Skoči na vsebino

Katero avtošolo izbrati?


mihagrabner

Priporočene objave

ps- vidim, da vas je tudi tu dosti prijaznih, ki na normalen post prilimate minus. Hvala. :notworthy:

Se čudiš minusu, če pa je tvoj prvi post na tem forumu neprikrito oglaševanje? :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čudiš minusu, če pa je tvoj prvi post na tem forumu neprikrito oglaševanje? :sleep2:

aja, po tem bi moral tako kot večina.

narediti 10 userjev in se sam s sabo pogovarjati. :-)

"odpravljam se v AŠ, kdo mi lahko priporoča AŠ v Mostah?"

ps- jaz ponavadi lepim minus samo za žaljenje, pa še to mora bit že dokaj hard. če je nekdo mona/butec je že po naravi kaznovan, ne potrebuje mene da mu to povem. :music4:

Popravljeno . Popravil solavoznje
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nick "solavoznje", prvi post na forumu reklamiranje avtošole...kaj naj si mislimo, kot da gre za oglaševanje :D

Je pa fajn, če je tko kot si napisal, pa če je še šefica dobra bejba, tok bolš hehe

Popravljeno . Popravil Frips
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nick "solavoznje", prvi post na forumu reklamiranje avtošole...kaj naj si mislimo, kot da gre za oglaševanje :D

Je pa fajn, če je tko kot si napisal, pa če je še šefica dobra bejba, tok bolš hehe

glede oglaševanja ti dam prav ja.

pač izbiram takšna imena zaradi googla. seo pa to...., ampak itak so linki nofollow, tko da je useless.

drugač pa, šefica je moja, ampak, če jo osvojiš je lahko tvoja. that's life. :-)

načela svobodnega trga. vse je predmet ponudbe in povpraševanja.

"Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz jih imam 22225.

po tem zagotovo delaš v JU, če maš časa za...

tam opazijo kaj je IT, ko jim FB ne dela. :)

saj je ql se z vami dajat, samo moram/mo narediti še kaj pametnega za razliko od JU. (sarkazem)

ps- izkoristite dan.

nekaj koristnega. pogoj, odprta glava in dovzetnost za pozitivno.

Popravljeno . Popravil solavoznje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA..se mi je zdel da morš met pr šefici prste...ti jo kr mej:P

LoL

samo ka pa, če ma rada več in jaz tega ne vem. :)

malo heca.

zdaj pa res grem še kaj pametnega narediti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa, šefica je moja, ampak, če jo osvojiš je lahko tvoja. that's life. :-)

načela svobodnega trga. vse je predmet ponudbe in povpraševanja.

A-ha, potem še vedno trdiš, da tvoja objava ni bila navadno oglaševanje?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tem zagotovo delaš v JU, če maš časa za...

tam opazijo kaj je IT, ko jim FB ne dela. :)

Ne, svojo firmo imam, zato delam round-the-clock, vmes pa tu in tam malce pogledam na forum. In svojih zadev ne "oglašujem brezplačno" na forumu, za razliko od enih ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha, potem še vedno trdiš, da tvoja objava ni bila navadno oglaševanje?

odgovor imaš nekaj postov nazaj.

in kaj tem moti pri vsem skupaj? kje je težava, ker sem naredil odkrito reklamo, ker je nick solavoznje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor imaš nekaj postov nazaj.

in kaj tem moti pri vsem skupaj? kje je težava, ker sem naredil odkrito reklamo, ker je nick solavoznje.

Za oglaševanje se obrni na marketing@motosvet.com. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor imaš nekaj postov nazaj.

in kaj tem moti pri vsem skupaj? kje je težava, ker sem naredil odkrito reklamo, ker je nick solavoznje.

V tem, da je Motosvet Forum skupnost, kjer se sproščeno debatira o tem in onem, skupnost pa tehnično in tudi vsebinsko vzdržuje lastnik - taisti lastnik takim, kot si ti, in tvoja bejba, ponuja odlične možnosti oglaševanja, preko katerih se lahko na odkrit in dovolj viden način priključite skupnosti s svojimi oglasnimi vsebinami.

Skratka - prijavil si se in s tem, ter tudi s prvo objavo, ki je bila kao neprikrita reklama, že kršil nenapisana pravila tovrstnih skupnosti.

Seveda porečeš - pa saj nisem nikomur škodil ... Ja, ampak predstavljaj si, kakšna brozga bi bili taki forumi, če bi kar vsi dripci, ki imajo 5 sekund časa, lahko na tak način brezplačno, vsiljivo in neprikrito "oglaševali" ter s tem praktično spemali cel community ...

That's all I have to say about that.

PS: in pol še arogantno odgovarjaš in soliš pamet, ko te nekdo vljudno ogovori in pove, da se to ne dela.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem, da je Motosvet Forum skupnost, kjer se sproščeno debatira o tem in onem, skupnost pa tehnično in tudi vsebinsko vzdržuje lastnik - taisti lastnik takim, kot si ti, in tvoja bejba, ponuja odlične možnosti oglaševanja, preko katerih se lahko na odkrit in dovolj viden način priključite skupnosti s svojimi oglasnimi vsebinami.

Skratka - prijavil si se in s tem, ter tudi s prvo objavo, ki je bila kao neprikrita reklama, že kršil nenapisana pravila tovrstnih skupnosti.

