Skoči na vsebino

Benelli


bobokrajnc

Priporočene objave

Nice.......mnogo bolje zabeležen test....kot ga je v stanju sproducirati "Motorist".

Kapo dol :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

uprašanje je samo...čemu je tako :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mela prstke zravn?????' :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

a ne ...to je pa legenda cist sam napisal......je kar se tega tice cist spostovanja vreden....škoda sam..... :doze: ...no ja.... :grim

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zalsedil imena avtorja.......OK ......."Legendo"........napačno delo opravljaš.....bolje bi bilo,če bi se posvetil temu!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
motorcycle daily:

MCN Reports Benelli Shut Down

By Dirck Edge

England's Motorcycle News is reporting that small Italian manufacturer Benelli (makers of the TNT, for instance) have stopped production and terminated employees as a result of the decision by the Merloni family (controllers of Benelli) to find a buyer for the marque.

Benelli had been resurected by Andrea Merloni in the late 1990s shortly before the stunning three-cylinder Benelli Tornado was displayed to appreciative motorcycle lovers

Škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

mene pa zanima, ce ma kdo na forumu sploh ta motor (bilokatero izvedbo)? Oz. ce morda kdo koga pozna, ki ga ima...

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom tud kr zacel sparat za njega :) ta stvarca pa mi je res tak huda...crno-zlati TNT 1130 Cafe Racer :evilgrin:

Zato me pa ravno zanima, ce ga ma kdo mogoce, da zastavim par vprasanj, oz. si ga ogledam kje v zivo (ne samo v salonu)

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom tud kr zacel sparat za njega :) ta stvarca pa mi je res tak huda...crno-zlati TNT 1130 Cafe Racer :evilgrin:

Zato me pa ravno zanima, ce ga ma kdo mogoce, da zastavim par vprasanj, oz. si ga ogledam kje v zivo (ne samo v salonu)

Bom jest mal povprašal serviserja kaj pravi od njih. Spomni me še kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

malo se motiš v štartu :evilgrin:

to sicer ne wem, če je kak lastnik take mrcine pri nas, wem samo da ni poceni, če gledaš na ostale litrske endure :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej je bil tudi TIGER v konkurenci ( mi je všeč zvok trivalnikov, ga ni čez to) pa ni bilo nobenega pametnega rabljenega na prodaj ko sem jaz zverino nabavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga............ne more bit wsak v službi njenega veličanstva :whistle:

sicer pa tudi mene zanima, kako laufa tale Benelli napram Triumphom, glede na to, da sta oba trovaljnika

s takimle, bi se kar kosala

post-5241-1213254472_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba v prostem teku mal ropotata :) z obrati ta "rožljanje" v mašini utihne :P no jz sem slišal laufat in ko se je vozil TNT Benellija, na mestu ropota k Ducati skor

imajo pa nasplošno teli Benelliji zlo všečen dizajn, sploh ta je hud na fotki k ma krampaste gume gor :) pa mal opreme za popotnike

post-1406-1218700682_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga............ne more bit wsak v službi njenega veličanstva :whistle:

sicer pa tudi mene zanima, kako laufa tale Benelli napram Triumphom, glede na to, da sta oba trovaljnika

s takimle, bi se kar kosala

post-5241-1213254472_thumb.jpg

ne more bit vsak hlapec ....to je res :topic: /malo to tvoje veličanstvo vleče na BMW-GS ali se mi samo zdi :yea1:

noben motor z neparnim številom cilindrov, pa naj bo tro-petvaljnik ni najboljša zasnova :topic:

drugače pa izgleda tale Benelček kar v redu :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ima trivaljnik ravno dobre lastnosti obeh...? Od dvovaljnika elastičnost, od štirivaljnika pa odzivnost? Vem, kaj govorim -Laverda 1200 je šla kot raketa. Si že vozil trovaljnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še nisem vozil trivalnika je poanta v tem kot je omenil motofrik: v niskih obratih vleče kot dvovalnik dost navora, v višje obrate se pa zavrti brez problema kot 4 valnik.

Moti me pa zvok v štangasu pri Tigru, motor teče nekam športno napram enduro zvoku.

Zdrawc je tak?

Njenega veličanstava si mislu najbrž GB :naughty:

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Čeprav sem lastnik najboljšega, me vseeno zanima če ima kdo v Sloveniji enega najlepših cestnih endurov. Prava rumena zver!

lp kje si ga kupil,

a pri gen uvozniku iz <kamnika

jez ga moslim jutri naročit

bb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp kje si ga kupil,

a pri gen uvozniku iz <kamnika

jez ga moslim jutri naročit

bb

kar naroči..

sam pazi na makadamu..bremze primejo ko hudič, četrta prestava pa zavrti v prazno..

to je SS endura če mene vprašaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar naroči..

sam pazi na makadamu..bremze primejo ko hudič, četrta prestava pa zavrti v prazno..

to je SS endura če mene vprašaš ;)

ali je auto performence

siher ?

ded hoče imet abans za cel motor !

lp bojko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!