Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

Leto je naokoli in že imamo nove svetovne prvake v GP.Mislim da bi nekaj besed namenili tudi mlademu italjanskemu asu Valentinu Rossiju.

Zanimajo me vaša mnenja,in kaj si mislite o mlademu italijanu

46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Leto je naokoli in že imamo nove svetovne prvake v GP.Mislim da bi nekaj besed namenili tudi mlademu italjanskemu asu Valentinu Rossiju.

Zanimajo me vaša mnenja,in kaj si mislite o mlademu italijanu

46

fant obvlada, predvsem pa ima zivce...

imam pa obcutek, da ko ga bo vrglo tko kot se rece, da se bo cist polomu, ker ne zna past. Neki podobnga ko z Mickom in Waynom...

upam da se dolgo ne bo tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj izgleda bolj simpaticen,kot biaggi.sicer pa kot je rekel miki: ko ga bo raztresclo bo hudo.upam,da ne prevec.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Rossi je ze nekajkrat POSTENO padel - en padec je na sliki v Motorradu kjer je kake 1m nad progo Honda, se en meter visje pa Valentino, vse skupaj pa se je menda premikalo skoraj z dvesto na uro. Ampak se nikoli se ni CISTO NIC naredil, kar je res en ne prav majhen cudez. Nekateri dirkaci so se ze pri "lazjih" padcih hudo poskodovali, kar seveda NIKOMUR ne privoscim, zato upajmo, da bo se dolgo imel tako sreco!

Sicer pa mislim, da je zelo dober voznik, ima odlicen obcutek za motor in ce motor ni glih v nulo nastelan za tisto dirko, se bo tudi sam temu prilagodil in ne kot Max, ki zacne takrat simfat mehanike pa Yamaho, kaksna jajca da mu daje in zato ne more zmagat. Zato je po moje upraviceno prvak. Predvsem pa kljub temu, da ma "jajca" se vedno poslusa pamet (kar je se ena od zadev, ki ga loci od Maxa). Ce temu dodas se vrhunski motor, dobis zmagovalno kombinacijo. Le voznjo v dezju bo moral se malo trenirati, se mi zdi... Ja, Pa Suzukija vozit, hehehe .

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rossi je res fenomenalen dirkac, vedno vozi 1000% skoncentrirano na dirko.No prvo leto ko je prisel v 500cc razred je imel nekaj zacetnih tezav s privajanjem na motor (prevec padcev), sam je pa zato drugo leto zmagal z veliko prednostjo pred tekmeci.

Jaz navijam za Rossi-ja ze od casov njegovega zacetka v 125cc.

Glede Max Biaggi-ja pa ga ne trpim, za zanivost ko je Rossi špostal prvak v 250cc in je naznanil da bo sel v 500cc razred se je oglasil Biaggi in izjavil da naj Rossi raje ostane v 250cc,ker je kao "preslab" za 500cc razred in nima sans.

Zaradi podobnih izjav Biaggi-ja ne morem.

Ja pa se to slisal sem na itervjuju, da se Rossi se ni odlocil ali bo nasledno sezono dirkal z 2-taknim ali 4-taktnim motorjem. Honda bi ga rada videla na 4-taktnem, on pa je rekel da se bo po primerjalnih testih z obema motorjema odlocil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, Pa Suzukija vozit, hehehe .

LP suzuki

Rossi s Suzukijem ne bi imel kaj dosti možnosti. Poglej si Robertsa, ki je tudi izjemen voznik. Če bo Valentino prihodnje leto dirkal s 4-taktnim motorjem, mu bo verjetno najhujša konkurenca Daijiro Katoh, ki bo prevzel njegov letošnji motor.

Upam, da mu ne bo zmanjkalo motivacije. Zaenkrat mu kaže odlično. Morda bo stopil po stopinjah Micka Doohana ali celo Agostinija.

Tomas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pohvalim, da sem Rossija gledala v živo v Brnu in zanj seveda navijala (njegova zmaga je bila super darilo za moj rojstni dan). V živo je še boljši, še bolj zanimiv in še bolj zabaven. Preprosto moraš ga imeti rad.

Biaggija tudi jaz ne prenesem - predvsem zato, ker se ne zna športno obnašati. Še zdaj mu zamerim, kako je Rossija hotel s komolcem izriniti s proge na eni od letošnjih dirk. Pa na štartu se ful čudno drži.

Všeč so mi tudi spletne strani o Rossiju, čeprav ne moreš ničesar sneti, brez da pošlješ mail.

Komaj čakam na naslednjo sezono, da bom spet držala pesmi za Doctora!

