Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

pred 10 urami, lucky323 pravi:

Točno to mislim,hvala za info jih bom tu naročil čeprav tole kakšn Majstr tudi pri nas pomoje naredi,zdej sam ne vem al bo to zdržal do zime ali se naj tega takoj lotim.

PS.kako je z statorjem

Stator je zaenkrat kul (tok tok). Sem naredu ene 400-500km po menjavi (ni blo več časa, dopust pa to :( ).

Me zanima, če nardiš to modifikacijo z izpuhi, kaj ti rečejo polcaji, k ti namerjo prevečjo glasnost na original izpuhih? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to to namerijo ti dajo pač 400 eur kazni :panic: in pol veseli odkorakajo do komandirja in uprašajo kolko jih bodo še mogli j..at da bodo dobili višji čin :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Katero ketno nataknit na motor? Kaj je razlika med 520 in 525??

Za zobnike sem nekak videl,da večinoma za moj motor priporočajo 15/42, ma kdo kakšne iskušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, ProdriveR said:

Katero ketno nataknit na motor? Kaj je razlika med 520 in 525??

Za zobnike sem nekak videl,da večinoma za moj motor priporočajo 15/42, ma kdo kakšne iskušnje?

525 se mi zdi da je orginal(tako sem dal jaz na mille)

razlika je pa v sirini(520 je ozja kot 525 in 530).

bolje pazi da bos vzel zvmx ketno kot zvx, saj je prva mocnejsa pa tudi drazja za cca 20e. Tm ene 150e je komplet zvmx, zvx je pa 120. 

Kar se tice zobniskih razmerij pa dej en zob manj spredi. Dva je prehuda za ‘normalno’ voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji tuono 2003 ima original 17/42, jaz sem predelal na 15/42. Je kar v redu tako, saj lepo vleče, končne pa ne rabim. Na pomlad probam 15/44...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še blizu končne nism pršu :) Mam 2gen RSV.

Rabil bi nekaj, da se da kukr tolk normalno peljat pr nižjih brzinah (npr 50 skozi mesto :) ). Wheelijev pa tud ne delam, ker mi je za to škoda motorja (pa še nočm ga po neumnosti razbit).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj spredaj en zob dol na 15 (manj najbrž ne dobiš), pa bo že sprememba, Pol pa lahko zadaj povečaš, če ti še ne bo pasalo...Tuono ima krajša prestavna razmerja kot mille, tako da bi se tebi lahko manjšanje št. zob spredaj in večanje zadaj zelo poznalo na odzivnosti...Nekje sem prebral, da prisegajo v UK in ZDA na 16/44...Kakšen maš pa eprom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 2 urami, Zok pravi:

Je normalno, da napenjalec verige tako skace?

V primeru, da ga napenja oljni tlak, potem da. Motor se vrti prepočasi, tudi olja najbrž ni prav veliko zato ni oljnega tlaka...

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je normalno, V990 masina ima olni napenjalec. Na maketi ni olja(olnega pritiska). Pa se zanimivost: odmicne gredi se vrtijo v drugo stran kot glavna gred :huh::kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 43 minutami, monst3r pravi:

Pozdravljeni, zanima me ali ima Aprilia RSV 2006 letnik že serijsko stabilizator krmila?  Hvala.

Vse aprilije imajo serijsko stabilizator krmila.ce rabljenega kupis je pac moznost da ga ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Miha1985 said:

Vse aprilije imajo serijsko stabilizator krmila.ce rabljenega kupis je pac moznost da ga ni

Ja sem ugotovil včeraj med vožnjo ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
13 minutes ago, monst3r said:

Zdravo, še eno vprašanje :) ali ima RSV 2006 že antihopping sklopko? Hvala za odgovor.

To so imele ze prve generacije rav mille. Tko da sm preprican da je tudi 2nd gen to podedovala :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi V2 1000cc agregati imajo antihopping sklopko.

Ceprav je meni uspelo cez vikend poskakovati kaksnih 10, 20 metrov pri enem zaviranju... :P Verjetno jo je zaradi hitrejse obrabe lamele prejsnji lastnik deaktiviral. ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Zok said:

Vsi V2 1000cc agregati imajo antihopping sklopko.

Ceprav je meni uspelo cez vikend poskakovati kaksnih 10, 20 metrov pri enem zaviranju... :P Verjetno jo je zaradi hitrejse obrabe lamele prejsnji lastnik deaktiviral. ;)

Ija, ni vecna.. se dobr da si me spomnu da jo pogledam na svoji tuni.

ma pa prav pride ce se zasaltas, pa gre ena prestava prevec dol :P 

btw je komu ratal gor zmontirat prikazovalnik prestav? 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, ukica said:

Ija, ni vecna.. se dobr da si me spomnu da jo pogledam na svoji tuni.

ma pa prav pride ce se zasaltas, pa gre ena prestava prevec dol :P 

btw je komu ratal gor zmontirat prikazovalnik prestav? 

Meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!