Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Poglej še tole, verjetno ti bo koristlo: How to replace sprag clutch in pa Sprag clutch - BMW

Evo resil z BMW lezajem (ni neka posebnost za popravit), zdaj pa me spet nekaj zeza :D Madona mam sreco.

Iskro na sveckah imam, benzin druck na fergazar je, ampak svecke so suhe. Ce nalijem benz v fergazer motor za trenutek starta tak da svecke spilajo pa iskra je. V glavnem benzina ne dobi, na displayu se po parih sekundah napise >>No start<<. Ima kdo kaksno idejo kaj bi to blo? Pumpa se normalno slisi da porine benzin naprej, pa rele se lepo izklopi.

Hvala za pomoc.

LP

Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mille nima fergazerjev. Če vbrizg ne pali, je ponavad problem v pumpi ali pa senzorjih.

Zdravo, vem da ni fergijev narobe sem se izrazo.

Katere senzorje imas v mislih? Pumpa se slisi da dela ko dam kontakt, tudi pod pritiskom je vbrizg, samo dalje potem ne sprica v motor.

Kdaj gre tok oz napetost skozi konektor na sobah? Tudi takrat ko motor startas ali samo ko das kontakt ter ko motor laufa?

Lp

Denis

Popravljeno . Popravil dennis18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa razni senzorji, za temperaturo, položaj glavne gredi, položaj odmične gredi, če ga ima, položaj gasa, zrak... loh je pa tut kej banalnega. Ne poznam te aprilije, tko da loh sam mal ugibam. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je blo vse okej..sam vžgala ni..

vzrok? preperela gumica v tanku na pumpi..premalo pritiska bencina..

strošek? pa..en sladoled sm še vedno dolžan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je blo vse okej..sam vžgala ni..

vzrok? preperela gumica v tanku na pumpi..premalo pritiska bencina..

strošek? pa..en sladoled sm še vedno dolžan..

Zdravo,

evo danes resil zadevo...po pravici povedano niti nevem kaj je sploh blo. Vse zadeve sem po sedezem odlopil (pustil cca 15min odklopljeno) in kot da se je zadeva resetirala je motor vzgal iz prve. Olje sem preveril, je OK, voda je tudi OK, vziga zelo lepo, edino kar sem opazil po kaksnih 20km voznje da je zadnja bremza postala neka mehka. Se zapeljem domov, preverim sistem, vidim da olje za bremze ni glih na max, malo dotocim, nato pa bremza izgubi cisto naslon in zdaj je mrtva :wallbash:

Probam entliftat oz. preluftat sistem, olje normalno krozi skozi (sem mislo ce bi kje kaksen luft potegnalo), pa nic. Bremza se vedno brez naslona. Odvijacim celotne klesce (sem mislo ce so ploscice zdaj naekrat zanic), ploscice so OK. Odtegnem lajtungo ko gre na bremzo, jo stisnem skupaj s prsti (tam ko je luft vmes ter ko gre olje skozi) in glej, bremza ima naslon. To pomeni da je nekaksna tezava v samih klescah.

Ima kdo idejo kaj bi spet ponovno blo? :)

Ni mi danes vec za sraufat, drgac pa bomba da motor spet laufa brez problema. :worship:

LP

Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo idejo kaj bi spet ponovno blo? :)

Ni mi danes vec za sraufat, drgac pa bomba da motor spet laufa brez problema. :worship:

LP

Denis

odzračevanje zadnje zavore mile/tuno je malce bolj jebeno... poglej na net... preverjeno pomaga odzračevanje s klešč proti potisnem batu in ne obratno... ena(dve, če boš z drugo praznil rezervar) injekcija, nekaj cevk in 4 roke... ok, pa mogoče še nekaj več bremz olja kot po klasični metodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odzračevanje zadnje zavore mile/tuno je malce bolj jebeno... poglej na net... preverjeno pomaga odzračevanje s klešč proti potisnem batu in ne obratno... ena(dve, če boš z drugo praznil rezervar) injekcija, nekaj cevk in 4 roke... ok, pa mogoče še nekaj več bremz olja kot po klasični metodi...

Mas kje kaksna navodila? Ker sem vceraj ze iskal pa nisem nic pametnega nasel....verjetno napacne besede vtipkam v google.

Pa potem mislis da bi entliftal skozi srauf na klescah ko olje ven pritece ?

hvala za odgovor

LP

Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem oboje "tehnike" uporabljal pa prideš do istih rezultatov :)

Če zračiš samo z pumpanjem, moreš še glavni cilinder na hitro odprt pa zaprt med tem ko je pritisk na ročki, za vsak slučaj če je kak mehurček tam.

Z šprico gre pa brez problema, sam je včasih tudi to packanje.