LP

P.S. Kaj bo delal Rossi, če bo nehal dirkati?

Učil bo Robertsa!

Maria

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na internetu zasledil zanimiv podatek,da naj bi Rossi naslednjo sezono obdrzal svojo zmagovalno stevilko 46!

Ja Katoh bo verjetno velika konkurenca Rossi-ju, bodo vsaj dirke se bolj zanimive in bo se en tekmec vec, ki bo pred Max Biaggijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je res zakon - kapo dol.Od srca mu privoščim letošnji naslov, ker če bodo drugo leto v GP-moto klasi 4-taktarji konkurenčni bodo verjetno v ospredje prišli povsem drugi vozniki, ker je tehnika vožnje zelo razlikuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem na internetu zasledil zanimiv podatek,da naj bi Rossi naslednjo sezono obdrzal svojo zmagovalno stevilko 46!

Ja Katoh bo verjetno velika konkurenca Rossi-ju, bodo vsaj dirke se bolj zanimive in bo se en tekmec vec, ki bo pred Max Biaggijem

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, naslednjo sezono bodo dirke se prav posebej zanimive, saj bodo novi 4-taktniki se polni otroskih bolezni, tako da bo za voznike poleg znanja voznje pridobila na pomembnosti tudi vzdrzljivost motorja. Mislim, da bo to ena najbolj zanimivih sezon nasploh!

Pa se tole: redko se upam oporekat dekletom, ampak tale izjava marie (Kaj bo delal Rossi, če bo nehal dirkati? Učil bo Robertsa!) je pa... hja... khm... recimo "mocna". Zal tega ne morem dokazat (ne v eni in ne v drugi smeri), saj bi bilo edino pravo merilo ce bi oba dirkala na POPOLNOMA enakih motorjih, kar je zal nemogoce. Najbolj bi se temu priblizali, ce bi oba vozila v istem mostvu, kar je zelo malo verjetno. Zato se bom zadovoljil z izjavo, da sta OBA zelo dobra voznika.

No, prvi vtis kaj se dogaja bomo dobili (ce sem si prav zapomnil) 7.aprila 2002, ko bo prva dirka nove sezone. In ce bo Suzukiju uspelo drzati obljubo in bo Roberts za naslednjo sezono res dobil konkurencen motor, ce ga ze za tole minulo ni imel, bom pa sploh zelo vesel.

Nekaj najlepsih "akcij" letosnje sezone si lahko pogledate na:

http://www.dorna.com/index.html

Tam so tudi enominutni filmcki o vseh treh prvakih itd. Uzivajte!

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

redko se upam oporekat dekletom, ampak tale izjava marie (Kaj bo delal Rossi, če bo nehal dirkati? Učil bo Robertsa!) je pa... hja... khm... recimo "mocna". Zal tega ne morem dokazat (ne v eni in ne v drugi smeri), saj bi bilo edino pravo merilo ce bi oba dirkala na POPOLNOMA enakih motorjih, kar je zal nemogoce. Najbolj bi se temu priblizali, ce bi oba vozila v istem mostvu, kar je zelo malo verjetno. Zato se bom zadovoljil z izjavo, da sta OBA zelo dobra voznika.

LP suzuki

Ja, suzuki, saj vem, da Rossija in Robertsa ne moremo čisto primerjati, ker ne vozita istega motorja. Meni se Roberts kar malo smili, ker vsi vemo, česa je zmožen, žal pa ga konjčki pod njim ne ubogajo. Če bi bile dirke dolge dva kroga, bi še šlo ...

Tisto "šalo" pa sem napisala zato, ker je enkrat ful vžgala. Moj fant je namreč Suzuki-fan in tudi za Robertsa navija. Pa sem ga enkrat, ko sva se odpravljala na neko turo, malo podražila - in skoraj ostala doma. Ampak smešno je pa bilo.

Za naslednjo sezono upam, da bodo Robertsu motor pripravljali tako, da bo lahko konkuriral najboljšim in mu ne bo več treba po nekaj krogih peljati v boks, tam pa od jeze metati stvari po tleh.

Še vedno pa navijam za Rossija!

Maria

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola maria!

A ves, da bi se midva s tvojim fantom ful ujela??? Kriza, kriza, se dobro, da imam toplo vodo rad samo v pipi...

Sicer se pa strinjam z vsem, kar si povedala in prav napeto pricakujem novo sezono, ceprav je do takrat se vec kot stiri mesece. Si bom moral skrajsati ta cas z gledanjem posnetkov dirk iz preteklih let... Dodam lahko le tole: letos je postal prvak najboljsi voznik na najboljsem motorju. Lani pa je postal prvak najboljsi voznik.

