Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Prvo se pozanimaj, če ima prva Mille (do letnika 2001) istega kot 2001-2003 letniki. Svetujem da greš na Apriliaforum.com

Potem pa bi bilo fino da malo premeriš kakšne voltaže dobiš na vhod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števčka sta ista, razlika je samo v ozadju in barvi osvetlitve(torej samo vizualno), delujeta pa oba enako. italjani znajo prepakirat pa še enkrat prodat :D

Vem ne, ker tko prek interneta kej servisirat ravno ni lahko :D, ampak ugibam če si skuril enega boš še drugega, varovalke pa števček nima.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že da nima varovalke. Sam skuril se je ker je prišlo do kratkega stika, ker sem zalotal tipke. Zakaj misliš da bi mi skurlo tudi novega? Ja itaq da bom dal nekomu da pogleda, ker res nočem da bi se skadlo še iz drugega :) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa tipke zalotal potem pa drugo, sem površno prebral, če to kje piše...

Če ti kupovanje iz ebaya ni tuje malo spremljaj občasno, se kdaj najde kak cenejši, pod 100eur jih pa še nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si števec od G.P.T. firme. JE veliko manjši in bolj sexsi kot ta na apriliji pa še cenejši je. Vsi senzorji so zraven(drugi) tako da originalnih sploh ne ponucaš. JE pa zadeva vredna svojega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po mojem da ja...

Pač narediš takoj servis, pregledaš ostalo in gasa:)

Tale Milči je zelo zelo zanimiv, sploh oprema(fedri, feltne)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklical možakarja in pravi da je treba gume zamenat pa servis narest, pa da je enkrat mal padu, sam je plastika u nulo zrihtana...

tko da v soboto grem gledat, pa da vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če imajo mille 2001 letniki enake konektore na števcu (speedometru)kot letniki 2003? Ali pa npr. mille 2001 in tuno 2003. Ker zgledajo že isto, tako da bi verjetno tudi laufalo v redu. Zadnjič sem priklopil od 250 aprilie in je delalo, vendar je nabijalo obrate. Če ima kdo za prodat števec za mille naj sporoči.

lp, mk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če imajo mille 2001 letniki enake konektore na števcu (speedometru)kot letniki 2003? Ali pa npr. mille 2001 in tuno 2003. Ker zgledajo že isto, tako da bi verjetno tudi laufalo v redu. Zadnjič sem priklopil od 250 aprilie in je delalo, vendar je nabijalo obrate. Če ima kdo za prodat števec za mille naj sporoči.

lp, mk

Od 250-tke ti nabija ker ima drugačno elektroniko in je števec prirejen posebaj za 2t motorje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. Še en problem, ki mogoče ni problem. Ko se peljem npr. 50 km/h(lahko tudi več), dam v 4 ali višjo prestavo (se pravi da so mali obrati)in zategnem gas mi začne hudo poskakovati zadnji del. Enako se zgodi če mu dvignem z dvigalko zadnje kolo dam npr v 5 prestavo in pustim laufat(brez gasa). Ko zategnem gas oz. ko motor vleče je pa vse ql. Tudi ko zaviram s kompresijo je vse ok. Sem gledal zadnji amortizer, če bi se kaj odšraufalo pa je vse ql, tudi vilce nimajo lufta, ketna nima lufta, amortizer pa je nastavljen na trdo. Pač me zanima če je to normalno, če ste opazili kaj podobnega. Drugače pa mille rules :D Hvala za odgovore. Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri vseh ne. Sem poskušal z sv in vtr. Pa ni blo tak hudo. Me zanima kak je z ostalimi rsv-ji. LP

kolikor sem jaz uspel probat ostalih je res tako, da je aprilia bolj nemirna pri nizkih obratih kot ostali dvovaljniki..bistveno lepše dela od 4.000 obratov naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri vseh ne. Sem poskušal z sv in vtr. Pa ni blo tak hudo. Me zanima kak je z ostalimi rsv-ji. LP

kaj? A ti poskuse delaš z mojim motorjem... mamicu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji Tuono 2004 se isto dogaja. Ampak samo če daš odpreš močno gas. Če lepo postopoma in počasi dodajaš gas se to ne dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh salieri. Nič se ne boj. Saj sem pohvalo da lepo gre, nič ne skače :D Ja zgleda da je to na vseh rsv-jih. Ga moraš vedno na obratih držat za lepšo vožnjo. Kolko pa vam kaj požre mille? Meni se zdi da ga ne morem spravit pod 9. Večinoma je kar nad 10 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se nekaj po 200km pali rezerva, se pravi poraba okoli 8l, če peljem bol dinamično. Če pa vozim počasi pa tud kej manj. Na pisti pa nad 12l

Je pa to v velki meri odvisno kako voziš, meni načeloma tudi gume dosti zdržijo, tko da mogoče sem šparoven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se nekaj po 200km pali rezerva, se pravi poraba okoli 8l, če peljem bol dinamično. Če pa vozim počasi pa tud kej manj. Na pisti pa nad 12l

Je pa to v velki meri odvisno kako voziš, meni načeloma tudi gume dosti zdržijo, tko da mogoče sem šparoven :)

pussy..men pod 8 ni nikol žrla ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklical možakarja in pravi da je treba gume zamenat pa servis narest, pa da je enkrat mal padu, sam je plastika u nulo zrihtana...

tko da v soboto grem gledat, pa da vidimo!

a si šel pogledat? me zanima v kakšnem stanju je ta rsv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!