Razen zadne bremze, ki je serijski falus, ostale stvari lepo špilajo, če pravilno prezračiš, do začetka druge sezone je mir :)

Tukaj, so navodila za zadnjo zavoro, meni je ni uspelo uspešno prezračit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas kje kaksna navodila? Ker sem vceraj ze iskal pa nisem nic pametnega nasel....verjetno napacne besede vtipkam v google.

Pa potem mislis da bi entliftal skozi srauf na klescah ko olje ven pritece ?

hvala za odgovor

LP

Denis

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:YWHCqf3KBEgJ:www.apriliaforum.com/forums/attachment.php%3Fattachmentid%3D77305%26d%3D1201559145+aprilia+tuono+rear+brake+bleeding+procedure+serviceaprilia&hl=sl&gl=si&pid=bl&srcid=ADGEEShBuAzqippCa3QEURaxwrEONtxSt9xK4trhTht25pj1ljifMrVPdd6zi3nJPb3jsS-gJYBO8V1StpGs8Hb4ZqCooZaOhHKi-F3ZyLVVbulYSoRAUfB6P6QrgpNWIoAnIhoGs1i4&sig=AHIEtbSYzikaNBrgZtioWxaKSGyTSS2cBg

sam nisem šel po tej poti ampak sem najprej probal v kontra (ja, skoz šrauf na kleščah) in se mi je obneslo brez odvečnega šraufanja.

@dolenc me je prehitu... ampak... jest sm ti dal link od serviceaprilia.com :) :) :)

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, hvala obema. Danes sprobam zadevo, upam da bo uspelo v prvo. Mi je pa prav cudno da ne gre po standardni poti.

LP in lep dan.

Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre, vse razen zadne zavore, ki je biser aprilije :D

No saj z drugim zaenkrat nimam problemom, zadnja bremza me jebe....trenutno sploh nima naslona hehe.

Javim kako bom reso.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz se ponovno javljam. Sem naredil oba postopka, samo od aprilie v navodilih bil uspesen ampak se vedno ne zadosti. Naslon je, ampak se vedno premali. Fejst moram pritisnit da kola malo blokira. Ima idejo kdo kaj bi se lahko bilo? Naj veckrat se ponovim?

Lp

Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz se ponovno javljam. Sem naredil oba postopka, samo od aprilie v navodilih bil uspesen ampak se vedno ne zadosti. Naslon je, ampak se vedno premali. Fejst moram pritisnit da kola malo blokira. Ima idejo kdo kaj bi se lahko bilo? Naj veckrat se ponovim?

Lp

Denis

mogoce pa ni problem v bremzi, ampak v izrabi. Poglej kok slabe mas pakne in disk. Klasicna napaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce pa ni problem v bremzi, ampak v izrabi. Poglej kok slabe mas pakne in disk. Klasicna napaka.

Disk in ploscice ok, lansko sezono zamenjane. Se kaksna ideja? Ce nebi ble menjane bi prvo na to posumil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk in ploscice ok, lansko sezono zamenjane. Se kaksna ideja? Ce nebi ble menjane bi prvo na to posumil.

Lp

Kdaj si nazadnje menjal cevi pa batek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

standardni problem milke..

pa ne vem a je kdo to sploh rešu dolgotrajno al noben..al so vsi obupali..

aja..men na tuono 2003 zadnja bremza delala..

res pa je tudi da je nikoli nisem uporabljal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, kaj ni blo pol tko, da ko prezračiš, nekaj časa dela, potem pa krepne. Če hočeš da dela, vsakič ko domov prideš, en cegu obesiš na bremzo in pol naj bi delalo. Sam da je pritisk na tački...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..men na tuono 2003 zadnja bremza delala..

res pa je tudi da je nikoli nisem uporabljal..

. . . tudi nikoli stisnu nanjo, razn ene par-krat na klancu, pa še takrat je BP delala . . .

Sam itak, da se lahko problem Milke preseli tud na Tuno, pa je dobr vedt kako rešt problem biggrin.gif (ApriliaForum se je kr lepo razpisu o tem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, kaj ni blo pol tko, da ko prezračiš, nekaj časa dela, potem pa krepne. Če hočeš da dela, vsakič ko domov prideš, en cegu obesiš na bremzo in pol naj bi delalo. Sam da je pritisk na tački...

Kokr je meni znano, naj bi tole prezracenje pomagalo do naslednje menjave tekocin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk in ploscice ok, lansko sezono zamenjane. Se kaksna ideja? Ce nebi ble menjane bi prvo na to posumil.

Lp

si POGLEDAL obrabljenost ploscic ali samo sklepas, ker si zamenjal pred par xxx km? ce ni prav material na ploscicah ti se diske "pobere" (BTDT).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!