Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

pred 5 urami, Cartman pravi:

Težka bo? Super. Torej se boš potrudil. Fino.. Hvala u naprej. 

ma sj se trudim non stop, kdaj mi bote kave začel plačevat za trud? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ma sj se trudim non stop, kdaj mi bote kave začel plačevat za trud? :P

 

Kmal :whistle:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, GoBobi pravi:

@DAMI34, a si opazil moj post, par postov nazaj?

:blush:

Ajd!

nope, sam unga za kavo :P

se bom posvetil problematiki v delovnih dneh, dns sm frej :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, GoBobi pravi:

@DAMI34, a si opazil moj post, par postov nazaj?

:blush:

Ajd!

...jaz tudi nikoli ne najdem te teme, ko jo iščem..."najave dnevnih voženj", kje je pravzaprav skrita po novem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

nope, sam unga za kavo :P

se bom posvetil problematiki v delovnih dneh, dns sm frej :D

 

Neki je neki, nč ni nč:P. Kava je še najmanj, kar ti lahko počastim. No, še ena cedevita zraven je pa že blizu maksimuma :lol1:.

Lepo bodi frej in uživaj po suhem :OK:.

Ajd!

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

...jaz tudi nikoli ne najdem te teme, ko jo iščem..."najave dnevnih voženj", kje je pravzaprav skrita po novem? :hmm:

Klikni na forum "On the Road & Off-Road" in skrolaj čisto dol, pa jo boš zagledal :OK:.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ma sj se trudim non stop, kdaj mi bote kave začel plačevat za trud? :P

 

Lejga no zdej bi pa se kufe rad.....a si dubu mausov sindrom.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GoBobi pravi:

Klikni na forum "On the Road & Off-Road" in skrolaj čisto dol, pa jo boš zagledal :OK:.

Ajd!

Aja, pa to je že izven foruma...tam ponavadi niti nisem gledal, ...sem mislil, da so kakšne smeti, zgodovina :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2017 ob 23:53, GoBobi pravi:

Bi predlagal/prosil, če se lahko da temo "Najave + Dogovori dnevnih voženj" v npr. teme "Izleti", ker ponavadi ne klikneš na forum "On the Road & Off-Road", ampak na eno od neprebranih tem in ker še nisem prebral vseh prispevkov iz tem "Potovanja" in "Načrtovanje potovanj, izletov, voženj...", ne vidim, ko nekdo objavi nekaj novega v "Najave + Dogovori dnevnih voženj".

Ajd!

P.S.: tole pišem zato, ker je menda @lucif3rka ponujala kavo in/ali tortico za kompanijo pri motoriranju, jaz pa sem se v tem času (neseznanjen s ponudbo) vsaj trikrat sam vozikal po Notranjski in kočevskih koncih in na koncu ene petkrat, šestkrat sam sedel na kafetu in se s pipo v žnabljih menil s svojo čelado na mizi. Sad but true :whistle:...

evo, najave so med "izleti", čeprav uradno bolj sodijo med "načrtovanje".

Je pa fajn, če si urediš sledljivost za teme, ki te zanimajo, kar te pa ne zanima, daš na ne sledi. Potem še označi za prebrano, pa boš mel mir. 

 

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Aja, pa to je že izven foruma...tam ponavadi niti nisem gledal, ...sem mislil, da so kakšne smeti, zgodovina :OK:

ker je veliko tem in včasih še jaz ne vem kje je kaj :D se najraje poslužim iskalnika, dobim najhitreje. Če pa grem v kak sklop, recimo "izleti" pa lahko zgoraj desno klikneš na uredi po  naslovu (abecedi) in se da tudi zelo lepo poiskat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 2 minutami, Slow pravi:

Ampak "klepeta" na vrhu pa ni vec? :dry:

Verjetno zaradi tega ker je včeraj spet ven metalo. Ali pa je nekompatibilen z trenutno verzijo novega foruma :P Več bo pa tako @Codeine povedal :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem, ce je ta tema primerna za vprasanje... A tistega instant msg klepeta na vrhu ne bo vec?

Jaz priznam, da ga kar malo pogresam. Se mi zdi, da je bil dober dodatek k forumu. Tudi primerno mesto za kaj "na hitro" vprasati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

... uuu... so mi rekli, da obstaja tema "pohvale"

....hkhmmm...  

... namreč.... rad bi pohvalu @mausa... in to v naprej  :D   ... da se ful veselim kave, k mi jo bo spomladi častil na OMV...  :D

...  tko..  :D  ... sm zbrau pogum..  :D

... jest pa pohvalim samga sebe, da jo bom pohvalu, kolk je bla dobra.... in pol mu še jest eno častim, da jo bo še on pol men pohvalu, da bova skup pohvalila kelnerco s pohvalo za pohvalno dobro kawo, vredno hvale... 