Imej se lepo in pazi nase.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ola!

glede na to, da sem tud sama velika obozevalka rossija in vem, da je se dalec do naslednje sezone, pa sploh se ne vem, ce bom mela priloznost na kksno GP dirko iti, da bi ga tudi v zivo vidla, me zanima, ce kdo ve, ce bo rossi letos v bolognii??

hvala, lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena novička:

Valentino Rossi was not happy after his first ride on the Honda RC211V four months ago at Suzuka, but now things have changed and there is no doubt in the Italian's mind which motorcycle he will be riding when the 2002 season kicks off at the Japanese circuit in April. 'I will ride the 4 stroke,' he confirmed at Jerez today. 'All the changes I asked for have been completed and we have an excellent base to work from'.

http://www.motograndprix.com/Site/main/new...?IDEdition=6148

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si hocete ogledati filmcek iz testiranja nove honde:

http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=113881

Glavne vloge

- HONDA 1000 V5 4-taktna,

- Rossi

Baje pa je tudi za pol sekunde izboljsal rekord proge.

p.s.CE VE SE KDO ZA KAK ZANIMIV FILMCEK IZ TESTIRANJ NOVIH GP MOTORJOV NAJ VSTAVI LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Baje pa je tudi za pol sekunde izboljsal rekord proge.

Za pol sekunde je izboljšal svoj čas z dirke, kar je 0,7 sec slabše od njegovega najboljšega časa v Jerezu (ampak to so šele prvi resni treningi).Filmček je super že zaradi zvoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:--------------------------------------------------------------------------------

Baje pa je tudi za pol sekunde izboljsal rekord proge.

--------------------------------------------------------------------------------

Za pol sekunde je izboljšal svoj čas z dirke, kar je 0,7 sec slabše od njegovega najboljšega časa v Jerezu (ampak to so šele prvi resni treningi).Filmček je super že zaradi zvoka.

Pa še asfalt je čist nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je car!Ampak tudi Max je car-se še spomnete njegove vožnje po zadnjem kolesu,ko je dejansko šel čez "vago"?Sreča ali znanje?To ve samo on!Nekoga ste pa pozabili:mali avstralček McCoy.Česo vsi ostali carji, je on bog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je Rossi res kraljeval. Drugo leto pa bo malo zmede v GP-1 razredu, se mi zdi. Na testiranjih se vsi gredo malo "mačke in miši".

Pa še posnetke iz testiranja v Jerezu imam za vas!

http://www.rsvs-furman.si/Video/Moto/Rossi...jerez_hband.wmv

4.797.124 bytov; 1 minuta, 33 sekund

http://www.rsvs-furman.si/Video/Moto/Ukawa...jerez_hband.wmv

4.776.688 bytov, 1 minuta, 33 sekund

http://www.rsvs-furman.si/Video/Moto/Katoh...jerez_hband.wmv

3.535.541 bytov, 1 minuta, 7 sekund

Mogoče vam datoteke celo uspe gledati direktno, vendar močno priporočam desni klik in "Shrani cilj kot"...

Uredil - Furioso on 08/12/2001 11:08:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je izjemen voznik. To sem pravil že ko ve bil še v 125 ccm. Mi pa srce gori še za enga drugega, ki mu letos nikakor ni šlo in upam da bo naslednje leto boljše - Norijuki Haga.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi pa srce gori še za enga drugega, ki mu letos nikakor ni šlo in upam da bo naslednje leto boljše - Norijuki Haga.

Če se ne motim, bo Haga drugo leto spet vozil v SBK (pri Apriliji).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

Rossi je car!Ampak tudi Max je car-se še spomnete njegove vožnje po zadnjem kolesu,ko je dejansko šel čez "vago"?Sreča ali znanje?To ve samo on!Nekoga ste pa pozabili:mali avstralček McCoy.Če so vsi ostali carji, je on bog!

Očitno ste sam racionalen folk,matematičarji ki opazujete kdo ima načistejšo vožnjo,koga je za milimeter prestavilo kjer je tisočinko izgubil,pa kdo ima najlepši motor,pa najlepšo čelado...Kaj pa atraktivnost?Rajši gledam nekoga (McCoya),ki se deset krogov na meji pelje in da motor poplesava,da se počez V in IZ ovinka odpelje!Da ponudi nekaj našim očem,ne pa da se pelje kot po tirnicah,brez vsake krize!Seveda je to tudi umetnost!Očitno sem jaz bolj zahteven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne rabiš niti kaj ekstra dobro pogledat, da vidiš, da se nobeden od dirkačev v svetovni špici ne pelje "kot po tirnicah".

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!