Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Pregledal sem vseh 51 strani in na nobeni ni nič napisanega o tem, kakšni problemi se pojavljajo pri Aprilii RSV mille pri npr. letniku 99,ali 00.

Se pravi kakšni problemi se pojavijo po 4 oz. 5 letih vožnje in npr.50kkm?

Mogoče vprašanje za lastnike ali pa poznavalce teh motorjev, jst sm bil namreč do sedaj vedno na Hondi in ne poznam Aprilie drugače kot "ah Italijan" <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

iz lastnih poizvedovanj vem da je problem pri teh motorjih zadnji zavorni cilinder in pa glavni cilinder sklopke. Z zadnjimi zavorami je takole. Pedal zadnje zavore ima ful mehak in ni dobrega občutka, in zato je treba zadnje zavore odzračevat vsakih 500 km. Aprilia ni naredila nobene servisne kampanje da bi to odpravila, zato so se na trgu znašli aftermarket zadnji zavorni cilindri cena okoli 120 funtov. Problem rešen. Kar se tiče pa cilindra sklopke, tesnilo med blokom in cilindrom rado spusti. Tudi za to obstaja kit tesnil ki zadevo reši. Za vse ostalo kar se tiče motorja, nisem zasledil nobenih pripomb. Motor sem tudi sam preizkusil, pelje se fantastično. Po insajderskih info dobljenih od znanega slo proizvajalca izpušnih sistemov(vemo za koga gre) niso imeli nobenih panik, skratka agregat ki dela in tudi par ljudi ki hodi k njim so z RSV-kam zadovoljni. Eden ima 70 tisoč km(98 letnik). Za več informacij obišči največjo internet stran o RSV-jkah- www.rsv.net. Upam da se ti kaj pomagal pri odločitvi za nakup motorja.

Lp Bizixxx :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne spet 2 cilindra - glej da ne boš pol spet jamral zarad porabe!

drgač pa lahko o motorju vprašaš tud od kremila kolega k ma mille

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedal zadnje zavore ima ful mehak in ni dobrega občutka, in zato je treba zadnje zavore odzračevat vsakih 500 km.

Na 500 km???!!! Are you crazy????

MOj dragi ga ima, in je prezračeval na 18.000 km 1krat po vožnji na pisti na Grobniku. Drgač je pa vse o.k. Super motor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Znanec jo ima, do zdaj kolikor vem vse OK :OK:

:wacko: je pa med dražjimi v tem razredu, če je tudi boljši pa :? ?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

kakšna je pa poraba goriva pri tem motorju??????

seveda pri normalni vožnji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koliko km se naredi z 1 rezervoarjem????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa poraba goriva pri tem motorju??????

seveda pri normalni vožnji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koliko km se naredi z 1 rezervoarjem????

Kaj je zate normalna vožnja :hmm:

Kolikor jaz vem (ga mamo doma) je razpon od 7-10 L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalna..... tako 120- 140.......ne vem...tako nekje do 6000 obratov

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalna.....  tako 120- 140.......ne vem...tako nekje do 6000 obratov

če boš vozil 120-140 do 600 obratov in ne boš zategoval ali gnal preko 180 ti bo pil 5-6, samo potem dvomim da gledaš pravi motor za tebe.

drugače pa so meni mille in vse njene izvedbe (falco,tuono,...) pile tam okoli 8-9, no tuono je znal tudi preko 10 ampak ni za jamrat, je bilo primerno stilu vožnje. vglavnem mislim da ni mille nič bolj požrešen motor od ostalih sportakov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če bi mi lahko kdo posredoval serijske nastavitve amortizerjev, ker jih nisem našel v servisni knjigi. Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Iz Falcota presedlal na RSV Mille.....motor je naravnost fantastičen (letnik 03.), nobenih problemov do sedaj (na Falcotu tesnilce hidravličnega cilindra od sklopke ki je bilo zamenjano v pol urce za 1.500 sit pri 10.000 km), odzračevanje???.... prijatel se bliža 40.000 km pa tudi OK!

Porabo ne vem kako bi komentiral, ker ne vem za ostale, verjetno motor ni narejen za doseganje rekordov v ekonomičnosti, no v dveh pri zmerno hitri vožnji je naredila s 14 litri 252 km.......

Pozdrav! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni moj V990 agragat popapa od 5 do max 8 litrov( ob max. priganjanju kolkor mi pač zdrava pamet pusti)

Za to kar in koliko dobiš ven se mi zdi čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če bi mi lahko kdo posredoval serijske nastavitve amortizerjev, ker jih nisem našel v servisni knjigi. Hvala in lp.

Povej točen model (letnik in mesec če je slučajno l.2000) in opremo (če ne veš, povej kake barve maš zadnjo fedro), pa ti mogoče lahko pomagam.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni moj V990 agragat popapa od 5 do max 8 litrov( ob max. priganjanju kolkor mi pač zdrava pamet pusti)

Za to kar in koliko dobiš ven se mi zdi čisto OK.

