Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Vprašanje za tiste, ki ste omenili, da vam v AGVejko piha.

Kako ste rešili ta problem?

Imam Ti-Tech in izpod brade vleče za popizdit (kljub mrežici). Če zaprem z roko spodnji del čelade je ok :hmm:

PM... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za tiste, ki ste omenili, da vam v AGVejko piha.

Kako ste rešili ta problem?

Imam Ti-Tech in izpod brade vleče za popizdit (kljub mrežici). Če zaprem z roko spodnji del čelade je ok :hmm:

Toliko za popizdit mi glih ne piha, mi pa prija vetrček, še posebaj v vročih dnevih, ko pa je malo pod 20st. celzij, mi pa wind-stoper pod kapa, ki je velika tudi čez vrat reši zadevco!

Solo man kaj imaš kej bolj efikasnega za rešitev, se ti ne govori v javnosti, pa javi na PM, če že :P !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko za popizdit mi glih ne piha, mi pa prija vetrček, še posebaj v vročih dnevih, ko pa je malo pod 20st. celzij, mi pa wind-stoper pod kapa, ki je velika tudi čez vrat reši zadevco!

Solo man kaj imaš kej bolj efikasnega za rešitev, se ti ne govori v javnosti, pa javi na PM, če že :P !

lp

Ne, ne gre za skrivnost, ravno mi je Frips poslal isto vprašanje, preden sem videl javno...

Pri mojem titech-u uporabljam v bradnem delu vetrno zaslonko, ki se zatakne za rob čelade. Do cca 28 stopinj jo imam vedno, za več jo pa snamem in se dobro obnese.

To je vse ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem titech-u uporabljam v bradnem delu vetrno zaslonko, ki se zatakne za rob čelade. Do cca 28 stopinj jo imam vedno, za več jo pa snamem in se dobro obnese.

To je vse ;)

Kaj si to "zaslonko" naredu sam?

Ker ko še nisem bil vajen vetra v laseh znotraj čelade, sem dal čez vse trgovine z agv čeladam, ki bi vedele kaj vse se da kot dodatno še kupit k čeladi, pa so mi vsi samo ponujali drugi vizir misleč z zatemnjeno šipco :D

To pa prvič slišim, razen če ni kot pravim doma narejena! Bi lahko poslikal, če je že doma narejena, pa da zaviham rokave in talent kot ga imam sam naredim to čudo in tako mi odpade wind.stoper!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si to "zaslonko" naredu sam?

Ker ko še nisem bil vajen vetra v laseh znotraj čelade, sem dal čez vse trgovine z agv čeladam, ki bi vedele kaj vse se da kot dodatno še kupit k čeladi, pa so mi vsi samo ponujali drugi vizir misleč z zatemnjeno šipco :D

To pa prvič slišim, razen če ni kot pravim doma narejena! Bi lahko poslikal, če je že doma narejena, pa da zaviham rokave in talent kot ga imam sam naredim to čudo in tako mi odpade wind.stoper!

lp

Bom slikal in prilepil, ni doma narejena, dobil sem jo pa v TSC LABA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mogoč kdo ve kaka je dejansko razlike med ti-tech in gp pro serijo, jst bi vzel ti-tech samo nisem videl drugačne kot v rossijevih barvah, ta mi je pa res mal preveč vpadljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mogoč kdo ve kaka je dejansko razlike med ti-tech in gp pro serijo, jst bi vzel ti-tech samo nisem videl drugačne kot v rossijevih barvah, ta mi je pa res mal preveč vpadljiva.

Titech ima titanium zračnike, bistveno boljše preklopnike za odpiranje/zapiranje zračnikov, 3 leta garancije. So pa črno siva, belo modra in belo rdeča. Se mi zdi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Živjo.

Kakšne izkušnje pa imate z modelom S 4? Delam manjšo ´dizertacijo´, ker bo to moja prva čelada, pa hočem preverjene izkušnje. Nameravam pa se voziti z naked-i (600-750 ccm) do max 150 km/h.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo tudi sam uporabljam čelado AGV-GP PRO zelo se mi dopade na glavi in ker je zelo lahka moti pa me ker je kar precej glasna pa piha mi v desno oko ter se mi solzi mate kakšen recept da mi ne bo več pihal v oko

razen da prodam čelado...LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda cbr 1000RR

Hja, na 600rr tudi piha :angry: Zgleda, da odvisno od glave, brade itd.... Med tem, ko pa kolegu ne piha nič.

