Skoči na vsebino

Katero avtošolo izbrati?


mihagrabner

Priporočene objave

če si dovolj bogat, delaj s svojim motorjem, če nisi, pa se raje odloči za avtošolskega (z njim ni nobenih skrbi, na poligonu trpijo gume, zavorne ploščice,....)

ko delaš s svojim, moraš imeti tako zavarovanega, kot je zavarovan avtošolski motor

opravljanje izpita v kvalitetni avtošoli je življenska naložba, zato naj vam ne bo žal plačati kakšen tolar več :hmm: :doze: :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah a nisi bil lih ti tisti, ki je kasko zagovarjal :D

Če se hočeš pošteno naučit vožnje na svojem motorju, boš pa že spljunil tisith par SIT za kasko, sej, če enkrat pošteno zletiš, ker si neizkušen na svojo raketo sedel, maš takoj vse notri.

Prosim ne tolk nabijat. Govorimo v glavnem o začetnikih, ki ali še nimajo namena kupiti res dragega motorja in ga zavarovati kasko, ali pa si tega morda še ne morejo v svojih rosnih letih privoščiti. ergo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v AMD Zvezda. Inštruktor Miro Mlinar, zelo priporočam.

Jaz sem tudi delal A pri njemu in ga zelo priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola BRULC :OK:

- lasten poligon

- so dosti napredni (spremljajo novosti, za spremembe zakonodaje vedo vnaprej, lekcije varne vožnje!)

- tudi lastnik je motorist, ne samo inštruktorji

- so fer pri učenju (so recimo edini,ki majo na netu natančen opis vsake vaje,.. ne zaračunavajo npr.: vpisnih listov,izposoje knjig,...)

:hmm:

Res pa je tudi, da vsak svojo kobilo hvali...

Ne glej na denar, preuči kvaliteto ponudbe ! :yea2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

ola,mislim, da sem že nekje napisala, pa saj je vseeno....jst sem si en dober članek prebrala o izbiri avtošole z naslovom AVTOŠOLA in IZPITNI CENTER ter CPP Vzela sem eno, ki jo priporočajo na portalu vozniski-izpit.com, imela poln dostop do njihovih vsebin, izpit pa sem brez težav nardila (u prvo) ...mogoče sem mela pa sam srečo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem, ne glede na to, da sem 65km iz ljubljane, vse opravil preko avtošole brulc.

zakaj? ker so mi jo priporočili drugi...

bil zelo zadovoljen, tako z njihovo administracijo kot tudi z inštruktorji in njihovo obravnavo kandidatov.

so prilagodljivi, strokovni in pomirjujoči, če gre in ko gre kaj narobe. to šteje!

sem jih priporočil naprej in vse povratne informacije so bile pozitivne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam Avto solo Moste. Pri njih sem opravljal izpit za avto in za motor.

In zakaj jo priporočaš? Samo zato, ker si naredu pri njih izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj jo priporočaš? Samo zato, ker si naredu pri njih izpit?

Nikjer ne pise da sem ga tudi opravil trance_21_laughing1.gif . Priporocam pa zaradi korektnega odnosa instruktorjev (brez nepotrebnega nabijanja ur).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

V Brulcu so kul, namest da bi me zezal kot večino prijateljev v drugih avtošolah z nabijanjem ur,so rekl pač da bomo kr hitr nardil k znam vozit,pa sm iz prve naredu z 12 uram za B izpit,prej sm delu tud za moped H pr njih,tud enih 10 ur odpelju pa iz prve naredu,za A pa še pride na vrsto čez par mescev,seveda pr Brulcu. Pač uredu so,brez slabih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korelat

Možakar je pošten in je bil včasih pri leteči policiji, tudi zdaj je še vedno motorist.

Jaz in brat sva delala pri njemu in oba full zadovoljna

LP

Leteči

Tudi jz delal pri Korelatu prav tako brat, oba zadovoljna, ne vem pa, če je to še vedno isti inštruktor, jz sem delal pri Sebastjanu, če slučajno ni isti, je tudi ta motorist, in je res v redu dec, jz po tem ko sm opravil izpit, sva se šla še parkrat skupaj pelat, in me je tudi še kaj sproti popravil, ko sem delal napake. Imajo tudi svoj poligon oz. si ga delijo z avtošolo Brulc...Tako da priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kličem na avtošolo Krpan v Trbovlje, ker sem slišal da se tam naredi hitro izpit. Pa mi ženska nabije da so zdej sprejeli nov zakon in je minimalno 22 ur treba narest mislim to te res use mine, da bi sploh kej delat šu.

