Skoči na vsebino

Katero avtošolo izbrati?


mihagrabner

Priporočene objave

za ljubljano ne vem konkretno, ampak kdor ima ceno ur pod konkurenco, je navadno slaba izbira. cena ene ure ne pove kaj dosti o ceni celega izpita!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah,za A sicer ne vem,sam jest delam zej za B pr avtošoli Ježica.Moj inštruktor tud uči bodoče motoriste,pa je zlo vredu človk,te velik nauči.Kle maš link do njihove strani,pa se mal pozanimej kako in kaj.

http://www.avtosola-jezica.com

Aja,pa za dijake in študente je za jurja cnej ura kukr običajno,kar se pa na kvaliteti učenja ne pozna :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izbiri avtošole preveri da,

1.imajo vsaj dva enaka motorja - se je že zgodili da je kandidat razbil motor, potem pa so drugi čakali tudi po mesec in več, da so lahko nadaljevali vožnje

2.zna inštruktor dejansko voziti motor - so tudi taki, ki že več let niso sedeli na njem, kaj šele vozili

3.kar je poceni ni nujno tudi najbolj ugodbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je tudi pazit, da ima avto šola neprometno površino za izvajanje poligona. Avtošola Brulc jo ima! Cena ure je 7500sit. Inštruktor za A je motorist!

Voziš na Yamahi Diversion 600, ki je zaradi štirih cilindrov zelo lepo vozen motor, imajo še Hondo Dominator 250.

Program obsega 9 vaj (cca 15 ur). Izpit se opravi na internem poligonu, zaradi česar ni čakalne dobe!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola evropa al neki tazga... mislim da je zdej tam Zvone Bunčič (inštruktor).

Najdi na netu pa praši...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korelat

Možakar je pošten in je bil včasih pri leteči policiji, tudi zdaj je še vedno motorist.

Jaz in brat sva delala pri njemu in oba full zadovoljna

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtosola Brulc - za Avtohiso Moste

Se strinjam,tud delal izpit pri brulcu julija 2003. Svoj poligon imajo tko da ti ga zelo priporocam, ker je najmanj komplikacij pr njemu glede vseh birokraticnih zadev.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je tudi pazit, da ima avto šola neprometno površino za izvajanje poligona. Avtošola Brulc jo ima! Cena ure je 7500sit. Inštruktor za A je motorist!

Ti, Bladzo, a pa se ti zdi instruktor kvaliteten? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 100%no lahko pohvalm in predlagam AVTOŠOLO BLISK...priznam d niso glih najbl pocen samo sm pri njih delu že izpit za mopede(H,če se ne motm)in motorje(A...zaenkrat še do 125)in tud ene pripombe nimam nad njimi!Vse se da lepo zment vse ti svetujejo, zrihtajo pa tud fulllllll obvladajo celo sceno tko da če se za to avtošolo odločte vm ne bo žal!

Za 125 sm delu na Yamahi TW125,za neomejeno majo pa Kawasakija ER5(delu moj oči na njem)!

Če pa se odločte delat za A kat. pr Bliskun pa rečte za inštruktorja Dejana Laziča k je mel mene in očita in je res majstr...ti vse lepo razloži kako pa kaj in te res dobr priprav na finalno vožnjo!

Jst se vsekakor tud za B kat.(v kratkem)vračam nazaj h njim!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtosola Korelat si pri Brulcu izposodi poligon, tako da je poligon tudi tam zagotovljen, z instruktorjem Kranjcem sem imel pa zelo dobre izkusnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, Bladzo, a pa se ti zdi instruktor kvaliteten? :D

Hja, če je kvaliteten. Ka pa vem, mal ubrisan je pa ziher. No, baje naredi kar nekaj km z motorji in mopedi (apn 6s)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, Bladzo, a pa se ti zdi instruktor kvaliteten? :D

Moj sin ga pozna in hoče samo pri njemu delat ispit :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korelat

Možakar je pošten in je bil včasih pri leteči policiji, tudi zdaj je še vedno motorist.

Potrjeno ! Priporočamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

z očetom se odločava za opravljanje vozniškega izpita kategorije A.

Zanima me katera avtošola v Lj je najbolj ugodna in tutu kej nauči.

Hvala

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Avtošola Stop: www.stop.si , ko sem delal izpit je bila najcenejša, najmanj ur, pa tud nasploh se je z njimi najbolje dalo zmenit.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z očetom se odločava za opravljanje vozniškega izpita kategorije A.

Zanima me katera avtošola v Lj je najbolj ugodna in tutu kej nauči.

verjetno se naučiš v vsaki avtošoli pač osnove ... sicer pa imamo na forumu tudi kakšnega instruktorja... eden od teh je Bladzo, ki dela v Avtošoli Brulc.

Ker je Bladzo dober motorist, bi vaju z očetom zagotovo dobro učil. Lahko mu pošlješ kar PM za nadaljnje informacije.

Glede "najbolj ugodno" in "kaj naučiti" pa je tako - saj veš, dobre stvari pač nekaj stanejo. Kolikor vem so razlike v ceni za uro vožnje za kategorijo A nekje v rangu najcenejše ure cirka 6200 SIT, najdražje pa cirka 7800 SIT, odvisno, na kako dobrem motorju te učijo voziti...

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa kolkor se mi zdi je razlika med tem al delaš s svojo mašino al pa če maš šolsko. Pri meni nisem mogel izbirat, saj je imela klubska gor zvezo, tko da sem se lahko sam s tisto pelal, no pa tud moj motor je imel takrat premalo ccm. Če kupujeta motor, se skor bolj splača najprej kupit in na njemu izpit vozit. No sam tole je sam moje mnenje.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odvisno, na kako dobrem motorju te učijo voziti...

...in od tega ali AŠ uporablja primeren poligon ali pa se "švercajo" po parkiriščih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa kolkor se mi zdi je razlika med tem al delaš s svojo mašino al pa če maš šolsko. Pri meni nisem mogel izbirat, saj je imela klubska gor zvezo, tko da sem se lahko sam s tisto pelal, no pa tud moj motor je imel takrat premalo ccm. Če kupujeta motor, se skor bolj splača najprej kupit in na njemu izpit vozit. No sam tole je sam moje mnenje.

lp

Rudi

udi, daj najprej preveri, preden dobrohotno, a zavajajoce svetujes, prosim....

ce hoce kdo delat s svojim, mora imeti kasko, pa se nekaksna najemna papirologija mora biti urejena... all in all pa se to potem ne izplaca.

morda lahko Bladzo natancneje razlozi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udi, daj najprej preveri, preden dobrohotno, a zavajajoce svetujes, prosim....

ce hoce kdo delat s svojim, mora imeti kasko, pa se nekaksna najemna papirologija mora biti urejena... all in all pa se to potem ne izplaca.

morda lahko Bladzo natancneje razlozi....

Jah a nisi bil lih ti tisti, ki je kasko zagovarjal :D

Če se hočeš pošteno naučit vožnje na svojem motorju, boš pa že spljunil tisith par SIT za kasko, sej, če enkrat pošteno zletiš, ker si neizkušen na svojo raketo sedel, maš takoj vse notri.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!