AGV.... :grrr , vsaj jaz ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, na 600rr tudi piha :angry: Zgleda, da odvisno od glave, brade itd.... Med tem, ko pa kolegu ne piha nič.

AGV.... :grrr , vsaj jaz ne.

ne :?

mi lahko malce opišeš ta tvoj negativizem nastrojen AGV-ju?

Kupujem novo čelado in me resno zanima.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo tudi sam uporabljam čelado AGV-GP PRO zelo se mi dopade na glavi in ker je zelo lahka moti pa me ker je kar precej glasna pa piha mi v desno oko ter se mi solzi mate kakšen recept da mi ne bo več pihal v oko

razen da prodam čelado...LP

Imam enako mnenje, čelada je super sam piha k pr norcih. Jst sem si iz pene naredu tak element, katerega vstavim med čelado in brado kadar se vozi ko je manj kot 10 stopinj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bi bila GP-Pro primerna za na motor CBR 600 RR (uporaba bi bila bolj ali manj namenjena za na dirkališče)? Kaj mi vi svetujete?

Na ne bi!

Za tvoj extra hiter motor pa je primerna samo tista najdražja čelada, katerakoli že je to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :?

mi lahko malce opišeš ta tvoj negativizem nastrojen AGV-ju?

Kupujem novo čelado in me resno zanima.

Hvala.

Meni osebno najboljša čelada. Le da res piha. Upam da bodo to pri naslednjih modelih odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ne bi!

Za tvoj extra hiter motor pa je primerna samo tista najdražja čelada, katerakoli že je to :rolleyes:

sarkazem ni potreben, ker je bilo moje vprašanje čisto nedolžno. Samo podal sem informacije za kakšen motor se gre in kje se bo čelada bolj ali manj uporabljala. Za svoj denar želim dobiti najboljše možno, zato to sprašujem.

Meni osebno najboljša čelada. Le da res piha. Upam da bodo to pri naslednjih modelih odpravili.

Je to pihanje res moteče? Meni je pravzaprav super, če je čelada zračna - poleti še prehitro postane prevroče.

@Brihta: imaš model GP-Pro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je Brihta že rekel (AGV Ti-Tech sicer pri meni).....vse 5 razen pihanja. Sicer meni in moji lady na FZ6n z šipco ni nič pihal, sedaj na cbrki al pa fz1 pa spet piha.

Je pa res, da se ta piš sedaj, ko je hladno, še posebaj čuti. Bomo videli kako bo v toplejših dneh nasledje leto.

Čelado pred nakupom na glavo in probat krog ali dva. Drugače ne gre :whistle:

Kolegu GP-PRO na FZS1000 in FZ6 ne piha nič.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je Brihta že rekel (AGV Ti-Tech sicer pri meni).....vse 5 razen pihanja. Sicer meni in moji lady na FZ6n z šipco ni nič pihal, sedaj na cbrki al pa fz1 pa spet piha.

Je pa res, da se ta piš sedaj, ko je hladno, še posebaj čuti. Bomo videli kako bo v toplejših dneh nasledje leto.

Čelado pred nakupom na glavo in probat krog ali dva. Drugače ne gre :whistle:

Kolegu GP-PRO na FZS1000 in FZ6 ne piha nič.

Koliko časa pa že imaš AGV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam AGV Ti-tech že 4 sezono in je res malo moteče pihanje, samo je tudi odvisno

od same hitrosti, SOLO mi je nekaj obljubljal, da mi bo slikal podbradek k čeladi, kjer je največje

trenje pihanja :whistle: in s tem naj bi se tudi to porazgubilo!

Sem tak tip, če bi me ful motilo, bi že menjal :naughty:

BTW na koliko let menjate "šljeme" (na 5 let je priporočljivo), če je z njimi vse OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!