Hvala.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je tema, Predsedniške volitve, še vedno zaprta :dry: 

sm mislu neki napisat .. zdj sm že itak pozabu ... se bom že spomnu, če jo boste ponovno odprli ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

zakaj je tema, Predsedniške volitve, še vedno zaprta :dry: 

sm mislu neki napisat .. zdj sm že itak pozabu ... se bom že spomnu, če jo boste ponovno odprli ;)

 

urejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred kratkim sem v ZS konverzaciji od enega našega soforumaša prejel očitek na (kot se je sam izrazil) "interakcijo na forumu kot moderator".

Zato vsem kolegom forumašem sporočam naslednje. Če ima kdorkoli izmed vas kakršnokoli konstruktivno idejo, kako bi moderiranje lahko bilo boljše, učinkovitejše... In je to idejo seveda pripravljen tudi v praksi realizirat, udejanjit... Prosim, z besedo na plan. 

Če je kdo pripravljen kaj bistvenega izboljšati, pozitivno premakniti.. ga bom z največjim veseljem podprl. Lahko mu tudi predam svojo značko oz. odstopim svoje mesto, če mu bo tako morda lažje pri uresničevanju njegovih ukrepov.

Kot replike se sprejemajo samo konstruktivni predlogi. Trolarje in nabijače prosim, da svoje izlive pustijo v bolj primerni kategoriji, se pravi v Kr neki.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po ne vem kolkem času sem priplezal nazaj gor ... pohvalno bi reku za ves trud moderatorjev.

Užvejte še naprej ...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me, zakaj obstaja ta forum, če ne moreš postaviti vprašanja???

Če postaviš vprašanje ti nekdo prlima temo ki ima 500 strani in si tam preber. Pol je brez veze, da je forum, ker potem lahko grem jaz na google in tam pol dneva brskam in iščem odgovore, pa bom prej našel.

Medtem pa v kakšni temi miljon nekih brezveznih pisarjenj od tega kako kavo je pila stara mama do tega, da je star foter vzel viagro in se gol fural s traktorjem po njivi, kar je čisto mimo in naredi temo totalo nepregledno, seveda to se ne briše, medtem ko resno vprašanje pa leti v smeti.

Delal sem forume še preden je kdorkol od članov vedel kaj sploh to je in določene zadeve tukaj so zgrešene do konca, predvsem ta, da je ena tema z 500 stranmi, medtem ko bi lahko bilo 20 enakih tem z 30 stranmi, kar je precej bolj pregledno.

Očitno bom ta forum uporabljal samo še za, " kako kavo je kdo spil med vožnjo na primorsko" ker ta tema bo ziher šla čez in bo 100 objav spodaj.

Za kaj resnega bom pač uporabljal google in telefoniral tistim, ki imajo motorje.

Pa naj kdo ne reče da ni res, ker najdem takoj 20 tem in 300 objav, ki tam ne bi smele bit ker so "offtopic".

Ob 21. 11. 2017 ob 11:44, izibajker pravi:

Pred kratkim sem v ZS konverzaciji od enega našega soforumaša prejel očitek na (kot se je sam izrazil) "interakcijo na forumu kot moderator".

Zato vsem kolegom forumašem sporočam naslednje. Če ima kdorkoli izmed vas kakršnokoli konstruktivno idejo, kako bi moderiranje lahko bilo boljše, učinkovitejše... In je to idejo seveda pripravljen tudi v praksi realizirat, udejanjit... Prosim, z besedo na plan. 

Če je kdo pripravljen kaj bistvenega izboljšati, pozitivno premakniti.. ga bom z največjim veseljem podprl. Lahko mu tudi predam svojo značko oz. odstopim svoje mesto, če mu bo tako morda lažje pri uresničevanju njegovih ukrepov.

Kot replike se sprejemajo samo konstruktivni predlogi. Trolarje in nabijače prosim, da svoje izlive pustijo v bolj primerni kategoriji, se pravi v Kr neki.

 

Glavni problem moderatorjev je, da se vsi poznajo med sabo in potem ko nekdo nekomu ni všeč, ga skupinsko zradirajo foruma. Zato bi morali moderatorji biti ljudje, ki se ne poznajo med sabo, tako zadeva deluje nepristransko. Ta problem z moderatorji ima večina forumov in jih s težavo rešujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Blisk1 pravi:

1-. Zanima me, zakaj obstaja ta forum, če ne moreš postaviti vprašanja???

2. Če postaviš vprašanje ti nekdo prlima temo ki ima 500 strani in si tam preber. Pol je brez veze, da je forum, ker potem lahko grem jaz na google in tam pol dneva brskam in iščem odgovore, pa bom prej našel.