Točno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa poraba goriva pri tem motorju??????

seveda pri normalni vožnji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koliko km se naredi z 1 rezervoarjem????

S porabo je tako, kot je napisal Barto, avtonomija motorja, glede na to, da govorimo o cestaku... car :worship: , z enim tankom pa se naredi okoli 220 do 250 km do rezerve (20 l pločevinast tank l.98-00). Še ena zanimivost: vedno, ko sem tankal v Avstriji sem naredil z enim tankom cca.20 km več :OK: .

V 38.000km dolgem druženju nisem imel z motorjem niti ene napake :kva2: !

Motocikl je narejen zelo solidno. Še danes zelo zanimiv motor :grim . Najbolj mi je bila všeč izredna togost motorja, dizajn (razen armaturke, ki pa se oddolži z možnostjo odčitavanja ogromno informacij), zelo dobro vzmetenje in zavore + seveda vse prednosti V2 valjnika :yea2: . Res pa je, da bi motor potreboval že v svojem času shujševalno kuro in malo več agilnosti v kratkih, ostrih zavojih :whistle: . Motor je sestavljen zelo preprosto in priročno, brez oz.skoraj brez raznoraznih elektronskoh ventilov, tipal, zapletenih zračnih kanalov z miljaužnt cevkami ipd.

Če gre za kolikor toliko dobro ohranjen primerek - PRIPOROČAM :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa je, da bi motor potreboval že v svojem času shujševalno kuro in malo več agilnosti v kratkih, ostrih zavojih :whistle: .

Za prvo bomo moral vozniki kar sami mal shujšat .) , za drugo se pa da pomagat z nastavitvami. Znižat sprednji del in guma 120/65R17 namesto 120/70R17, zadaj pa jasno 180 in ne 190.

Poraba? Men žre povprečno 7.5l, oziroma kak liter manj od Honde CBR 600 RR l 2004. (vožnja eden za drugim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če bi mi lahko kdo posredoval serijske nastavitve amortizerjev, ker jih nisem našel v servisni knjigi. Hvala in lp.

Nastavitve in vse ostalo boš našel na: www.serviceaprilia.com :grim

Za prvo bomo moral vozniki kar sami mal shujšat  .) , za drugo se pa da pomagat z nastavitvami. Znižat sprednji del in guma 120/65R17 namesto 120/70R17, zadaj pa jasno 180 in ne 190.

Ja, zadnja guma mora biti obvezno 180 :grim Glede ostalega pa: mene je pretirano nižanje sprednjega dela (izven meja, ki jih priporoča proizvajalec) odpeljalo v sadovnjak :kva2: (zdrs obeh koles hkrati!!! (Dunlop 207RR) :ninja: ). Zato sem se potem raje sprijaznil s tovarniško racetrack nastavitvijo, obutvijo Metzeler M1 in povečano fizično aktivnostjo v ovinkih :whistle:

post-281-1112795916_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavitve in vse ostalo boš našel na: www.serviceaprilia.com :grim

Hvala ti za informacijo....Imam pa mille letnik 2001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno na Milki zaradi lahkotnejšega "prelaganja" .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čao!

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit (lahko tudi v ITA ali AUS) ketno in zobnike za Mileta - seveda po konkurenčni ceni (neoriginal).

Hvala in lp

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse okoli šraufanja in delov za mille je pravi naslov pihljač aka Samdepihlja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh Pervy... :blush:

Se mi zdi, da je tole še kar ugodna varianta :hmm: :

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7978523861&rd=1

Drugače majo pa Regino in RK dokaj ugodno tudi pri Luisu v Graz-u.

Če bi rad D.I.D. se da ugodno dobit v Motorad Klein (Leibnitz AUT).

Vsekakor pa povprašaj tudi pri Avto Triglav, včasih znajo met potrošni material presenetljivo poceni :OK: .

Meni je na stari Mille najbolje služila RK X ring :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

No, po skoraj enem letu se pa že spodobi, da se spet kaj napiše. .)

Res da ni ravno ne vem koliko teh motorjev več v obtoku pri nas pa vseeno - je kje kdo ki pozna koga, ki je dal na ta motor tako imenovane "helibars" (zvišana balanca po domače). Sem namreč ves čas v dvomih ali naj vozim ves čas (vsaj) 140, ali pa naj me boli hrbet po 200, 300 km. Glede na letošnje žrtve se razgledujem po tretji rešitvi :whistle:

(www.helibars.com sem že sam najdu .) , zanima me če je še kaj druzga )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao!

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobit (lahko tudi v ITA ali AUS) ketno in zobnike za Mileta - seveda po konkurenčni ceni (neoriginal).

Hvala in lp

Andreja

Kako to misliš v Italiji ali Australiji. Vprašaj tudi na AUTOCOMMERCE v MB. Redno tam kupujem in mi dajo tudi dober popust - se splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!