Seveda porečeš - pa saj nisem nikomur škodil ... Ja, ampak predstavljaj si, kakšna brozga bi bili taki forumi, če bi kar vsi dripci, ki imajo 5 sekund časa, lahko na tak način brezplačno, vsiljivo in neprikrito "oglaševali" ter s tem praktično spemali cel community ...

That's all I have to say about that.

PS: in pol še arogantno odgovarjaš in soliš pamet, ko te nekdo vljudno ogovori in pove, da se to ne dela.

maš prav ja. zdaj sem pregledal vse še 1x.

huh, nisem želel da izpade arogantno. moja napaka in se ti opravičujem + adminu/moderatorju.

respect

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bravo avtošola Brulc ...... "učenc" bogi kr u kavbojkah na vožnji :surrender: :wacko:

jah tko je čeprav ne vem zakaj.veliko kandidatov za A kategorijo vidim brez pametne opreme na motorjih, zakaj jim AŠ to dopuščajo pa...mislim pa da bi moral že kandidat sam pri sebi razmišljati v to smer, da brez ustrezne opreme na motorju ni ravno najbolje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko je čeprav ne vem zakaj.veliko kandidatov za A kategorijo vidim brez pametne opreme na motorjih, zakaj jim AŠ to dopuščajo pa...mislim pa da bi moral že kandidat sam pri sebi razmišljati v to smer, da brez ustrezne opreme na motorju ni ravno najbolje!

se strinjam....če ne bi imel opreme bi moje koleno utrpelo kar hude poškodbe in mi ni žal da sem kupil hlače čeprav za izpit. Avtošole bi morale imeti svojo opremo saj nekateri ne delajo in nimajo denarja za celotno opremo in potem pa še za izpit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko je čeprav ne vem zakaj.veliko kandidatov za A kategorijo vidim brez pametne opreme na motorjih, zakaj jim AŠ to dopuščajo pa...mislim pa da bi moral že kandidat sam pri sebi razmišljati v to smer, da brez ustrezne opreme na motorju ni ravno najbolje!

Kaj pa je s tem narobe? Tudi Lorenzo Lamas vedno vozi v kavbojkah .... :-]

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošole bi morale imeti svojo opremo saj nekateri ne delajo in nimajo denarja za celotno opremo in potem pa še za izpit.

LP

E vidiš, te logike pa ne bom nikoli razumel. Zakaj pa bi delal izpit za motor, če nimaš denarja niti za opremo. Kompletna oprema z izpitom vred je še vedno precej cenejša od motorja.

lp

Franc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E vidiš, te logike pa ne bom nikoli razumel. Zakaj pa bi delal izpit za motor, če nimaš denarja niti za opremo. Kompletna oprema z izpitom vred je še vedno precej cenejša od motorja.

lp

Franc

jst sm si kupu celotno opremo in kot sem prej omenil mi ni žal.

jst pa tut te logike ne razumem da veliko motoristov tle gor kupi motor za 10.000€ + potem pa v Lidlu kupuje opremo.

moj post je bil namenjen predvsem za mlajše oz. fante in punce 16-17-18 let, ker še vedno v šolo hodijo in ne morejo delati kot npr. nekdo ki ne hodi v šolo in dela redno ali preko študentskega servisa celo leto.....

no ja, pač ljudje smo si različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da zdele delat izpit? oz a je sploh mogoče ker je že hladno.. ?

Kolk bi me približno prišlo € za vse skupaj za izpit 125?

pa še to.. a morš met svojo jakno pa čelado al tud tm dajo?

Popravljeno . Popravil mopedist5
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da zdele delat izpit? oz a je sploh mogoče ker je že hladno.. ?

Kolk bi me približno prišlo € za vse skupaj za izpit 125?

pa še to.. a morš met svojo jakno pa čelado al tud tm dajo?

Poklič v avtošolo pa se pozanimej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da zdele delat izpit? oz a je sploh mogoče ker je že hladno.. ?

Kolk bi me približno prišlo € za vse skupaj za izpit 125?

pa še to.. a morš met svojo jakno pa čelado al tud tm dajo?

na internetu je ponudnikov ko listja in boš dobil ažurne informacije o vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo avtošola Brulc ...... "učenc" bogi kr u kavbojkah na vožnji :surrender: :wacko:

Ja no..

Jest nisem imel takrat opreme nobene, razen čelade, pa še te nisem mogel sabo nosit (iz šole-nerodno) tko da sm tam dobil preveliko, pa ene rokavice neki za silo. Blo je mraz...Ampak za po tistih križiščih vozit, 50km/h, mesto itd..so tud kavbojke čist dovolj, dosti ljudi pa tud nima denarja za vse naenkrat kupovat. Izpit je velikokrat prvi korak, ko se človek spravi v moto, zastonj pa tudi ni, sploh če hodiš v šolo. Morda bi avtošole morale poskrbeti za varno opremljenost kandidatov.

Dobra oprema je kar draga in tudi jaz ne razumem tega, kako nekateri pri 10.000eur motorju kupijo cheap kolekcijo.

Razumem pa bolj tiste, ki najprej dajo za izpit in potem postopno kupijo motor in opremo, tak vrstni red je bil vsaj pri meni. Da pa povem, nisem proti dobri zaščiti, mene je oprema stala (vse novo) rahlo več kot sam motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!