3. Medtem pa v kakšni temi miljon nekih brezveznih pisarjenj od tega kako kavo je pila stara mama do tega, da je star foter vzel viagro in se gol fural s traktorjem po njivi, kar je čisto mimo in naredi temo totalo nepregledno, seveda to se ne briše, medtem ko resno vprašanje pa leti v smeti.

Delal sem forume še preden je kdorkol od članov vedel kaj sploh to je in določene zadeve tukaj so zgrešene do konca, predvsem ta, da je ena tema z 500 stranmi, medtem ko bi lahko bilo 20 enakih tem z 30 stranmi, kar je precej bolj pregledno.

Očitno bom ta forum uporabljal samo še za, " kako kavo je kdo spil med vožnjo na primorsko" ker ta tema bo ziher šla čez in bo 100 objav spodaj.

Za kaj resnega bom pač uporabljal google in telefoniral tistim, ki imajo motorje.

Pa naj kdo ne reče da ni res, ker najdem takoj 20 tem in 300 objav, ki tam ne bi smele bit ker so "offtopic".

4. Glavni problem moderatorjev je, da se vsi poznajo med sabo in potem ko nekdo nekomu ni všeč, ga skupinsko zradirajo foruma. Zato bi morali moderatorji biti ljudje, ki se ne poznajo med sabo, tako zadeva deluje nepristransko. Ta problem z moderatorji ima večina forumov in jih s težavo rešujejo.

1. lahko postaviš, zakaj ne, le odpiranje tem za vsak vijak in vrtanje po nosu ni zaželjeno, zato zadeve, ki obstajajo premaknemo na svoje mesto, da so sklopi jasni in pregledni.

Primer: Tema je o Z1000SX. Ne vidim potrebe, da nekdo odpre novo temo z naslovom Z1000SX mi ne vžge, kaj je narobe? Pa verjamem, da se mu ne da original teme prebrati, od začetka do konca. Lahko pa tam postavi vprašanje.

2. nič ni narobe s temami, ki imajo 500 objav, še vedno lahko objaviš vprašanje

3. lahko celo iskalnik uporabiš, deluje kot gugl :P

4. ti že veš kaj je glavni problem moderatorjev, vsaj kot vidim. Me pa zanima, koga smo zbrisali skupinsko? ali smo sploh koga zbrisali?

5. dejstvo. Žal se modi še nismo uspeli dobiti, tako da ne poznam osebno nikogar :( preden nekaj na pamet pišeš se prepričaj in podaj tudi dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je je, verjem, da je narobe s 500 objavami, totalno nepregledno in takoj odbije.

Zato večina forumov celo zahteva, da vsak za svoje vprašanje odpre novo temo, potem tudi z iskalnikom najdeš veliko lažje.

Glede moderatorjev, samo povem, kje je problem, niste nikogar brisali, da bi jaz za to vedel, imajo pa vsi forumi iste težave.

Glede na to, da se ne poznate med sabo je odlično, potem forum deluje nepristransko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Blisk1 pravi:

je je, verjem, da je narobe s 500 objavami, totalno nepregledno in takoj odbije.

 

A misliš da 500 tem pa ne bi delovalo nepregledno? :P

V 500 objavah je ravno tako možno uporabiti iskalnik, ali pa ponovno postaviti vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, verjem, začel sem s forumi leta 98, bil administrator 3 forumov in moderator 7 forumov, tako da nekaj malega vem.

Kakšen hiter pogled na forume, ki delujej že desetletja, tudi koristi včasih, ker imajo več izkušenj.

Tudi preko iskalnika prej najdeš, če je več tem. Sicer pa je to vaša politika, jaz samo povem kake so moje izkušnje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Blisk1 pravi:

Ne, verjem, začel sem s forumi leta 98, bil administrator 3 forumov in moderator 7 forumov, tako da nekaj malega vem.

Kakšen hiter pogled na forume, ki delujej že desetletja, tudi koristi včasih, ker imajo več izkušenj.

Tudi preko iskalnika prej najdeš, če je več tem. Sicer pa je to vaša politika, jaz samo povem kake so moje izkušnje.

 

No lepo. Jaz jih tudi imam, prebiram kup tujih forumov, najhujši so italijanski. ampak tako čez palec lahko samo rečem, da niso prav nič drugačni, le nekateri so bolj strogi. Zaenkrat bom fural tako politiko, kot si opazil si v trenutku dobil odgovor in to takoj, ko sem ti vprašanje prestavil v pravo temo.

Kar je zanimivo mar ne, nekaj ljudi se je potrudilo, da tebi ustreže, ti pa še kar vztrajaš in kritiziraš. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!