Zdej me pa zanima če kdo pozna kakšnega vredu inštuktorja, da odpelem par ur tok da se naučim mal vozit tok da nardim ta izpit. Druge ure mi pa sam napiše v knjižico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me pa zanima če kdo pozna kakšnega vredu inštuktorja, da odpelem par ur tok da se naučim mal vozit tok da nardim ta izpit. Druge ure mi pa sam napiše v knjižico?

Čuj, brez zamere..... samo človeku, z takšnim razmišljanjem, ne bi nikoli dal izpit za "A". V parih urah se ne boš naučil vozit....heh.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V parih urah se ne boš naučil vozit....heh.

jebotebog, kaj kompiciraš. a je res tolk težko tisto kuplungo, gas pa bremzo skoordinirat? mislim da ne... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, brez zamere..... samo človeku, z takšnim razmišljanjem, ne bi nikoli dal izpit za "A". V parih urah se ne boš naučil vozit....heh.

Tudi moje mnenje je tako da se nemoreš naučiti voziti v parih urah vendar se tudi v 22 urah nemoreš. To je sam tolk da se mal približno spoznam z malo močnejšim motorjem in da naredim izpit, da nimam problemov z policaji.

Vozit se pa že pol naučiš lepo počaš pa k maš za sabo ene 20k kilometrov (če jih dočakaš :D) pa lahk rečeš zdej pa znam mal prbližno. V avtošoli se pa neboš naučil skorej nič pa je vseeno al maš 10 al pa 22 ur.

Z tem zakonom bodo pa samo dosegli da veliko mladih, ki so sicer imeli namen narediti izpit ga zdej vrjetno nebodo(mo) naredli in se bodo vozili brez.

Zdej pa resno če pozna kdo kakšnega vredu inštruktorja v okolici Ljubljane, s katerim bi se dalo zment da odpelem par ur tok da bom znal za izpit narest drugo pa sam napiše v knjižico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, brez zamere..... samo človeku, z takšnim razmišljanjem, ne bi nikoli dal izpit za "A". V parih urah se ne boš naučil vozit....heh.

Tukaj dam Fripsu popolnoma prav ... še vedno se več naučiš, če odpelješ 22 ur kot pa 10 .. če ne drugega, dobivaš občutek ....

Sicer pa, nekomu ne bi pomagalo niti 50 ur, da ne bi počenjali neumnosti na cest.

In jaz ti verjamem, da se boš najmanj 50 ur vozil in učil samostojno :lol1: ... ko boš dobil štempelj, boš kvalificiran za vožnjo po cesti, kar pa ne pomeni, da si tega sposoben.

Ne "pametujem", temveč izražam moje mišljenje.

Lp

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam avtošolo Retos v Mengšu...super so...inštruktor Renato pa itq najbolši...vse ti lepo razložijo, in tudi dost hitr se naredi izpit :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj dam Fripsu popolnoma prav ... še vedno se več naučiš, če odpelješ 22 ur kot pa 10 .. če ne drugega, dobivaš občutek ....

Sicer pa, nekomu ne bi pomagalo niti 50 ur, da ne bi počenjali neumnosti na cest.

In jaz ti verjamem, da se boš najmanj 50 ur vozil in učil samostojno trance_21_laughing1.gif ... ko boš dobil štempelj, boš kvalificiran za vožnjo po cesti, kar pa ne pomeni, da si tega sposoben.

Ne "pametujem", temveč izražam moje mišljenje.

Lp

Mausi trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

ql, važno da ste vsi/večina že prišla do vozniškega dovoljenja.

V kolikor ga kdo še nima in se odpravlja študirati na Obalo, po tem priporočam Avtošolo Sanela.

Tisti kandidati, ki začnejo voziti pri njih in ugotovijo da niso zadovoljni, lahko do najkasneje tretje izvožene ure stopijo v pisarno in rečejo šefici/Saneli da niso zadovoljni.

V primeru, da se odloči menjati šolo in to sporoči do najkasneje tretje izvožene ure, dobi prve tri ure (če so že vplačane seveda) nazaj.

Kolegom/avtošolam v LJ pa keep the good work and respect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor ga kdo še nima in se odpravlja študirati na Obalo, po tem priporočam Avtošolo Sanela.

...

Kolegom/avtošolam v LJ pa keep the good work and respect.

A pa ti slučajno delaš v tej Saneli?

Pa napiše se "Keep UP the Good Work." ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti slučajno delaš v tej Saneli?

Pa napiše se "Keep UP the Good Work." ...

ne jaz ne delam, dela Sanela. :-)

če si med vrsticami želela vprašati, če se sama hvali, je odgovor ne.

če sem vozil pri njej, jaz ne, moj brat pa ja.

ja, maš prav ja, UP, lahko tudi ON. whatamistejkata mejkata. thnx. :-)

ps- vidim, da vas je tudi tu dosti prijaznih, ki na normalen post prilimate minus. Hvala. :notworthy:

Popravljeno . Popravil solavoznje
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!