peljem na servis, da mi zameljajo ketno/zobnike bi bilo še kaj pametno preverit? Ventili? Ali je še kakšna znana napaka, ki se lahko pokaže pri teh kilometrih in je potrebno biti pozoren?

Prodaja mogoče kdo pokrivalo zadnjega sedeža? Novi preko ebaya so precenjeni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se komu sanja kaj bi bilo lahko narobe če se ti med stiskom sklopke prižiga lučka za 'neutral', ko pa spustiš sklopko pa začne utripat 'efi'. stikalo sklopke je novo, neutral stikalo glede na meritve dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam popolnoma novo zadnjo nihajko za RSV1000 2004 naprej....je pa čisto gola, brez praske. Info na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo.Ali mogoče kdo ve kako naj pri ljubem bogu zbrišem ta EFI dol iz ekrana ker mi gre pošteno na k....   Ne vidim temperature motorja.hvala za odgovor.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če utripa EFI je najbrž nekaj narobe z vbrizgom goriva ozirma vžigom.
Odmontiraj sedež in desno bočno plastiko (ta malo pri sedežu). Tam sta 2 kabla. Jih povežeš, daš kontakt in zaženeš motor. Na ekranu se pojavi napis DIAG s številko napake. To ti pove kje vidi računalnik napako. Lahko da je samo kakšen stik.

Kakorkoli se boš lahko vsaj vsmeril na določen del...

V prvi priponki je lokacija žic za povezat v DIAG mode, druga priponka pa je seznam in kode napak.

Na žalost je v Italijanščini, google pomaga če ne gre pa vprašaj...

Italian_06.pdf

Italian_062.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni.noge hvala za informacijo o efi problemu vndar mi kaze stevilko 1.Ni pa nikjer napisano o tej stevilki.mogoce ves kaj bi naj to pomenlo.hvala.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-1, 0 ali +1 pomeni napačna začetna pozicija loput zraka... Pazi da med diagnozo nimaš zategnjenega zraka...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

če kdo prodaja aprilio rsv mille oz lahko tudi tuonota.....se priporocam za kaksno informacijo kdo/kdaj/koliko....

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!