Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

Knjigo - Kaj če ne bi nikoli poiskusil se je dalo dobiti v knjigarni Felix...

Jz sm jo tut dubu za roj.dan, in je knjiga zakooon, zdej morm pa še tadrugo ubost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

se strinjam knjiga MOJA ZGODBA je zakon za tadrugo pa nwm k je se nism prabrau:P

...druga knjiga.....pa govori predvsem o prestopu Rossi-ja iz honde k yamahi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da "Kaj če ne bi nikoli poskusil" nekomu ki mu moto dirke niso blizu ne bo preveč zanimiva.

Oz. po pravici povedano sem pričakoval kar malo več, glede na to kako so vsi na dolgo in široko povdarjali kako MEGA zanimiva je in da se je sploh ne da nehat brat.. še najbolj je zanimiv odlomek o dirkanju z APECARJI v mladih letih :)

bom pa vseeno prebral tudi tisto taprvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Bravoo rossi :OK: važn da je prehitu kretena lorenza in prišel na 3. mesto :yea1: 46!

meni lorenzo ni simpatičn, a kreten ga nebi klical. tip me verjetno prehiti tudi če mu daš apn-ko v roke.

mi je pa blo zanimivo, da je lorenzo bil po dirki tak dobre volje in da so si v garaži tak veselo čestitali.

kaj se on tudi veseli za rossijeve stopničke? trance_05_banana.gif

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni lorenzo ni simpatičn, a kreten ga nebi klical. tip me verjetno prehiti tudi če mu daš apn-ko v roke.

mi je pa blo zanimivo, da je lorenzo bil po dirki tak dobre volje in da so si v garaži tak veselo čestitali.

kaj se on tudi veseli za rossijeve stopničke? trance_05_banana.gif

"Lavrincu Jurček" se je veselil zaradi "matematike" zanimivo ne? Razplet dirke mu še vedno daje skupno prednost 12-ih točk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Lavrincu Jurček" se je veselil zaradi "matematike" zanimivo ne? Razplet dirke mu še vedno daje skupno prednost 12-ih točk.

lorenzo je zrel voznik postal, pridno zbira tocke ki mu bodo se kako prav prisle.

stoner bil danes najboljsi na najboljsem motorju,,

vidi se da rossi in duce sodelujejo zelo se trudijo.. doctore je rekel da 5 mesto je realno. kar bo vec bo pa zelo vesel...

prihajajo se nase dirke ki se bomo veselili rossi fani :naughty: :naughty:

drugo leto pa tako in tako je cas za 10tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto pa tako in tako je cas za 10tega

... že že. Ampak bo prekleta kriza.

Raznih Agostinijev, Angelov Nietov itd ne bo več. :nono: Ti časi so minili. In toliko naslovov, kot jih je nanizal Dr. tudi ne. Če mu rata še en naslov bo zadnji v tej verigi zmagovalcev.

Vstopili smo v tretje tisočletje. To pa je čas rivalstva kakor "strojev", ki pa so izenačeni k svina... :yes: Razen, če se utrne kakšen Marsov'c, katerega pa bi ga po ključu logike na šus "diskvalificirali". Če ne zaradi drugega, zaradi "nelojalne konkurence". Danes ima vrednost denarja (pre)visoko ceno! :O

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!