Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

Ob 9. 4. 2018 ob 19:15, Frenk 67 pravi:

Če bi šla midva z njim ne vem, če bi se tko obnašu. :D

Mislim kaj vse berem.....dolgo vas je vleku....pa kaj nihče ne načita človeka prej?

 

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maroko je tako turističen, da ga tudi v solo izvedbi odpelješ (vsaj klasiko). Drugo je če te Zvonko v centralno  Afriko pelje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi razložit kaj za vraga je v tisti pustinji za doživet? Narava? kamen? muslimi? ka pr bogu svetem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ZdravkoK pravi:

Dejte mi razložit kaj za vraga je v tisti pustinji za doživet? Narava? kamen? muslimi? ka pr bogu svetem???

Doživiš Zvonkota       :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

Doživiš Zvonkota       :lol1:

Pa sj js ga osebno poznam, sem ga pravčas načital. NI MOTORIST kar tudi sam pove. da bi ga pa rad kaj več doživljal pa zares hvala lepa.

zanimam me kaj vraga je v tem maroku? Muslimanke?

Nevem in dejte me razsvetlit...pa da se pri 40+ kuhaš v opremi? Prenašaš "zvonkota" al pa njemu podobne?

Verjamem da poči film....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Sploh, če je zraven Marđan, ki res obvlada :grupni:.

Tastar je car in posveti načrtovanju res veliko časa. Sam naredim okvirno načrt in grem ,po navdihu.....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ZdravkoK pravi:

Dejte mi razložit kaj za vraga je v tisti pustinji za doživet? Narava? kamen? muslimi? ka pr bogu svetem???

Gledam slike in se isto sprasujem. Ce je to lepo, potem pac pri nas ni. Kamen, vse rjavo, hise kot iz srednjega veka, muslici. Top, res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pametnjakoviči.....bom prilimal par fotk,če najdem čas,ko ne bo puščave,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Res pametnjakoviči.....bom prilimal par fotk,če najdem čas,ko ne bo puščave,lp

Ne smeš v Zvonetovo temo!Tja jih on ne pelje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, xtzs pravi:

@Kmet2 ,  da nisi pomešal slik iz Romunije ?:fight2::drunk::photo:    Kje je puščava?:eek:

..........pa fotka  tiste mošeje v Casablanci (tudi fotka od @Luka66 ) ne izda njene prečudovite lege tik ob oceanu...

Zgoraj so fantje napisali ,da ne razumejo kaj je videt v Maroku , razen skal itd  zato sem jim nalimal fotografije ,da je Maroko še kaj drugega , kot puščava ......samo kregaj se ti z ljudmi iz naslonjača . 

Fantje prvo treba pogledat , prevozit  potem pa pametovat. 

Nekdo , ki gre v Maroko gre ravno zaradi sipin  in uživa ter tako tudi lima fotografije svoje uživancije, jaz uživam tudi v hotelu z petimi zvezdicami ali pa v sobi v Agoudalu  za 10€ , kjer  wc zunaj , oboje ima svoj čar in nibene opcije ne izključujem .

Sam sem sadomazo varianta in so mi te države na  AN  cool , zato jih želim obiskat dokler bedasti Kavbojci ne naredijo 3WW.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, compaq said:

Gledam slike in se isto sprasujem. Ce je to lepo, potem pac pri nas ni. Kamen, vse rjavo, hise kot iz srednjega veka, muslici. Top, res. 

Še en zapečkar  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Zgoraj so fantje napisali ,da ne razumejo kaj je videt v Maroku , razen skal itd  zato sem jim nalimal fotografije ,da je Maroko še kaj drugega , kot puščava ......samo kregaj se ti z ljudmi iz naslonjača . 

Fantje prvo treba pogledat , prevozit  potem pa pametovat. 

Nekdo , ki gre v Maroko gre ravno zaradi sipin  in uživa ter tako tudi lima fotografije svoje uživancije, jaz uživam tudi v hotelu z petimi zvezdicami ali pa v sobi v Agoudalu  za 10€ , kjer  wc zunaj , oboje ima svoj čar in nibene opcije ne izključujem .

Sam sem sadomazo varianta in so mi te države na  AN  cool , zato jih želim obiskat dokler bedasti Kavbojci ne naredijo 3WW.....

Hvala za pokazano opisano žal pa te bom razočaral, v teh državah ki se končajo na AN ko se ti ravno odpravljaš sem bil nekje leta 1997.

saj nemore bit kaj drugače, zagotovo pa lahko potrdim da so ljudje prijazni.

Moje osebno mnenje in prepričanje pa je da mi je narava lepša v zelenju...cvetenju...itd.

pa še ženske niso porutane in zakrite kar nenazadnje tudi šteje....če ravn negreš v grčijo kjer pa tud ni lepotic...:-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ZdravkoK pravi:

Hvala za pokazano opisano žal pa te bom razočaral, v teh državah ki se končajo na AN ko se ti ravno odpravljaš sem bil nekje leta 1997.

saj nemore bit kaj drugače, zagotovo pa lahko potrdim da so ljudje prijazni.

Moje osebno mnenje in prepričanje pa je da mi je narava lepša v zelenju...cvetenju...itd.

pa še ženske niso porutane in zakrite kar nenazadnje tudi šteje....če ravn negreš v grčijo kjer pa tud ni lepotic...:-)

1997 sem bil tudi jaz večkrat v Rusiji,lani prvič z motorjem .

Vsak ima svoje prioritete in prav je tako.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!